Kometa Brno – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | K. Vary – Olomouc 4:0 (kon.)
HC Litvínov – Zlín 4:5 (kon.) | Jihlava – Pardubice 1:4 (kon.)
HC Litvínov
4:5 (1:1, 1:2, 2:2)
Berani Zlín
Pátek 03.02.2023, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů • 45. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

HC Litvínov: Kubík (Klika) – Bystřický, Hocelík, Janda, Beran, Hora, Werner – Danielčák, Ekrt, Svoboda, Dej, Čech, Slavík (A), Bednařík, Postl, Špaček, Vopat (C)

PSG Berani Zlín: Synek (Málek) – Hamrla, Burian, Zavřel, Nábělek (C), Špaňhel, Mikel, Šišák – Laciga, Frömel, Čechmánek, Pilát, Matúšů, Marek, Kaláč, Chludil (A), Tomek, Sadovikov, Babulík, Vaculík

Dobré odpoledne, dnes do Litínova zavítají PSG Berani Zlín, kteří se nyní v tabulce vyskytují na 13. místě. Litvínovští junioři se nacházejí na 11. místě. Dnešní zápas tedy bude určitě napínavý.

00:01

00:30
    Domácí si hned získali puk a snaží se s ním vybojovat cestu k bráně hostů.

00:48
    Hosté však dokázali ihned vybojovat puk k sobě a snažili se dostat přes Kubíka., ten však dokázal vytrvat.

01:57
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínovským juniorům se hned v druhé minutě první třetiny podařilo přidat první gól zápasu. Jan VOPAT s asistencí Ekrta.

02:00
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
    Kaláč – 2 min., podrážení.

03:20
    Sadovikovi se podařilo na chvíli získat puk a vyjel vstříc bráně Kubíka. U brány byl ale vybojován opět domácími.

05:09
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo prostřelit Kubíka a vyrovnávají.
    Patrik NÁBĚLEK s asistencí Buriana a Laciga.

06:40
    Hra je teď na ledě dost napínavá a oba brankáři musí neustále zůstat ve střehu.

07:43
    Hostů se daří držet okolo domácí brány a pokoušejí se prostřelit brankáře Kubíka.

08:20
    i po neustálých zkoušení se zatím daří Kubíkovi odrazit všechny pokusy.

09:30
    Hra se dokázala na chvíli obrátit a pod tlakem byl teď naopak brankář Synek

10:23
    Zavřelovi se povedlo vyslat puk svým spoluhráčům k domácí bráně, tam ale už čekali připravení domácí hráči, kteří získali puk zpět.

12:45
    Pod ohrožením je teď neustále brankář Synek, který však stíhá vše pochytat.

14:00
    Hra se stále odehrává spíše u hostů.

14:34
    Špaček dostal nahrávku a pokusil se ji využít, avšak v bráně byl už připravený Synek, který ho stačil chytit.

15:12
    Špaňhel – 2 min., zásah do nohou.

16:03
    Zakázané uvolnění domácích.

16:20
    Beran se Svobodou vyrazili vstříc bráně Synka, v tom jim ale dokázali hosté zabránit a hra se přesunula k domácí bráně.

17:18
    Hosté hrají opět v plném počtu.

17:31
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    Werner – 2+2, vysoká hůl.

18:10
    Vaculík se snaží prostřelit Kubíka, zatím ale milně.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:15
    Sadovikov – 2 min., sekání.

20:00

V první třetině se povedlo oboum týmům udržet stejné skóre a tak končí 1:1.
    Druhá třetina začně přibližně v 18:18

20:01

20:26
    Vopat se pokusil dostat přes Synka, ten ale dokázal puk zastavit a chytit.

21:17

21:30
    Domácí už také hrají v plném počtu.

21:36
    Domácím se po rozehrání u jejich brány podařilo dostat puk k hostům a vyjíždí prozkoušet Synka.

22:30
    Hostům se podařilo vybojovat puk a drží se u Kubíka.

23:25
    Domácí hráči jim však nedávají šanci, tudíž Kubík není pod takovým tlakem.

24:38
    Hra se spíše odehrává u brány hostů.

25:55
    Hostům se podařilo vysvobodit a hra se odehrává u Kubíka.

26:25
    Vopat získal puk a přihrává svým spoluhráčům, těm se však nepodařilo dostat přes obranu hostů a puk získali zlínští.

27:26
    Litvínovským hráčům netrvalo dlouho a vybojovali si zpět puk, ten dokázal využít Daniel DEJ s asistencí Bednaříka a Hocelíka.

