Spišská N. Ves – Banská Bystrica 3:4 (po pr.) | Nové Zámky – Nitra 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Prešov 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Slovan – Poprad 5:4 (po pr.) | Košice – Michalovce 5:1 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
5:4 (3:1, 1:1, 0:2 - 1:0)
HK Poprad
sk Neděle 29.01.2023, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 34. kolo

Duel, ktorý by zniesol aj kritéria play-off, sa končí víťazstvom Slovana 5:4 po predĺžení. Poprad si za sympatickú hru odnáša jeden bod. (19:44:53)

61:02
    Slovan Bratislava dal gól!
    V 62. minúte rozvlnil sieť po prihrávke Takáča CARL ACKERED, jeho strela spomedzi kruhov skončila v hornom rohu Petersovej brány, ktorý nemal nárok. Slovan víťazí 5:4 po predĺžení.
    Asistencie: Brant Harris, Samuel Takáč

60:16
    Harris prihral Pecararovi, ten zakončil iba do Petersa.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa zápas skončil 4:4, o malú chvíľu začne predĺženie. Slovan bude pokračovať v presilovej hre.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Oddychový čas pre tím HC Slovan Bratislava.

59:13
    Vylúčenie v tíme HK Poprad:
    Záborský – 2 min., napadnutie hlavy alebo krku

58:39
    Poprad kombinuje v útočnom pásme, Kukuča naservíroval puk do výbornej pozície Záborskému, toho Coreau vychytal a drží nerozhodný stav!

57:55
    Strely na bránu: 33 – 44.

57:05
    Pecararo sa dobre vrátil a zastavil popradský útok, potom vyviezol puk, prešiel až k bráne a pripravil šancu spoluhráčovi, ktorý neskóroval.

55:55
    Poprad dal gól!
    Poprad zužitkoval svoj veľký tlak v presilovke a vyrovnáva na 4:4. PATRIK SVITANA trafil vzdialenejší horný roh brány a Coreau len rozhodil rukami.
    Asistencie: Samuel Mlynarovič, Benjamin Betker

55:47
    Na strelu Vainia Coreau videl a stihol zasiahnuť.

55:16
    Zigo sa dostal k odrazenému puku a poslal ho cez všetky čiary.

55:00
    Coreau vyrazil strelu pred seba, potom dorážka Vainia skončila v jeho lapačke. Poprad má veľký tlak.

54:40
    Kotvanova tvrdá strela z prvej skončila na betónoch Coreaua. O chvíľu Kotvan strieľal znova, Coreau hru prerušil.