Sparta – Litvínov 3:2 (kon.)
konec
Liberecký kraj
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Kraj Vysočina
Středa 25.01.2023, 16:00 • Vrchlabí, Elektromont aréna • Olympiáda dětí a mládeže • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:55:02)
     
    43:16
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠIMON KATOLICKÝ. Asistence: Dominik Koníř a David Zmrhal.
     
    41:30
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj:
    Šimon Bělohorský – 2 min., hákování.
     
    40:38
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB VANĚČEK. Asistence: Samuel Kříž.
     
    34:45
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠIMON BĚLOHORSKÝ.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    29:47
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj:
    Jakub Vaněček – 2 min., podrážení.
     
    27:16
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK KRAJDL. Asistence: Šimon Bělohorský.
     
    19:59
    Vyloučení v týmu Kraj Vysočina:
    Jindřich Lukáš – 2 min., vražení na hrazení.
     
    15:49
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ŠIMON BĚLOHORSKÝ. Asistence: Šimon Šejc a Jakub Vaněček.
     
    15:01
    Začala druhá třetina.
     
    15:00
    První třetina skončila.
     
    11:58
    Vyloučení v týmu Kraj Vysočina:
    Lukáš Kachlíř – 2 min., nedovolené bránění.
     
    6:31
    Vyloučení v týmu Liberecký kraj:
    Matyáš Tureček – 2 min., hákování.
     
    5:08
    Liberecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK KRAJDL. Asistence: Jakub Vaněček.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

    Branky a nahrávky: 6. Krajdl (Vaněček), 16. Bělohorský (Šejc, Vaněček), 28. Krajdl (Bělohorský), 35. Bělohorský, 41. Vaněček (Kříž) – 44. Katolický (Koníř, Zmrhal)


    Liberecký kraj: S. Charvát (M. Hrášek) — M. Tureček, M. Baksalary, Š. Šmucr, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček, D. Novák — D. Krajdl, Š. Šejc, S. Hrabčák, J. Svoboda, Š. Bělohorský, M. Kučera, M. Mairich, D. Choma, L. Kouďa, P. Švec, J. Beránek, S. Kříž
    Kraj Vysočina: E. Poustka (M. Morava) — M. Hájek, J. Frantl, L. Kachlíř, M. Kopecký, M. Duben, D. Zmrhal, T. Pešl, M. Piskač — D. Koníř, F. Stupka, M. Lédl, Š. Katolický, R. Nejedlý, T. Egart, V. Brožek, J. Lukáš, M. Čapek, Š. Hrodek, L. Hájek, D. Vaněček

    Rozhodčí: Šimon Glanc — Michael Horák, Aleš Roischel

    Diváci: 134