Sparta – Litvínov | 3:2 (kon.) |
Třebíč – Přerov | 2:0 (kon.) | | | Jihlava – Frýdek-M. | 7:1 (kon.) | | | Litoměřice – Pardubice B | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 5:0 (kon.) | | | Zlín – Šumperk | 6:2 (kon.) | | | Sokolov – Slavia | 3:5 (kon.) |
Prostějov – Kolín | 3:1 (kon.) |
Montreal – Boston | 2:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Florida | 7:6 (po pr.) | | | Philadelphia – Los Angeles | 3:4 (po pr.) |
Tampa – Minnesota | 4:2 (kon.) | | | Detroit – San Jose | 3:2 (po pr.) | | | New Jersey – Vegas | 3:2 (po pr.) |
St. Louis – Buffalo | 3:5 (kon.) | | | Nashville – Winnipeg | 2:1 (kon.) | | | Arizona – Anaheim | 2:5 (kon.) |
Colorado – Washington | 3:2 (kon.) | | | Vancouver – Chicago | 5:2 (kon.) |
Česko – Itálie | 7:2 (kon.) |
Havířov – Opava | 3:4 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Děčín | 2:9 (kon.) | | | Benátky n/J – Hronov | 5:1 (kon.) |
Cheb – Písek | 3:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 8:1 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Znojmo | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Vyškov | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Žďár n/S – Vel. Meziříčí | 4:3 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Ústí n/L | 2:5 (kon.) |
Kobra – Tábor | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Příbram – Letňany | 3:4 (kon.) | | | Řisuty – Klatovy | 6:5 (kon.) |
Trnava – Pov. Bystrica | 5:6 (po pr.) | | | Brezno – Humenné | 4:2 (kon.) | | | Žiar nad Hronom – Skalica | 5:3 (kon.) |
Topoľčany – Modré Krídla | 3:0 (kon.) | | | Dubnica – Levice | 2:0 (kon.) |
Akademici Plzeň – Riders Univerzita Pardubice | 8:1 (kon.) | | | HC MUNI – Engineers Prague | 1:6 (kon.) | | | BO Ostrava – North wings Ústí | 3:9 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 8:4 (kon.) |
konec
Liberecký kraj
5:1
(1:0, 2:0, 2:1)
Kraj Vysočina
Branky a nahrávky:
6. Krajdl (Vaněček), 16. Bělohorský (Šejc, Vaněček), 28. Krajdl (Bělohorský), 35. Bělohorský, 41. Vaněček (Kříž) – 44. Katolický (Koníř, Zmrhal)
Rozhodčí: Šimon Glanc — Michael Horák, Aleš Roischel
Diváci: 134
Neproměněná penalta:
Liberecký kraj:
S. Charvát (M. Hrášek) — M. Tureček, M. Baksalary, Š. Šmucr, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček, D. Novák — D. Krajdl, Š. Šejc, S. Hrabčák, J. Svoboda, Š. Bělohorský, M. Kučera, M. Mairich, D. Choma, L. Kouďa, P. Švec, J. Beránek, S. Kříž
Náhradníci:
Trenér:
Kraj Vysočina: E. Poustka (M. Morava) — M. Hájek, J. Frantl, L. Kachlíř, M. Kopecký, M. Duben, D. Zmrhal, T. Pešl, M. Piskač — D. Koníř, F. Stupka, M. Lédl, Š. Katolický, R. Nejedlý, T. Egart, V. Brožek, J. Lukáš, M. Čapek, Š. Hrodek, L. Hájek, D. Vaněček
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Kraj Vysočina: E. Poustka (M. Morava) — M. Hájek, J. Frantl, L. Kachlíř, M. Kopecký, M. Duben, D. Zmrhal, T. Pešl, M. Piskač — D. Koníř, F. Stupka, M. Lédl, Š. Katolický, R. Nejedlý, T. Egart, V. Brožek, J. Lukáš, M. Čapek, Š. Hrodek, L. Hájek, D. Vaněček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šimon Glanc — Michael Horák, Aleš Roischel
Diváci: 134
Šimon Bělohorský – 2 min., hákování.
Jakub Vaněček – 2 min., podrážení.
Jindřich Lukáš – 2 min., vražení na hrazení.
Lukáš Kachlíř – 2 min., nedovolené bránění.
Matyáš Tureček – 2 min., hákování.