Zlín – Sokolov 5:0 (kon.) | Jihlava – Prostějov 3:6 (kon.) | Poruba 2011 – Litoměřice 1:3 (kon.)
Šumperk – Třebíč 3:2 (po pr.) | Kolín – Přerov 1:3 (kon.) | Pardubice B – Slavia 1:0 (1:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
3:6 (0:1, 1:2, 2:3)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 01.02.2023, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Chance liga • 44. kolo

38:30
    Mimo záběry veškerého dění zůstal před Beranovou brankou ležet Erik Meluzin, kterého zřejmě fauloval Jan Slanina, neboť je sudím poslán na dvě a dvě minuty ven za vysokou hůl. Tohle je dobrá šance pro domácí, aby se vrátili do zápasu.

15:03
    Další svízelná situace první třetiny pro Duklu kvůli dvěma minutám pro Filipa Hamana za vysokou hůl.

06:57
    Dukla bude moct srovnat v přesilovce, za podrážení jde ven Filip Jansa.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 23. Menšík (Miškář, Karabáček), 47. Skořepa (T. Havránek), 48. Chlubna (Cachnín, Miškář) – 7. Poledna (Jandus, T. Jáchym), 29. Bartko (Illéš, Ostřížek), 34. Valenta (Ostřížek), 47. Poledna (Hašek, V. Burian), 58. Jandus, 60. Pěnčík (Hašek)

HC Dukla Jihlava: Beran (Chaloupek) – Dundáček, Haman, D. Kolář, Vala, Bilčík, Kachyňa, Chvátal – T. Havránek (A), Skořepa (C), Handl – Harkabus, Menšík, Karabáček – Meluzin, Miškář, Chlubna – Cachnín, Juda, Tecl.
    Trenér: Viktor Ujčík

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Bartko, Valenta, Malák, Poledna, Staněk, Pěnčík – Jiránek, T. Jáchym, Jandus – V. Burian, Ostřížek, Hašek – Slanina, Venkrbec, Jansa – Veselý, Vlach, Illéš – Maruna.
    Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Hucl, Květoň – Jindra, Maňák