Sparta – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Kladno | 5:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Litvínov – K. Vary | 1:2 (po pr.) | | | Plzeň – Liberec | 2:4 (kon.) |
Olomouc – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Atlantická divize – Centrální divize | 7:5 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 5:1 (kon.) | | | Poprad – Prešov | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | HC Slovan – Banská Bystrica | 4:2 (kon.) |
Košice – Nitra | 2:3 (kon.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 5:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Zvolen | 3:6 (kon.) |
Havířov – Flamingos Ostrava | 6:2 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 0:1 (kon.) |
HK MD Šumperk – Přerov | 1:7 (kon.) | | | Vsetín – Chrudim | 3:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kladno | 7:1 (kon.) |
Písek – Slavia | 0:2 (kon.) |
Gladiators – Kdyně | 12:1 (kon.) |
po prodl.
HC VERVA Litvínov
1:2
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Adam Čuba
Branky a nahrávky:
31. Hlava (Jaks) – 21. Hladonik (Rachůnek, Gríger), 61. Mikyska (Černoch, O. Beránek)
Rozhodčí: Úlehla, Šindel – Špůr, Frodl
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
M. Tomek (Godla) – Zile, D. Zeman, Strejček, Jaks, Demel, Freibergs, Šalda – Kudrna, Sukeľ, Válek – Jícha, Estephan, Zdráhal – Straka, Gut, Hlava – Havelka, Jurčík, Helt.
Náhradníci:
Trenér: Karel Mlejnek
HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Dybal) – Huttula, Mikyska, Dlapa, Stříteský, Rohan, Havlín, Rulík – Koblasa, Černoch, O. Beránek – Rachůnek, Gríger, Kofroň – Kružík, Hladonik, Koffer – Redlich, Jiskra, Kohout.
Náhradníci:
Trenér: David Bruk
Náhradníci:
Trenér: Karel Mlejnek
HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Dybal) – Huttula, Mikyska, Dlapa, Stříteský, Rohan, Havlín, Rulík – Koblasa, Černoch, O. Beránek – Rachůnek, Gríger, Kofroň – Kružík, Hladonik, Koffer – Redlich, Jiskra, Kohout.
Náhradníci:
Trenér: David Bruk
Rozhodčí: Úlehla, Šindel – Špůr, Frodl
Diváci:
Matěj Stříteský – 2 min., hákování.
Giorgio Estephan – 2 min., hákování.
Matúš Sukeľ – 2+2, hrubost, odpyká Filip Helt.
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Vít Jiskra – 2 min., hrubost.
Joona Huttula – 2+2, vysoká hůl.
Martin Kohout – 2 min., hákování.
Matej Tomek – 2 min., podrážení.
Filip Helt – 2 min., podrážení.
Daniel Kružík – 2 min., nedovolené bránění.
Daniel Kružík brzy po vhazování vysekl jednomu ze soupeřů hůl a smířlivě odchází na trestnou lavici.
Tomáš Rachůnek – 2 min., krosček.
Patrik Zdráhal – 2 min., hákování.
Patrik Zdráhal se v souboji v rohu zapřel do Dlapy nedovoleně a čeká jej "dvojka" za hákování.