Č. Budějovice – Liberec 0:2 (kon.) | Brno – Plzeň 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 05.02.2023, 15:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 18. kolo

84
    Martin Janáček navíc vidí za tento faul žlutou kartu.

77
    Quadri Adebayo Adediran zbytečně a hlavně tvrdě dohrál Plechatého u postranní čáry a během sedmi minut vidí druhou žlutou kartu a tudíž také červenou a utkání nedohraje.

70
    Quadrimu Adediranovi se nelíbilo rozhodnutí asistenta rozhodčího a dal to výrazně najevo. To se zase nelíbilo hlavnímu rozhodčímu a ukazuje domácímu útočníkovi žlutou kartu.

61
    Roman Potočný dohrál libereckého obránce a je čtvrtým domácím hráčem se žlutou kartou.

38
    O minutu později fauluje opět Nicolas Penner libereckého Frýdka. Tentokrát už žlutou kartu inkasuje.