Sparta – Litvínov 3:2 (kon.)
konec
Karlovarský kraj
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Olomoucký kraj
Středa 25.01.2023, 16:00 • Trutnov, Zimní stadion • Olympiáda dětí a mládeže • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:56:02)
     
    40:44
    Vyloučení v týmu Olomoucký kraj:
    Vojtěch Černý – 2 min., držení.
     
    38:03
    Olomoucký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATĚJ RYŠAVÝ. Asistence: Dominik Drábek a Adam Kočara.
     
    34:25
    Vyloučení v týmu Karlovarský kraj:
    Marek Jílek – 2 min., hákování.
     
    30:51
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK SKÁLA. Asistence: Lukáš Slavík a Filip Žalud.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    20:06
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JONÁŠ VANÍČEK.
     
    15:35
    Vyloučení v týmu Olomoucký kraj:
    Adam Kočara – 2 min., držení.
     
    15:01
    Začala druhá třetina.
     
    15:00
    První třetina skončila.
     
    13:50
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAIK MÄHLER. Asistence: Jonáš Vaníček a Marek Jílek.
     
    13:29
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP ŽALUD. Asistence: Luka Kočárek a Lukáš Slavík.
     
    13:07
    Vyloučení v týmu Olomoucký kraj:
    Adam Kočara – 2 min., nedovolené bránění.
     
    4:38
    Olomoucký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP VRBA. Asistence: Oliver Andrle.
     
    1:08
    Vyloučení v týmu Karlovarský kraj:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Maik Mähler.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

    Branky a nahrávky: 14. Žalud (Kočárek, Slavík), 14. Mähler (Vaníček, Jílek), 21. Vaníček, 31. Skála (Slavík, Žalud) – 5. Vrba (Andrle), 39. Ryšavý (Drábek, Kočara)


    Karlovarský kraj: R. Novák (M. Psohlavec) — O. Bednář, L. Kočárek, L. Pech, F. Nešvera, D. Schrottenbaum, M. Bauer, M. Jílek — M. Kubík, J. Kyncl, A. Benda, J. Vaníček, F. Žalud, D. Skála, M. Mähler, L. Slavík, A. Zolnaj, M. Šedivec, D. Franc
    Olomoucký kraj: J. Trnka (A. Zavoral) — V. Černý, A. Kočara, F. Vrba, L. Smékal, J. Veselý, P. Zatloukal, J. Špičák — O. Andrle, M. Ryšavý, D. Drábek, J. Slováček, Š. Žovinec, S. Vogl, M. Brym, S. Vyroubal, T. Pekr, J. Koryčanský

    Rozhodčí: Václav Kosnar — František Štěpánek, David Thuma

    Diváci: 78