Nice – Lille 1:0 (kon.) | Auxerre – Montpellier 0:2 (kon.) | Brest – Angers 4:0 (kon.)
Clermont Foot – Nantes 0:0 (kon.) | Štrasburk – Toulouse 1:2 (kon.) | Ajaccio – Lyon 0:2 (kon.)
PSG – Remeš 1:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:1 (0:0)
Stade de Reims
Neděle 29.01.2023, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Mistrovská Paříž utrpěla gólem z poslení vteřiny třetí bodovou ztrátu ze čtyř lednových zápasů. Proti Remeši nijak nezářila, naopak v prvním poločase se šance rodily výhradně před domácí bránou.
    Přesto zápas směřoval k očekávanému výsledku, když si Messiho tečovanou střelou před brankářem poradil zkraje druhé půle Neymar. Domácí vzápětí oslabil střídající Verratti, ale oslabení zvládali a mohli dokonce několikrát zvýšit. Při Ramosově hlavičce hosty zachránilo břevno.
    Remeš si však za svůj výkon prohrát nezasloužila a Balogun, který se celý zápas tlačil do zakončení z každé pozice, si vychutnal sladkou tečku v šesté minutě nastavení. Fotbalisté z města šampaňského prodloužili sérii bez porážky na dvanáct zápasů, z toho poosmé remizovali. (22:50:35)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 5:11.

90+6
    90+6. Folarin BALOGUN - 1:1

90+6
    Remeš právě vstřelila branku!
    Šokující vyústění pro fanoušky i hráče Paříže, ale naprosto zasloužené vzhledem k průběhu celého zápasu. Kamory Doumbia využil kiksu dorostence Zaïre-Emeryho, který nesmyslně hlavičkoval za sebe, vysunul kolmicí FOLARINA BALOGUNA a rodák z New Yorku po kličce brankáři zavěsil v čase 95:30 pod břevno odkryté brány.

90+4
    Souboj o centr od pravé postranní čáry vyhrává italský brankář Paříže jasně nad Balogunem. Jeho zvednuté ruce nemohl kmenový útočník Arsenalu sebelepším výskokem kompenzovat.

90+4
    Žlutou kartu za zdržování hry dostává brankář Paris Saint-Germain Gianluigi Donnarumma.

90+2
    Remeš se však do zakončení nedostala, domácí budou vhazovat a Diouf rychle spěchá zpět přes celé hřiště.

90+2
    I hostující brankář Diouf míří do pokutového území PSG na rohový kop.

90
    Od ukončení dlouhé remešské série bez porážky nás dělí ještě pět nastavených minut.

90
    O decimetry minula pravou tyč pařížské brány výstavní rána střídajícího van Bergena.

89
    Hakimího přízemní centr na nabíhajícího Mbappého odvrací skluzem včas Agbadou.

88
    Matusiwa prostrčil krásně na Baloguna, který ještě hledal napříč vápnem Doumbiu, k němu však přihrávka neprošla.

88
    Donnarumma si volným krokem míří vyměnit podaný míč, který se mu snad zdá málo nafouknutý.

87
    Remeš okamžitě po odkopu od brány získala míč zpět, její kombinaci však znehodnotil Matusiwa nákopem do zámezí.

87
    Donnarumma si spolehlivě pokryl Abdulhamídovu ránu z dálky, mířící do horního rohu brány.