Vítkovice – Třinec 1:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 6:3 (kon.)
HC Sparta Praha
6:3 (1:1, 1:2, 4:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 31.01.2023, 18:30 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 33. kolo

57:01
    Zřejmě poslední šance pro hostující celek. Na trestnou lavici usedl domácí útočník Ostap Safin (SPA), který vyfasoval dvě trestné minuty za podrážení.

50:07
    Tlak Sparty se možná ještě zesílí, jelikož na trestnou lavici odjel Dávid Gríger (KVA), který vyfasoval menší trest za krosček. Přidají domácí pátou branku?

13:00
    Jan Buchtele nemohl pokračovat v útočné akci, jelikož sudí viděl nedovolený zákrok a za podrážení vykázal na trestnou lavici útočníka Ostapa Safina (SPA).

07:08
    Sparťané jsou v posledních minutách aktivnější a po komerční přestávce budou hrát druhou přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl Matěj Stříteský (KVA) za sekání.

05:39
    Domácí chtějí vyrovnat a bude se vylučovat. Za držení putuje na trestnou lavici útočník Ondřej Beránek (KVA), který tak oslabuje svůj tým na následující okamžiky.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 7. Řepík (P. Kousal, Sobotka), 39. Tomášek (Kempný, Moravčík), 46. Buchtele (Safin, D. Vitouch), 47. Řepík (M. Forman, Sobotka), 52. Řepík (Kempný), 59. Němeček (Buchtele) – 3. Kohout (Jiskra, Mikyska), 26. Hladonik (Stříteský), 31. Kohout (Redlich)

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Němeček, Jandus, Kempný, Mikliš, Moravčík, Warg, Polášek (A) – Tomášek, Horák, P. Kousal – Buchtele, D. Vitouch, Safin – Řepík (C), Sobotka (A), M. Forman – Kaše, G. Thorell, Konečný.
    Trenér: Miloslav Hořava

HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Dybal) – Huttula, Mikyska, Stříteský, Bartejs, Dlapa, Havlín, Rulík – Koblasa, Černoch (C), O. Beránek (A) – Rachůnek (A), Gríger, Koffer – Juusola, Hladonik, Kofroň – Redlich, Jiskra, Kohout.
    Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Šindel, Veselý – Hnát, Lhotský

Diváci: 10 568