K. Vary – Třinec 4:1 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
Kladno – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 5:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Slavia Praha
Pátek 27.01.2023, 17:30 • Werk arena, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 6. kolo

51:25
    Třinec dostává možnost uklidnit hru. Na hanbě sedí Patrik Němeček za napadení.

49:00
    Slavia těží z prvního gólu. Je všude o krok rychleji a domácí to musí hasit nedovoleně. Za podražení sedí na trestné lavici Andrej Hebar.

35:02
    Třinečtí teď přidali na tempu, díky čemuž budou hrát přesilovku. Menší trest pro Artura Matějovského na sekání.

28:25
    Oceláři jdou podruhé v utkání do tří a Slavia si zahraje 23 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Za sekání dostal menší trest Andrej Hebar.

26:48
    Je tu další přesilovka, tentokrát pro hosty. Dvě minuty za sekání dostává Šimon Pohludka.

22:32
    První přesilovku utkání zahrají tentokrát domácí. Za hákování ve středním pásmu inkasuje dvě minuty Jakub Havlíček.

17:43
    Další vyloučení! Hosté budou hrát minutu přesilovku pět na tři. Dvě minuty za hákování pro Čmiela.

16:42
    První přesilovka pro hosty! Za držení putuje za katr domácí David Lucas Holub.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 2. Hebar, 36. Pohludka (Mrtka, Urbánek), 60. Pohludka (Kubiesa) – 47. Matějovský (Poletín, Pšenička)

HC Oceláři Třinec: Heczko (Skácel) – Mrtka, Dravecký, Solowski, Holub (A), Čmiel – Urbánek (A), Blaha (C), Hebar, Švančara, Mikula, Granečný, Sajdokt, Rybnikár, Kubiesa, Pohludka (C)
    Trenér: Marek Malík

HC Slavia Praha: Bašta (Papež) – Hubinka, Pšenička, Labuzík, Kubánek (A), Marek – Hlavička, Tittl, Němeček, Poletín (A), Filip, Chludil (C), Havlíček, Kucharčík, Matějovský, Grebeníček
    Trenér: Ladislav Slížek

Rozhodčí: Novotná – Bezděk, Tvrdý