Sparta – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Olomouc 6:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Litvínov
6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
HC Olomouc
Sobota 04.02.2023, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů • 46. kolo

Olomoučtí junioři se dnes nedokázali přiblížit třináctému celku soutěže a v Litvínově prohráli 1:6. Domácí zápasu dominovali, hosté svou jedinou branku vsítili v 53. minutě. Dva góly si dnes připsal útočník Litvínova Jan Vopat.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (15:21:18)

57:20
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Adam Havel.

56:13
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    Adam Werner – 2 min., vražení na hrazení.

52:11
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora se přece jen dočkala branky. Prosazuje se obránce ADAM PANÁČEK. 6:1. Asistence: David Stratil a Šimon Groch.

47:42
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Přesilovku Severočeši využívají. Podruhé v utkání se trefuje JAN VOPAT. 6:0. Asistence: Matěj Hora.

47:18
    Stanislav Ruda – 2 min., hákování.

46:44
    Martin Pigl – 2 min., podrážení.

46:19
    Pátý gól domácích přidává MAREK SLAVÍK. 5:0. Asistence: Jakub Bednařík.

40:01
    Lukáš Hocelík – 2 min., podrážení.

40:01

Po čtyřiceti minutách má blíže k zisku tří bodů jednoznačně Litvínov, který vede už 4:0.

40:00

39:08
    Krátce před sirénou vede Litvínov už o čtyři trefy, gól zapsal VÍT BERAN. 4:0. Asistence: Jiří Špaček.

37:28
    Adam Panáček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

26:00
    Ondřej Postl – 2 min., nedovolené bránění.

25:11
    Vzápětí se Litvínov znovu prosadil. Střelcem třetí branky domácích byl JAN VOPAT. 3:0. Asistence: Jan Janda.

23:07
    Na začátku druhé periody se Litvínovští dočkali druhé trefy, o kterou se tentokráte postaral bek JAN JANDA. 2:0. Asistence: Jan Vopat.

20:01

Je za námi první třetina, která nabídla jeden gól, o který se v 9. minutě postaral domácí Ekrt.

20:00

15:48
    Šimon Groch – 2 min., vysoká hůl.

14:10
    Patrik Sedláček – 2 min., držení.

08:57
    Domácí otevírají skóre dnešního duelu. Prosazuje se JAN EKRT. 1:0. Asistence: Jakub Bednařík a Marek Slavík.

00:01

HC Litvínov: Klika (Kubík) – Janda, Werner, Hocelík, Bystřický, Hora, Beran – Slavík (A), Čech, Bednařík, Postl, Vopat (C), Danielčák, Dej, Ekrt, Špaček
    Trenér: Radek Mrázek

HC Olomouc: Nowak (Frgál) – Compel, Stratil, Sedláček, Panáček, Groch, Šlahora, Kočí, A. Drábek – Tomeček (A), Havel, Janech, Pigl, Jeřábek, Matašovský, Belan, Kusak, Kučera (C), Ruda
    Trenér: Karel Beran

Rozhodčí: Zeliska, Domský – Kotlík, Komárek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 9. Ekrt (Bednařík, Slavík), 24. Janda (Vopat), 26. Vopat (Janda), 40. Beran (Špaček), 47. Slavík (Bednařík), 48. Vopat (Hora) – 53. Panáček (Stratil, Groch)

Rozhodčí: Zeliska, Domský – Kotlík, Komárek