29:00
    Hosté se nevzdávají a drží si puk blízko Kubíka.

29:31
    Pod palbovým nátlakem však Kubík nevydržel a Adam LACIGA dokázal najít prázdné místo, díky kterému dorovnal.
    s asistencí Sadovika a Buriana.

31:46
    Na ledě je teď velký stres ze strany domácích, díky náhlému dorovnání hostů, tak se snaží vybojovat místo u Synkovo brány.

33:19
    Hamrlovi se podařilo zabránit v nahrávce domácích a vysílá puk svým spoluhráčům.

34:50
    Šišák vyslal puk vstříc bráně Kubíka, avšak v cestě mu bylo zabráněno.

35:20
    Kubík je teď pod palbou střel, zatím se mu ale daří vše pochytat.

36:00
    Ekrt si zvládl udržet puk a snaží se prostřelit Synka.

36:39
    Synek dovedl všechny pokusy pochytat a hostům se podařilo otočit hru.

37:24
    Zakázané uvolnění hostů.

38:00
    Litvínovští hráči se snaží prozkoušet Synka, ten je ale pod ochranou svých spoluhráčů.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:34
    Zlínským juniorům se podařilo obrátit celou hru a přidávají si třetí gól zápasu. Stanislav SADOVIKOV s nahrávkou od spoluhráče Laciga.

40:00

Druhá třetina byla podobná první třetině. Litvínovským juniorům se podařilo přidat druhý gól v deváté minutě a hned na to hosté dorovnali. Avšak zlínským juniorů se povedlo v poslední minutě získat náskok o jeden gól 2:3.
    Třetí třetina začne přibližně v 19:05.

40:01

40:07
    Beranovi se hned podařilo získat puk a přihrává svým spoluhráčům.

40:40
    Nábělek se pokouší prostřelit Kubíka, ten však stihl vše pochytat.

42:26
    Hra začíná u brány Synka a domácí tým se snaží zuby nechty toho využít.

43:22
    Werner se pokusil vstřelit, jeho rána byla ale chycena Synkem.

44:34
    Domácím se podařilo hned v páté minutě dorovnat a prostřelit Synka.
    Ondřej POSTL s asistencí Slavíka.

46:17
    Zlínští junioři si připsali další gól a získali si opět náskok před domácím týmem.
    Lukáš CHLUDIL s nahrávkou od Laciga.

47:00
    Litvínov si to nenechal líbit a dovedl hned dorovnat s gólem od Tima DANIELČÁKA s asistencí Svobody a Bystřického.

48:40
    Zápas je zatím celkem vyrovnaný a oba brankáři musí stále zůstávat ve střehu.

49:50
    Sadovikov se stále snaží vybojovat puk od domácích, zatím se mu to ale nedaří.

50:18
    Laciga zkusil své štěstí a pokusil se vstřelit, Kubík ale stihl puk zachytit do své lapačky.

51:18
    Slavík s Beranem na chvíli vybojovali puk, avšak to dlouho nevydrželo a hosté už opět obkličují Kubíka.

52:01
    Laciga vyjel sám vstříc bráně domácích, avšak jeho střela byla zachycena.

54:00
    Bednařík s Hocelíkem získali puk a vyjeli vstříc Kubíkovo bráně, avšak střela se nepodařila.

54:20
    Hra začína u brány hostů a puk si hned přebírají samotní hosté.

54:48
    Ti se teď pokouší o prostřelení Kubíka.

55:50
    Hosté si berou oddechový čas.

55:51
    Po písknutí si hned přebírají puk domácí a snaží si vybojovat místo u Synka.

57:10
    Domácím se podařilo vysvobodit a hra se přesunula k Synkovi.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:19
    Bystřický – 2 min., sevření puku rukou.

59:12
    Zlínští hráči vytrvali a podařilo se jim vstřelit pátý gól. Adam LACIGA s asistencí Zavřela.

59:23
    Hra začína u brány Synka, kde právě probíhá boj domácích o prostřelení brankáře.

Konec zápasu. (19:39:30)

Barbora Kaftanová

Branky a nahrávky: 2. Vopat (Ekrt), 28. Dej (Bednařík, Hocelík), 45. Postl (Slavík), 47. Danielčák (Svoboda, Bystřický) – 6. Nábělek (Burian, Laciga), 30. Laciga (Sadovikov, Burian), 40. Sadovikov (Laciga), 47. Chludil (Laciga), 60. Laciga (Zavřel)

Trenér: Radek Mrázek

Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Bejček, Glanc – Štěpánek, Dědek