Sparta – Litvínov 3:2 (kon.)
konec
Královéhradecký kraj
1:1 (1:1, 0:0, 0:0)
Pardubický kraj
Středa 25.01.2023, 14:15 • Vrchlabí, Elektromont aréna • Olympiáda dětí a mládeže • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (16:09:02)
     
    44:25
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Ondřej Vaško – 2 min., hrubost.
     
    44:25
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Matěj Novák – 2 min., hrubost.
     
    44:25
    Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj:
    Tomáš Zikmund – 2 min., hrubost.
     
    44:25
    Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj:
    Tomáš Koklar – 2 min., hrubost.
     
    40:14
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Jiří Řehořek – 2 min., nedovolené bránění.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    28:40
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Filip Koudelka – 2 min., vražení na hrazení.
     
    28:12
    Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj:
    Adam Novotný – 2 min., podrážení.
     
    23:35
    Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj:
    Tomáš Šanc – 2 min., hákování.
     
    18:02
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Jiří Řehořek – 2 min., sekání.
     
    15:01
    Začala druhá třetina.
     
    15:00
    První třetina skončila.
     
    12:55
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP BRZÁK. Asistence: Tomáš Zikmund.
     
    11:23
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tomáš Blažek.
     
    9:03
    Pardubický kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MELICHAR KOVÁŘ.
     
    7:11
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Filip Koudelka – 2 min., podrážení.
     
    2:52
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj:
    Alex Herynk – 2 min., podrážení.

    Branky a nahrávky: 13. Brzák (Zikmund) – 10. Kovář


    Královéhradecký kraj: F. Růžička (Š. Klapal) — D. Pavlík, W. Ficenec, J. Wališ, K. Studnický, A. Novotný, R. Vencl, T. Šanc, T. Zikmund — T. Koklar, M. Sedláček, J. Šedivý, F. Brzák, T. Pavlík, M. Václavíček, V. Dostálek, F. Klíma, O. Pavelka, J. Vondruška, L. Hofman, V. Bulat
    Pardubický kraj: D. Veřmiřovský (M. Netušil) — J. Řehořek, D. Raďák, F. Koudelka, J. Šurc, T. Blažek, A. Herynk, S. Dubovči — V. Joska, O. Vaško, M. Novák, P. Šimonek, M. Palán, M. Kovář, P. Tvrdik, V. Katzer, O. Kačírek, L. Martinů

    Rozhodčí: Tomáš Mejzlík — Štěpán Boček, Petr Maštalíř

    Diváci: 189