Zlín – Kynžvart 23:20 (kon.) | Poruba – Olomouc 22:20 (kon.)
22:20 (12:9)
DHK Zora Olomouc
Neděle 29.01.2023, 17:00MOL liga žen • 14. kolo

DHC Sokol Poruba – DHK Zora Olomouc 22:20 (12:9)
    Nejvíce branek: Farářová 10/4, Konečná 4, Ulmanová 3 – Závišková 5, Protivánková 4, Machačová 4. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 4:3. (18:41:47)

Duel je u konce. V druhém poločase byla Poruba taktéž lepším celkem. V několika momentech vedla dokonce o čtyři branky, nakonec vítězí o dvě. Zora tak ztrácí svojí sérii čtyř vítězství v řadě. Hlavním faktorem byla patrně Anežka Farářová, která zapsala šest gólů.

Konec zápasu. (22:20)

59
    Minutu a tři čtvrtě před koncem si za stavu 22:20 bere porubský trenér poslední time-out. (22:20)

58
    Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Karolína Rajová). (22:20)
    58
    Monika Machačová snižuje na rozdíl dvou branek. Zároveň přichází faul a přesilovka pro Olomouc. Schyluje se ještě k dramatu? (22:20)

57
    Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc. (22:19)
    57
    Iva Závišková proměňuje sedmimetrový hod. Olomouc tak ztrácí tři branky, ovšem zbývá už jen málo času. (22:19)
    57
    Anežka Farářová je dnes jednoduše nezastavitelná. Na kontě už má deset branek. (22:18)

56
    Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Klára Ulmanová). (21:18)
    54
    Další povedená sedmička Anežky Farářové. Ta už je má na kontě čtyři. (21:18)

53
    Jaroslav Hudeček cítí, že jeho tým má dnes na výhru. Do konce utkání zbývá sedm minut, a proto si vybral oddechový čas, aby svým svěřenkyním ujasnil taktiku na poslední minuty. (20:18)
    49
    Po oddechovém čase se rychle prosadila Martina Přikrylová. (20:18)

49
    Olomouc nehraje dobře a dochází ji čas. Libor Malínek proto reaguje oddechovým časem. (20:17)
    48
    Anežka Farářová tentokrát skóruje ze hry. Je to její osmý gól a celkově dvacátý porubský gól. (20:17)
    48
    Po chvíli, kdy se hrálo bez branek, se prosadila ze sedmičky Iva Závišková. (19:17)
    46
    Čtyřbrankové vedení Poruby se rychle povedlo snížit Tereze Fryčákové. (19:16)
    45
    Anežka Farářová přidává třetí úspěšnou sedmičku a má tak na kontě již sedm branek. (19:15)