Stuttgart – W. Brémy 0:2 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 2:4 (kon.)
VfB Stuttgart
0:2 (0:0)
Werder Brémy
Neděle 05.02.2023, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 19. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek neděle. (17:31:55)

První půle branku nepřinesla, jelikož gól Füllkruga nebyl uznán z důvodu faulu. V druhé půli otevřel střelecké konto Stage. Na něho navázal o necelých dvacet minut později Ducksch. Pod oběma góly se podepsal Füllkrug. Domácí nedokázali za 90 minut prolomit obranu Werderu, a tak si Brémy odnáší z dnešního duelu 3 body.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:17.

90+5

90+4
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Dikeni Salifou,
    ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Lee Buchanan.

90+4
    Jens Stage taktickým faulem stáhl k zemi Haragučiho. Na světě je tak sedmá žlutá karta zápasu.

90+3
    Jiří Pavlenka lapí centr z pravé strany do svých rukavic. Dalekým odkopem následně na chvíli ulevil defenzívě Werderu.

90+2
    Rohový kop rozehráli domácí na krátko. Následný centr odhlavičkoval Niklas Stark.

90+1
    Centr z pravé strany do vápna od Enda nenašel nikoho ze spoluhráčů. Leonardo Bittencourt hrudí míč přihrál Pavlenkovi.

90+1
    Hlavní rozhodčí Willenborg přidá 4 minuty nad rámec.

90
    Hosté opět odkopávají. Stuttgart bude pokračovat v útočném snažení.

89
    Domácím chybí přesnost v koncovce. S krátícím se časem ubývá i naděje na zisk bodů.

88
    Waldemar Anton se nejvýše vyšponoval do vzduchu. Svou hlavičkou nastřelil ruku jednomu z obránců. Pokutový kop se zahrávat ale nebude.

86
    Luca Pfeiffer patičkou chtěl překvapit obranu hostů. Jeho fintu nečekal ovšem ani nikdo z jeho spoluhráčů. Brémy odkopávají pryč.

85
    Wataru Endo si přebral míč na hranici pokutového území. Přízemní střelou minul levou tyč brány hostů.

84
    Wataru Endo čechral míč do vápna. Jiří Pavlenka ale pomohl svým spoluhráčům a ve vzduchu míč dostal pod kontrolu.

83
    Faulem se provinil jeden z hráčů Brém. Haraguči bude zahrávat standardní situaci.

82
    Werder se zatáhl na vlastní polovinu. Hráči hostí budou vyčkávat na závěr utkání.