Michalovce – Banská Bystrica 1:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 2:1 (po pr.) | Prešov – Nové Zámky 1:2 (1:3 po s.n.)
Nitra – Poprad 4:5 (0:1 po s.n.) | Košice – HC Slovan 0:1 (kon.)
HKM Zvolen
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 03.02.2023, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 35. kolo

Vyrovnaný zápas vrcholil v predĺžení, ktoré ale trvalo iba 25 sekúnd a domáci ihneď rozhodli. Dnes to celkovo nebolo o útokoch, ale skôr o obranách. Veľa šancí obrany protihráčom nedovolili. Bod smeruje teda na Liptov a dva zostávajú doma. Pekný večer a Ďakujem za pozornosť. (20:42:17)

60:25
    Zvolen dal gól! Akcia však po neúspešnej šanci Jedličku pokračovala. Mladý domáci útočník puk vzal, nabil ho na opačnú stranu obrancovi JOELOVI MESSNEROVI, ktorý strelou z prvej prestrelil Kozela – 2:1.
    Asistoval Maroš Jedlička.

60:17
    Jedlička v rýchlostnom súboji prehral, Kozel mu puk vypichol.

60:01
    Úvodné buly predĺženia vyhral nakoniec hostia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Zápas chudobný na góly končí po 60 minútach nerozhodne 1:1. Po Prešove a Nitre aj vo Zvolene dnes bude rozhodovať o víťazovi nadstavený čas.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:38
    Ani jedno z mužstiev neriskuje a ideme pomaly ale isto za predĺžením.

58:55
    Šanca Zvolena, pred bránou sa snažil o gól Huntebrinker, z blízka ale neuspel.

58:34
    Liptáci nasťahovaní v útočnom pásme a tlačia súpera.

57:34
    Domáci v plnom počte.

57:25
    Handlovský pätičkou prikopol puk Venteläovi, ten ale pálil mimo brány.

56:17
    Aktuálne Zvolen drží puk vo svojej moci a zbiera sekundy v oslabení.

55:49
    Šiška zastavuje hostí a puk vyhadzuje.

55:34
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
    Langkow – 2 min., sekanie.

55:11
    Hraškove nahodenie a pred bránou teč Jedličku, mieri ale mimo brány.

54:47
    Bokrošove nahodenie smerovalo do útočnej tretiny spoza červenej čiary a tak sa hra vracia pred Kozela.