Florida – Boston 4:3 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:4 (kon.) | Tampa – Los Angeles 5:2 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 4:6 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:0 (kon.) | NY Islanders – Vegas 2:1 (po pr.)
Minnesota – Buffalo 3:2 (3:1 po s.n.) | Seattle – Columbus 3:1 (kon.) | Edmonton – Chicago 7:3 (kon.)
Anaheim – Arizona 2:1 (po pr.) | Carolina – Boston 4:1 (kon.) | Toronto – Washington 5:1 (kon.)

Islanders právě vstřelili branku!
    Série porážek Vegas a špatné produktivity pokračuje. Prodloužení rozhodl v poslední minutě střelou do horní části branky MATHEW BARZAL. Asistence: Anthony Beauvillier a Adam Pelech.
    36:08 William CARRIER - 1:1

36:08
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic je vyrovnáno, šťastný odraz za branou domácích, Stephenson poslal puk před branku, kde byl WILLIAM CARRIER. Ten si dokázal poradit. Asistence: Chandler Stephenson a Jack Eichel.
    23:52 Anders LEE - 1:0

23:52
    Naprosto nedůrazná hra obrany Vegas daruje soupeři první branku v zápase. Z dorážky se prosazuje ANDERS LEE. Asistence: Kyle Palmieri a Brock Nelson.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Lee (Palmieri, Nelson), 65. Barzal (Beauvillier, Pelech) – 37. W. Carrier (Stephenson, Eichel)

New York Islanders: Varlamov (Sorokin) – Pelech, Pulock, Romanov, Mayfield, Bolduc, S. Aho I – Beauvillier, Barzal, Cizikas – Lee (C), Nelson (A), Palmieri – Parise, Pageau, Holmström – M. Martin, Räty, Bailey (A).
    Trenér: Lane Lambert

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez (A), Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Hutton – Cotter, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Stephenson, Kessel – Howden, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Nicholson, L'Ecuyer – Kovachik, Smith

Diváci: 17 255