Spišská N. Ves – Michalovce 5:1 (kon.) | Poprad – Prešov 3:4 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Banská Bystrica 4:2 (kon.)
Košice – Nitra 2:3 (kon.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:4 (kon.) | Nové Zámky – Zvolen 3:6 (kon.)
HC Košice
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
HK Nitra
sk Neděle 05.02.2023, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

58:05
    Janus je na striedačke a Košice hrajú v šestici.

57:20
    Nitra dala gól! Hostia idú tesne pred koncom do vedenia! Po premrhaní dlhej presilovky 5 na 3 udreli v rovnovážnom stave. JOZEF BALÁŽ sa dostal k puku pred Janusom a strelom po ľade dáva tretí gól NItry. Asistencie: Bajtek, Lacka

54:15
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Jakub Ferenc dostáva 2 minúty za sekanie.

54:03
    Vylúčenie v doácom tíme. Brett Pollock dostáva 2 minúty za podrazenie. Nitra má k dispozícií 22 sekundovú presilovku o dvoch hráčov.

52:25
    Vylúčenie v domácom tíme. Matúš Havrila dostáva 2 minúty za držanie.

48:49
    Nitra dala gól! Hostia vyrovnávajú stav tohto zápasu! Elmer perfektne potiahol puk. Bekhednom nahodil puk na Janusa, ktorý jeho pokus vyrazil len pred SAHIRA GILLA, ktorý dáva dnes svoj druhý gól. Asistencie: Elmer, Čederle

46:43
    Vylúčenie v domácom tíme. Opäť Denis Paršin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

41:39
    Domáci hokejista Denis Paršin dostáva 2+2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

39:28
    Veľká šanca domácich! Jääskeläinen napriahol z osi ihriska. Kašík vyrazil k dorážke sa dostal Tybor, ale ani jeho pokus nepadol do brány Nitry.

34:22
    Vylúčenie v tíme Košic. Denis Paršin dostáva 2 minúty za drženie hokejky

27:49
    Košice dali gól! Košičania využívajú ďalšiu presilovú hru a otáčajú stav tohto stretnutia! Southorn našiel prihrávkou voľného DENISA PARŠINA, ktorý výbornou strelou prekonáva Kašíka v bráne hostí. Asistencie: Southorn.

25:49
    Opäť vylúčenie v tíme NItry. Martin Bodák dostáva 2 minúty za hrubosť.

25:40
    Košice dali gól! Domáci hokejisti si vypracovali veľký tlak v presilovke. K puku sa dostal úplne voľný PATRIK LAMPER a pre neho už nebol žiadny problém poslať puk do okdrytej brány. Asistencie: Tybor, Olsson

24:57
    Vylúčenie v tíme Nitry. Jakub Lacka dostáva 2 minúty za podrazenie.

21:11
    Nitra dala gól! Hostia otvárajú skóre zápasu v oslabení. Výborne to zahral Adam Sýkora, ktorý vybojoval puk pre SAHIRA GILLA, ktorý už nemal problém dopraviť puk do odkrytej brány. Asistencie: Sýkora.

20:10
    Vylúčenie v íme Nitry. Filip Krivošík dostáva 2 minúty za podrazenie

16:30
    Vylúčenie v tíme hostí. Filips Buncis dostáva 2 minúty za podrazenie. Následuje presilovka Košíc 5 na 3.

16:06
    Vylúčenie v tíme hostí. Marko Stacha dostáva 2 minúty za hákovanie

13:08
    Hráč Nitry Filip Krivošík dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

10:54
    Nitra strelila gól, ale nebol uznaný pre zasiahnutie puku vysokou hokejkou.

09:01
    Veľká šanca hostí Luke Green vypálil a strela smerovala do dvoch tyčí a so šťastím puk doputoval pod Janusa.

07:21
    Filip Knies v obrovskej šanci pred Janusom. Jeho pokus prešiel tesne popri bránkovej čiare.

Lissko

Branky a nahrávky: 26. Lamper (Tybor, Olsson), 28. Paršin (Southorn) – 22. Gill (Sýkora), 49. Gill (Elmer, Čederle), 58. Baláž (Bajtek, Lacka)

HC Košice: Janus (Halász) – Southorn, Romančík – Olsson, Deyl – Šedivý, Ferenc – Tybor, Pollock, Jääskeläinen – Rogoň, Slovák, Bartánus – Paršin, Linet, Lamper – Krasnozhon, Havrila, Jokeľ
    Trenér: Dan Ceman

HK Nitra: Kašík (Beržinec) – Mezei, Green – Gajdoš, Bodák – Stacha, Šiškov – Baláť, Buncis, Krivošík – Sýkora, Gill, Elmer – Vitaloš, Čederle, Bajtek – Knies, Solenský, Lacka
    Trenér: Antonín Stavjaňa

Rozhodčí: Orolin, Kalina – Tichý, Stanzel