Sparta – Litvínov 3:2 (kon.)
konec
Středočeský kraj
5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
Jihočeský kraj
Středa 25.01.2023, 12:30 • Vrchlabí, Elektromont aréna • Olympiáda dětí a mládeže • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (13:53:02)
     
    44:38
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Filip Matějka – 2 min., nedovolené bránění.
     
    43:52
    Vyloučení v týmu Jihočeský kraj:
    Tobby Hřebejk – 2 min., sekání.
     
    41:20
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP MATĚJKA. Asistence: Petr Hanyš.
     
    41:04
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Václav Flodrman – OK, faul kolenem.
     
    41:04
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Václav Flodrman – 5 min., faul kolenem, odpyká Štěpán Václavík.
     
    39:54
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID CHURÁČEK. Asistence: Filip Kříž.
     
    38:51
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Petr Hanyš – 2 min., nedovolené bránění.
     
    38:13
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Václav Nedorost – 2 min., podrážení.
     
    38:02
    Vyloučení v týmu Jihočeský kraj:
    Ondřej Přibyl – 2 min., napadení.
     
    32:04
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Vojtěch Hora – 2 min., krosček.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    28:09
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
    Karel Müller – 2 min., podrážení.
     
    25:54
    Vyloučení v týmu Jihočeský kraj:
    Martin Hečko – 2 min., držení.
     
    25:39
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH HORA. Asistence: Filip Matějka.
     
    25:27
    Vyloučení v týmu Jihočeský kraj:
    Filip Kinter – 2 min., krosček.
     
    22:23
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ KOZÁK. Asistence: Karel Müller a Václav Nedorost.

    Branky a nahrávky: 18. Hanyš (Hora), 23. Kozák (Müller, Nedorost), 26. Hora (Matějka), 40. Churáček (Kříž), 42. Matějka (Hanyš) – 16. Přibyl (Hřebejk)


    Středočeský kraj: M. Sklenička (J. Neduchal) — P. Špacír, K. Müller, V. Nedorost, J. Borkovec, F. Kříž, V. Hora, J. Mokrý, Š. Postl — M. Rambousek, F. Matějka, F. Beň, D. Churáček, A. Klempíř, Š. Václavík, V. Flodrman, P. Hanyš, O. Hrouda, J. Čížek, J. Novák, T. Kozák
    Jihočeský kraj: V. Jelínek (J. Hradský) — A. Pufr, M. Schmied, J. Tramba, J. Smejkal, O. Hejda, J. Šrámek, T. Ferda — V. Čapek, M. Slabý, N. Mařík, T. Hřebejk, J. Strachota, Z. Bušta, V. Svoboda, M. Hečko, O. Přibyl, F. Kinter, D. Fleischman

    Rozhodčí: Václav Kosnar — Štěpán Boček, Petr Maštalíř

    Diváci: 98