1:1 (1:1)
Hellas Verona
Pondělí 30.01.2023, 20:45 • Dacia Arena, Udine • Italská Serie A • 20. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 14:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:11. (22:39:57)

Je konec! Udinese nakonec remizovalo s Veronou 1:1. Do utkání vstoupila lépe hostující Verona, kterou se štěstím poslal do vedení Darko Lazović. Domácí Udinese ale rychle vrhlo všechny síly vpřed. Ve 12. minutě Success ještě trefil brankáře, ale o deset minut později vyrovnal Samardžić. Ve 33. minutě mohl dokonat obrat Bijol, ale z malého vápna netrefil branku. Ve 39. minutě pak Success pálil z druhé vlny, ale gólmana hostů zastoupil obránce. Po změně stran hrozili hosté, ale i na domácí straně zasáhl obránce na brankové čáře. V 52. minutě měl šanci Arslan, ale jeho ránu Montipo vyrazil. V 82. minutě pak nebezpečné pálil Lovrič, ale těsně minul branku.

90+5

90+5
    V samotném závěru nastavení se hosté ještě dostali vpřed, jenže centr z levé strany skončil sražený na hrudi obránce.

90+3
    Domácí zahrávali rohový kop, po kterém opět hlavičkoval Bijol, jenže Montipo jeho hlavičku skvěle zneškodnil.

90+2
    Udinese táhlo akci po levé straně. Jaka Bijol podpořil útok a sraženým centrem získal pro domácí mužstvo rohový kop.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Verona drží míč na polovině soupeře a sbírá cenné sekundy k dobru. Lasagna u rohového praporku získal vhazování.

89
    Verona v závěru zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zasáhl domácí Lovrič.

88
    Darko Lazović se z pravé strany zkoušel dostat do pokutového území, ale obránce v černobílém dresu jeho úmysl vystihl a vypíchl míč do autu.

87
    Střídání v týmu Hellas Verona FC:
    ze hřiště odchází Milan Djurić, přichází Roberto Piccoli.

86
    Verona se v závěru tlačí na polovinu soupeře a snaží se s výsledkem duelu něco udělat. Hosté jsou v těžké situaci a potřebují tři body.

85
    Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Festy Ebosele,
    ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Enzo Ebosse.

84
    Kevin Lasagna chtěl překvapit Silvestriho technickým obstřelem na vzdálenější tyč, nicméně domácí brankář byl připraven a zasáhl.

83
    Na opačné straně se do vápna hnal Cyril Ngonge, ale předkopl si míč daleko před sebe a už nestačil odcentrovat.

82
    Sandi Lovrić si nebezpečně navedl míč do blízkosti velkého vápna a vypálil levačkou. Jeho přízemní pokus skončil vedle zadní tyče!

81
    Marco Silvestri zrychlil rozehrávku domácího celku. Na jeho pobídku si naběhl Sandi Lovrić, jenže ten neměl moc možností, kam přihrát.

80
    Iyenoma Destiny Udogie se z levé strany probil do vápna, kde chtěl předložit míč před branku, ale před Betem zasáhl obětavý Hien.

79
    Federico Ceccherini poslal přihrávku na levou stranu, odkud přiletěl centr do pokutového území, jenže Milan Djurić z těžké pozice hlavou branku netrefil.