Poprad – Michalovce 4:3 (po pr.) | Zvolen – Spišská N. Ves 0:2 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 1:2 (po pr.)
Nitra – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Nové Zámky – HC Slovan 3:2 (3:1 po s.n.) | Trenčín – Prešov 3:2 (kon.)
HK Poprad
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 27.01.2023, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 33. kolo

Dnešný duel v Poprade sa skončil víťazstvom domáceho tímu 4:3 po predĺžení, keď rozhodol Oldrich Kotvan. Zápas mal grády, aj keď to po prvej tretine nevyzeralo, tak nakoniec padlo až sedem gólov. Kamzíci si pripisujú dôležité dva body do tabuľky. Z prenosu je to odo mňa všetko, ja sa s vami lúčim a ďakujem za pozornosť. (19:31:07)

63:07
    Poprad dal gól! V predĺžení mali Michalovčania niekoľko príležitostí na strelenie gólu, Poprad mal jednu jedinú a tú aj využil! Dobrú prácu predviedol Záborský, ktorý svojou strelou ohrozil Škorvánka, ale puk bol stále v hre a pred bránou operoval naďalej domáci forward, získal puk a do jazdy ho poslal OLDRICHOVI KOTVANOVI a ten razantnou strelou z prvej rozhoduje zápas.
    Asistencia: Záborský.

62:40
    Zabusovs nemieril presne, ale len na zadný mantinel.

61:51
    Gól mal na hokejke Paločko, ale aj toho domáci brankár vychytal.

61:43
    Líšky lovia kamzíkov! Buc našiel pred bránou Osburna, ktorý aj keď nevystrelil najlepšie, tak Peters musel zakročiť.

61:22
    Michalovčania sa vystavili ofsajdu.

60:38
    Pereskokov z osi ihriska mohol rozhodnúť, ale Peters vystavil skvelý semafor!

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tretia tretina priniesla dva góly a po jednom na každej strane, čo znamená, že je stav 3:3 a nasledovať bude predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:55
    Domáci to v posledných sekundách skúšali ešte rozhodnúť.

58:45
    Razgals sa svojimi kľučkami predral do dobrej pozície, ale mal to aj tak len na bekhend.

58:27
    Tvrdé súboje v obrannom pásme Popradu.

Domáci v plnom počte.

57:04
    Záborský krásne prešiel z obrany do útoku a mohol skórovať v oslabení, keď sa dostal až pred Škorvánka a puk trafil jeho hrudník.

56:12
    Hostia trafili žŕdku, konkrétne to bol Buc a puk bol naďalej v bránkovisku, kde Peters ani nevedel, že tam je, našťastie tam mal svojich spoluhráčov.