Barcelona – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Osasuna – Sevilla 2:1 (po pr.)
Středa 25.01.2023, 21:00 • Camp Nou, Barcelona • Španělský pohár • Čtvrtfinále

Žlutá karta pro Martina Zubimendiho (San Sebastian).

59
    Pedri González (FC Barcelona) dostává žlutou kartu, když zatahal zezadu za dres rozběhnutého Kuba.

56
    Hosté přenášejí hru vpřed a přichází mnohem nebezpečnější faul přímo uprostřed pokutového oblouku. Sergio Busquets (FC Barcelona) za něj navíc vidí žlutou kartu.
    40. Červená karta pro Méndeze

40
    VAR si přivolává hlavního rozhodčího k obrazovce a ten po prohlédnutí záznamu mění barvu udělené karty! Méndez oslabuje ještě před poločasovou přestávkou hosty, které čekají perné chvíle v deseti.