Sparta – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Olomouc 6:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
Mountfield HK
Sobota 04.02.2023, 14:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 46. kolo

60:00
    Jakub Modl dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy nebo krku, na druhé straně ještě zapisuje dvě trestné minuty Lukáš Pajer za hrubost. Tím utkání končí. (16:45:04)

59:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Lukáš Pajer – 2 min., napadení.

59:29
    Za brankou Puldy došlo k větší potyčce mezi domácím Pavlem Tomšíkem a Michalem Benešem. Jihlavský hráč dostává pět minut za hrubost.

59:13
    Dukla právě vstřelila branku!
    DAVID STRAKA se z trestného střílení trefil krásně do levé šibenice a lehce tak zmírňuje velký rozdíl skóre.

59:13
    Za faul Davida Paviče je nařízeno trestné střílení.

56:59
    Málem se vezl do jihlavské sítě šestý gól. V situaci dva na jednoho našel Moravec před brankou Matěje Ledna, jehož dobře umístěnou střelu těsně nad ledem zlikvidoval Pulda betonem.

52:35
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté dávají již pátou branku! Fiala našel před brankou MATĚJE NOVOTNÉHO, který byl u pravé tyče prakticky osamocený a nedělalo mu problém zblízka překonat Puldu. Asistence: Petr Fiala.

50:23
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Tomáš Vandas – 2 min., podrážení.

47:48
    Další přesilovka Dukly pět na tři, nyní 33 sekund dlouhá. Ven jde také David Pavič za držení.

46:21
    Hosté hráli v pěti a Lukáš Král půjde odsedět dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Dukla bude mít 16 sekund přesilovku pět na tři.

44:37
    Přesilovku bude mít také Dukla po sekání Petra Fialy.

44:19
    Nyní už byl domácí gólman krátký na teč MICHALA BENEŠE, který střelu Havlíčka od modré usměrnil mezi jeho dosah. Asistence: Matěj Havlíček, Lukáš Pajer.

42:17
    Lukáš Číhal je potrestán dvěma minutami za držení, což je pro hosty velmi dobrá zpráva. Ti se tak opět přiblížili důležitým třem bodům.

34:01
    Martin Matějíček z Dukly je trestán dvěma minutami za napadení. Hosté budou moct navýšit svůj náskok.

25:20
    Hosté jdou do přesilové hry za faul Kevina Coufala, zdržování hry – úprava výstroje. Poměrně neobvyklý trest.

19:43
    Další vyloučení, na dvě minuty jde ven Lukáš Pajer za hákování a Dukla bude mít přesilovku pět na čtyři.

18:00
    Jakub Modl – 2 min., hrubost.

šimon Táborský – 2 min., hrubost.

18:00
    Hosté utíkají do tříbrankového náskoku. Beneš našel před brankou LUKÁŠE PAJERA, který se nemýlil. Poslal puk přesně do levé šibenice a dává tak svůj druhý gól v první třetině. Asistence: Michal Beneš.

17:29
    Velmi špatná přesilovka Dukly končí po faulu Jana Ludvíka za podrážení.

16:16
    Po chybné přihrávce Tomšíka na modré ujel do úniku MATĚJ NOVOTNÝ a tváří v tvář Puldovi si věděl rady. Gólmana po kličce rozhýbal a ihned zasunul puk mezi jeho betony. Bez asistence.

16:07
    Jihlava jde do druhé přesilovky po tom, co se Matěj Beneš dopustil podrážení.

12:42
    Velmi pěkná akce domácích. Po levé straně se do pásma prosmýkl Andrej Klapica a střelou těsně nad ledem nadělal Kasalovi problémy.

12:12
    Po střele hostí, bohužel jsem přesně neviděl koho, zazvonila za Puldou tyčka.

09:00
    Situace tři na jednoho vyšla hostům na jedničku. Střelu Beneše ještě dokázal Pulda vytěsnit betonem, ale ke kotouči se rychle dostal LUKÁŠ PAJER, který neměl problém dorazit jej do sítě. Asistence: Michal Beneš.

05:46
    Cyril Valach je při provozu před brankou potrestán dvěma minutami za zdržování hry – padnutí na puk.

03:14
    Šimon Táborský na modré podrazil soupeře a jde ven.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 60. Straka (TS) – 9. Pajer (Michal Beneš), 17. Novotný, 18. Pajer (Michal Beneš), 45. Michal Beneš (Havlíček, Pajer), 53. Novotný (Fiala)

HC Dukla Jihlava: Pulda (Stránský) – Ludvík, Chvátal, Matějíček, Číhal, Vovsík (C), Tomšík, Vandas – Klapica, Valach, Rauš (A), Báťa, Kudrna, Modl, Pavelec, Coufal, Straka
    Trenér: Michal Broš

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Havlíček (C), Boukal, Hušek, Táborský, Pavič, Fiala, Bezpalec – Idžan, Matěj Beneš (A), Král, Hora, Klíma, Novotný, Giesl, Leden, Vencl, Moravec, Pajer, Michal Beneš (A)
    Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Polák