Nice – Lille 1:0 (kon.) | Auxerre – Montpellier 0:2 (kon.) | Brest – Angers 4:0 (kon.)
Clermont Foot – Nantes 0:0 (kon.) | Štrasburk – Toulouse 1:2 (kon.) | Ajaccio – Lyon 0:2 (kon.)
PSG – Remeš 1:1 (kon.)
RC Štrasburk
1:2 (1:1)
Toulouse FC
Neděle 29.01.2023, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Toulouse FC si díky dvou brankám Dallingy připisuje cenné vítězství 2:1! Druhý gól padl na začátku druhého poločasu, od té doby se prakticky snažilo družstvo RC Štrasburk o vyrovnání. Nejblíže k němu bylo minutu před koncem řádného času, když Diallo napálil míč pouze do tyče!

Svým spoluhráčům v nastaveném čase příliš nepomohl Gameiro, který se nechal vyloučit. (17:06:06)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:10.

90+10

90+9
    Útočník Štrasburku sice padá po souboji s gólmanem Dupé, ale sudí jasně ukazuje hrajte dále.

90+8
    Zakončení odraženého míče Maximem Le Marchandem z voleje jen těsně minulo svůj určený cíl.

90+8
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Fares Chaibi, přichází Gabriel Suazo.

90+7
    Tentokráte je dlouze ošetřován za pískotu fanoušků v hledišti kapitán Toulouse Branco van den Boomen.

90+6
    Nicméně i nadále tráví hráči Štrasburku čas převážně na útočné polovině soupeře.

90+5
    Tento zkrat Gameira příliš nepomůže jeho spoluhráčům.

90+4
    Červená karta pro tým RC Štrasburk (Kévin Gameiro) za nesportovní chování.

90+4
    Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Kévin Gameiro) za faul.

90+3
    Tomu se nelíbilo, že nebyl potrestán zásah proti jeho hráči Chaibimu.

90+2
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC konkrétně pro trenéra (Philippe Montanier).

90+1
    Sudí sprintem letěl k lavičce Toulouse.

90
    Vzhledem k dlouhému přerušení kolem 68. minuty se bude nastavovat dlouhých devět minut.