Vyškov – Opava 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Hronov – Cheb 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 7:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havířov 4:1 (kon.)
Letňany – Chomutov 3:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Nový Jičín 4:5 (0:3 po s.n.)
Vel. Meziříčí – Kopřivnice 3:5 (kon.) | Děčín – Řisuty 7:4 (kon.) | Vrchlabí – Příbram 3:6 (kon.)
Tábor – Mostečtí Lvi 7:0 (kon.)
SHKM Baník Hodonín
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
AZ Havířov
Sobota 28.01.2023, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 33. kolo

Konec zápasu. (19:08:23)

59:48

59:00
    V nepřehledné situaci jeden z hráčů Havířova vypálil z otočky a jeho spoluhráč už se dokonce radoval, puk ale zřejmě zastavila branková konstrukce!

58:15
    Hodonín ukončil kombinaci Havířova a vyhodil puk ze třetiny. Žádné drama už se konat nebude.

57:48
    Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
    Krejčiřík – 2 min., podrážení.

57:30
    Havířov ještě dostane šanci kosmeticky skóre upravit, po faulu Hodonína si AZet zahraje přesilovku.

57:15
    Baník stále nemá dost a Štipčák je neustále pod palbou!
    56:08 David DOBŠA - 4:1

56:08
    Baník právě vstřelil branku!
    Je až neuvěřitelné, s jakou lehkostí hrají ve třetí třetině hráči Hodonína. DAVID DOBŠA dostal od Richarda Bořuty povedenou zadovku, následně si doslova namazal na chleba bránícího Mrowiece a překonat se mu podařilo i Štipčáka. 4:1, tady už nebude co řešit. Asistence: Richard Bořuta, Radim Hradil.

55:14
    Petr Krejčí jel s kotoučem na holi proti obránci Havlíkovi, lépe ze souboje vyšel hráč Havířova, kterému se puk podařilo vypíchnout.

54:20
    Zakázané uvolnění Baníku. AZetu se čas začíná poměrně rychle krátit.

53:00
    Dělovka z dílny Davida Rauše pořádně rozduněla mantinel za brankou Štipčáka, to ale zřejmě nebyl záměr domácího zadáka.

52:00
    O obrovském štěstí může hovořit i Hodonín, který výrazně podržel Šurý! Ten se skvěle roztáhl při dorážce Šimona Kratochvila a zabránil kotouči v cestě do sítě.

51:30
    Zakázané uvolnění Hodonína.

51:03
    Defenziva Havířova je pod obrovským tlakem a musí čelit velkému náporu domácích barev. Velké štěstí měl teď AZet při střele Davida Dobši, která byla těsně před Štipčákem ještě tečovaná.

50:14
    Po dorážce Jana Štědrého za Štipčákem zazvonila levá tyč!

49:13
    Jakub Mrva jen tak nahodil kotouč na domácí branku, Michal Šurý letící puk srazil hokejkou do ochranné sítě.

48:20
    A když už Havířovští něco zajímavého vymyslí, nevyjde jim finální přihrávka.

47:00
    Havířov momentálně v útočné třetině působí až neškodným dojmem, naopak domácích hráčů je plný led.

Tomáš Chalupa

Pavel Budař

Branky a nahrávky: 7. Romančík (Charvát, Škápik), 14. Škápik (Romančík), 45. Bořuta, 57. Dobša (Bořuta, Hradil) – 10. Antoníček (Spratek)

SHKM Baník Hodonín: Šurý (Zollpriester) – Šmach, Miklík, Škápik (A), Němec, Polesný (A), Rauš, Kučera – Sajdl (C), Dobša, Štědrý – Hradil, Krejčiřík, Bořuta – Peš, Charvát, Jarovinskij – Krejčí, Romančík, Matějka – Bartes.
    Trenér: Aleš Bachánek

AZ Havířov: Štipčák (Šindelka) – Hudec, Kolarz (C), Havlík, Kuboš, Mrowiec, Kunc, Dudáš (A) – Pawliczek, Zdeněk, Apolenář – Pastor, Spratek, Tvrdý – Antoníček, Kratochvíl, Pavlík – Čmiel, Haas, Mrva.
    Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Vaněk – Hübl, Jurčík