Kopřivnice – Karviná | 32:35 (kon.) | | | Lovosice – SHC Maloměřice | 42:29 (kon.) | | | Nové Veselí – Strakonice | 30:23 (kon.) |
Písek – Slavia | 33:21 (kon.) | | | DHC Plzeň – Most | 32:22 (kon.) | | | Michalovce – Tatran Stupava | 31:16 (kon.) |
Šaľa – Dunajská Streda | 21:26 (kon.) |
konec
KH ISMM Kopřivnice
32:35
(15:16)
HCB Karviná
Vít Muzikář
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
33 | B | B. Pšenica | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 2/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 5/0 | 0 | 1 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 5/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 2/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | R. Doležel | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 3/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 3/0 | 0 | 0 | ||
6 | LK | J. Ježek | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | O. Kancel | 0/0 | 0 | 2 | ||
46 | LS | D. Lefan | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 2/1 | 1 | 0 | ||
18 | LS | J. Polcar | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 7/3 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 32/4 | 1 | 0 | 3 | 1 | ||
HCB Karviná | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
32 | B | M. Brychlec | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | P. Mokroš | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | P | V. Franc | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 5/0 | 0 | 1 | ||
27 | PK | D. Harabiš | 6/2 | 2 | 1 | ||
15 | LS | J. Patzel | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | PK | J. Plaček | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | V. Prašivka | 0/0 | 0 | 0 | ||
60 | LS | A. Ptáčník | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | D. Růža | 7/0 | 0 | 1 | ||
31 | LK | O. Skalický | 4/0 | 0 | 0 | ||
30 | LS | D. Solák | 8/3 | 1 | 1 | ||
33 | LK | P. Široký | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | P | J. Užek | 2/0 | 0 | 2 | ||
Celkem | 33/5 | 3 | 1 | 7 | 0 |
KH ISMM Kopřivnice:
Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Hanus, Bukovský, Čadra.
Náhradníci:
Trenér: Aleš Chrastina
HCB Karviná: Mokroš, Brychlec – Růža, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Ptáčník, Franc, Prašivka.
Náhradníci:
Trenér: Michal Brůna
Náhradníci:
Trenér: Aleš Chrastina
HCB Karviná: Mokroš, Brychlec – Růža, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Ptáčník, Franc, Prašivka.
Náhradníci:
Trenér: Michal Brůna
Rozhodčí: Kichner, Vacula
Diváci: 560
Nejvíce branek: Střelec 7/3, Brito Benítez 5, Bukovský 5 – Solák 8/3, Růža 7, Harabiš 6/2. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 5/4 – 8/5. Vyloučení: 3:7. ČK: Čadra (KOP). Diváci: 560.
Vyloučení pro tým HCB Karviná (Václav Franc). (31:35)