Úterý 07.02.2023, 17:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • Turnaj tří (U16)

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (19:14:32)

Nejlepší hráči:

Česko: Martin Fajmon

Švédsko: Love Härenstam

Je rozhodnuto, do Turnaje tří zemí vstoupili lépe hráči Tre Kronor, kteří v závěru třetí části dokonali obrat na 1:2. Češi šli do vedení po jedenácti minutách hry, když se z dorážky prosadil Michal Rybnikár. Švédi vyrovnali na začátku třetí třetiny v přesilové hře po trefě Albina Leksonena, jenž zužitkoval skvělý pas, který vyslal Novotny. Autorem vítězné branky je Theo Sonestedt, který se prosadil v závěru třetí části.

59:48
    Z levého kruhu pálil Bartovič, ale Härenstam si bližší tyč pohlídal.

59:37
    Kotouč končí v ochranné síti. Bude s vhazovat před Härenstamem.

59:23
    Švédi posílají puk do středního pásma.

59:09
    Česko kombinuje v útočném pásmu.

58:51
    Fajmon zůstal na střídačce, Češi to zkouší v šesti!

58:51
    Oddechový čas pro tým Česko.

58:51
    Icing Tre Kronor.
    58:27 Theo SONESTEDT - 1:2

58:27
    Švédsko právě vstřelilo branku! Švédi jdou v závěru třetí části do vedení. Po přihrávce Anderssona se přesnou střelou prosadil THEO SONESTEDT. Asistence: Liam Andersson a Jakob Ihs Wozniak.

58:13
    Hra se přesunula před Fajmona, který čelil střele zblízka.

57:44
    V rohu kluziště získali puk Češi, Po přechodu modré čáry prověřil Härenstama střelou na lapačku Hrubý.

57:15
    Švédům nevyšlo založení útoku, ale po chybě v české obraně nakonec vybojovali vhazování před Fajmonem.

56:34
    Lev za brankou obral švédského obránce o kotouč a přihrál na modrou čáru, následná střela však na Härenstama neprošla.

56:09
    Rychlý protiútok českého týmu zakončil bekhendovou střelou Hrubý, Härenstama však příliš neohrozil.

55:05
    Pekař zavezl kotouč do útočného pásma, ale do útoku se následně opět vydali hráči Tre Kronor.

Kopejda

Branky a nahrávky: 11. Rybnikár (Bartovič, Malínek) – 42. Laksonen (Novotny), 59. Sonestedt (Andersson, Wozniak)

Česko: Fajmon (Štěbeták) – Černý, Mikel (A), Zimovčák, Mrtka, Malínek, Holub (C), Winkelhöfer – Poletín (A), Frolo, Pekař, Bartovič, Rybnikár, Hrubý, Novotný, Švančara, Lev, Klatovský, Věchet, Čihař, Maxin.
    Trenér: Milan Razým

Švédsko: Härenstam (Ringquist) – Sjöström, Lindgren, Boumedienne, Annborn, Holmgren, Dahlqvist (A), Hallin – Gästrin (C), Frondell (A), Novotny, Laksonen, Ekberg, Klingsell, Morin, Sonestedt, IHS Wozniak, Bräutigam, Styf, Krantz, Andersson.
    Trenér: Markus Korpinen

Rozhodčí: Cabák – Bartoň, Tvrdík