Slavia – Kolín 6:3 (kon.) | Prostějov – Zlín 5:1 (kon.) | Vsetín – Jihlava 2:5 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Sokolov – Poruba 2011 6:7 (0:2 po s.n.) | Litoměřice – Šumperk 3:0 (kon.)
Třebíč – Pardubice B 3:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 04.02.2023, 16:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 16. kolo
    55:16 Josef TEPLÝ - 3:2

55:16
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Přesilovou hru šest na čtyři hosté dokázali bleskově využít a zápas dostává novou zápletku. Na levém kruhu zůstal osamocený JOSEF TEPLÝ, proti jehož ráně už se Mařík nestačil přesunout. Asistence: Martin Adam Hlinský, Patrik Král.
    29:57 David SLAČÍK - 3:1

29:57
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Indiáni se ale rychle vrátili do pásma, mezi kruhy zůstal nekrytý DAVID SLAČÍK, který se trefil přesně k levé tyči. Škoda využila hned svou první početní výhodu v zápase. Asistence: Tomáš Pittr, Hynek Prošek.
    19:52 Jiří MATĚJKA - 2:1

19:52
    Neskutečný gól na závěr první třetiny. Kdo neviděl, neuvěří. JIŘÍ MATĚJKA chtěl oslovit svého spoluhráče, nicméně puk nakonec zamířil na Kováře, který ho chtěl hokejkou rozehrát, nicméně černou gumu vůbec netrefil. Asistence: Antonín Klatovský.
    12:14 Tomáš HOLUBEC - 1:1

12:14
    Škodovka zamkla svého soupeře uvnitř vlastní třetiny, ideálně puk na modrou čáru dostal TOMÁŠ HOLUBEC, který poslal puk milimetrově do pravé šibenice. Asistence: Matyáš Beran, Tomáš Pittr.
    06:30 Jan HURT - 0:1

06:30
    Z ničeho nic tu máme první branku zápasu. Matyáš Mařík pouze vyrazil ránu Kurky z pravého kruhu a zaparkovaný JAN HURT před brankou neměl problém puk dorazit za jeho záda. Asistence: Adam Kurka, Matěj Vojáček.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 13. Holubec (Beran, Pittr), 20. Matějka (Klatovský), 30. Slačík (Pittr, Prošek) – 7. Hurt (Kurka, Vojáček), 56. Teplý (Hlinský, Král)

HC Škoda Plzeň: Mařík (Pavlis) – Černý, Holubec, Skala (A), Kocek, Prošek, Mašek, Tolar – Pittr (C), Makovec (A), Matějka, Pavlák, Úbl, Klatovský, Fábera, Beran, Hofrajtr, Slačík.
    Trenér: Jiří Hanzlík.

BK Mladá Boleslav: Kovář (21. Císař) – Hlinský, Šilhavý, Fišer, Kubíček (A), Průšek, Macháček – Trefil, Šindelář (A), Hurt, Kurka, Vojáček, Steklý, Kristek, Král (C), Lev, Teplý.
    Trenér: Davd Vrbata.

Rozhodčí: Turhobr – Tuháček, Uhlík