Havířov – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Hronov 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Tábor – Příbram 5:1 (kon.)
Kobra – Letňany 2:4 (kon.) | Řisuty – Písek 1:2 (po pr.)
HC Řisuty
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
IHC Králové Písek
Středa 01.02.2023, 19:30 • VSH Slaný, Zimní stadion, Česko • 2. liga skupina Západ • Nadstavba B

Touto brankou tedy utkání končí. Písek, jakožto favorit utkání, odchází vítězně, ale tak jednoznačné to opravdu nebylo. Řisuty držely se soupeřem krok ve všech aspektech hry, viděli jsme spíše gólmanský galavečer.

To je ode mě vše, děkuji vám za sledování a budu se na vás těšit i příště! (21:46:25)

60:20 HANUS - 1:2

60:20
    Písek právě vstřelil branku!
    Moc času Písek nepotřeboval k tomu, aby využil početní výhodu v prodloužení. VLADIMÍR HANUS na modré čáře napřáhl a propálil puk přes les hokejek až za záda dosud skvělého Šubrta. Bez asistence.

60:01

Šedesát minut nestačilo k tomu, abychom znali vítěze dnešního utkání. Třetí třetina byla poměrně utahaná a těžkopádná, následuje prodloužení.

60:00

59:53
    Matiášek si vybruslil z Ovečkinova místa před bránu, se střelou na bližší tyč ale neuspěl.

59:16
    Volf to zkusil z dálky, ale propagační střela skončila v rukavici Šubrta.

59:05
    Řisuty vyhrály důležité buly a dokonce v oslabení prověřily Nováka.

58:43
    Vyloučení v týmu HC Řisuty:
    Sýkora – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

58:00
    Řisuty kombinují v útočném pásmu, kde však ztratily souboj u hrazení.

Technické problémy na stadionu, přenos bude pokračovat po jejich vyřešení.

56:43
    Písek zvládl buly a vyhazuje na délku hřiště, kde se puku chopil soupeř.

56:14
    Domácí se usazují v pásmu, z levého kruhu nakonec zápěstím zakončoval Janda, ale našel jen rukavici gólmana.

55:40
    Řisuty se konečně dostávají zpět před Nováka, ale hned po nahození byly zase vyhnány.

55:04
    Bílek dostal nabídku na vrch pravého kruhu, odkud vyslal příklep, ten byl ale zblokován a Písek se uvolnil.

54:28
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
    Turek – 2 min., držení.

54:26
    Šubrt přečkal těžké chvíle po ostřelování od modré čáry a i jeho tým se tak může přesunout do útoku.

Jiří Pudich

Branky a nahrávky: 30. Patyk (Bílek, Janeček) – 22. Radoš (Volf, Hanus), 61. Hanus

HC Řisuty: Šubrt (Pánek) – Potěchin, Janda, Zich, Malovický, Pokorný – Pejchal, Výrut, Patyk, Sýkora, Okegawa, Řepka, Chamrád, Janeček, Rendla, Bílek
    IHC Králové Písek: Novák (Polhorodnik) – Turek, Dvořák, Novák, Pavlát, Radoš, Brož, Hanus – Andrle, Matiášek, Chocholoušek, Macháček, Březina, Koupal, Volf, Cháb, Hollar, Hracholski, Pouzar

Rozhodčí: Hacaperka – Sýkora, Thuma