Vyškov – Opava 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Hronov – Cheb 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 7:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havířov 4:1 (kon.)
Letňany – Chomutov 3:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Nový Jičín 4:5 (0:3 po s.n.)
Vel. Meziříčí – Kopřivnice 3:5 (kon.) | Děčín – Řisuty 7:4 (kon.) | Vrchlabí – Příbram 3:6 (kon.)
Tábor – Mostečtí Lvi 7:0 (kon.)
HC Letci Letňany
3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Sobota 28.01.2023, 17:002. liga skupina Západ • Nadstavba A

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a na shledanou! (19:14:31)

Dnešní utkání je u konce! Letci se vzpamatovali z nepovedené druhé třetiny a nakonec v závěrečné dvacetiminutovce byli lepším mužstvem. Letňany přetavily své úsilí v třetí třetině ve dvě branky, a taktéž si pohlídaly poslední minutu utkání, ve které Chomutov zkusil hru v šesti, díky čemuž si domácí připisují zasloužené tři body a odskakují od druhého Ústí nad Labem s náskokem dvanácti bodů.

59:50
    Piráti se už pravděpodobně nedostanou k zakončení a z dnešního utkání budou odjíždět bez bodu.

59:12
    Hosté odvolávají brankáře Horáka a budou hrát v šesti.

59:08
    V závěru utkání se hostům nedaří vytvořit požadovaný tlak.
    57:03 KASTNER - 3:2

57:03
    Letňany právě vstřelily branku! Křižnou přihrávku přes střed hřiště zachytil na modré čáře Jiří Uhlík, který si navedl kotouč hlouběji do pásma a svým nahozením našel rozjetého Lukáše KASTNERA, jehož teč končí za zády Horáka. Asistence: Jiří Uhlík a Adam Kellerstein.

56:31
    Žižka čeká za vlastní bránou, než vystřídají jeho spoluhráči, aby mohl rozjet novou útočnou akci.

55:44
    Odpískána hra vysokou holí, kterou se provinil Lukáš Kastner.

55:20
    Uhlík hledal naslepo někoho před bránou Chomutova, avšak neúspěšně.

54:46
    Ostrý projektil Němečka od modré vyráží Horák před sebe.

53:25
    Jakmile Lukeš přejel červenou čáru, tak nahodil na bránu Letců. Brankář Brázdil nechtěl přerušit hru, proto puk co nejrychleji vytřepal ze své lapačky.

52:46

52:46

51:12
    Lukeš viděl v protiakci před brankářem Brázdilem kapitána Hübla, který byl bráněn, kvůli čemuž se nedostal k zakončení z první, a tak se brankář domácích stihl přesunout a nebezpečí zahnat.

50:46
    Potyčka mezi Žižkou a Řepíkem končí vyloučením obou hráčů.

49:52
    Nedorozumění ze strany Pirátů zapříčinilo zakázané uvolnění.
    46:43 ARNOŠT - 2:2

Jakub Hladký

Branky a nahrávky: 10. Uhlík (Hozák, Chalupa), 47. Arnošt (Kellerstein, Kastner), 58. Kastner (Uhlík, Kellerstein) – 20. Petrásek (Koblížek, Vostiňák), 20. Mála (Kostourek, Chlouba)

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva)- Guryevsky, Havelka, Chalupa, Lytvynov, Němeček, Kynčl, Fiala, Hrala, Kastner (A), Řepík, Švec, Wojnar, Kropáček, Kellerstein, Hozák (C), Vacín, Kučera, Uhlík, Arnošt, Turek.
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

Piráti Chomutov: Horák (Běhula)- Matai, Váchal, Seemann, Němec, Petrásek, Žižka, Havel (A), Chlouba, Mežnar, Kostourek, Lukeš, Vostiňák, Koblížek, Zajíček, Hübl (C), Mála, Veselý, Príhoda, Chrpa (A).
    Trenér: Kamil Koláček