Dukla – Hranice 41:26 (kon.) | Královo Pole – Karviná 28:28 (kon.)
41:26 (23:13)
TJ Cement Hranice
Středa 08.02.2023, 16:30 • Hala Ruzyně • Chance Extraliga mužů • 21. kolo

HC Dukla Praha – TJ Cement Hranice 41:26 (23:13)
    Nejvíce branek: F. Březina 5, M. Rakouský 5, Zelenka 4 – Sirčo 7, Pinkas 5, Dořičák 3/1. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 4:2. ČK: Dolák (HRA). Diváci: 55. (20:22:06)

Dukla deklasovala Hranice 41:25. Cement přijel pouze s deseti hráči do pole, v úvodu se držel s favoritem, ale pak osm minut neskóroval. To utkání rozhodlo. Ve druhém poločase už se duel pouze dohrával. Domácí se prosazovali především z rychlých kontrů. Výhrou proti poslednímu týmu Chance Extraligy se naladili na osmifinále Evropského poháru.

Konec zápasu. (41:26)

60
    Nahazovačka zakončená Filipem Březinou nemůže být uznaná pro přešlap. (41:26)

60
    40 sekund před koncem fasuje hostující Dolák přímou červenou kartu za zákrok na Martina Rakouského, ten byl ošetřovaný a domácí zdravotní mu něco přikládal na čelo. Následně odešel po svých z hrací plochy. (41:26)

59
    Hranicím nevyšel útok přes levou stranu do rozhozené obrany Dukly. (41:26)
    58
    Pinkas stačil přihrát proti vystupujícímu hráči z pravé spojky do pravého křídla a ačkoliv si na Možíšovu šanci Graberman hodně sáhl, tak balón doskákal do sítě. (41:26)
    58
    Pátou desítku dukelských branek začíná Filip Březina z pravé spojky. (41:25)
    58
    Folwarczný opět skóruje z levého křídla. (40:25)
    57
    Po přihrávce z levé spojky do levého křídla přišel nához na Zelenku na pravé spojce. (40:24)
    56
    Po nepovedené dohrávce na pivota v podání Dukly udělal Folwarczný kličku zleva na střed a prostřelil Grabermana mezi nohama. (39:24)
    56
    Dořičák hodil sedmičku technicky, ale hlavně přesně. (39:23)

56
    Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jan Bolehovský). (39:22)
    55
    Křístek překonává gólmana z pravé spojky. (39:22)
    55
    Dolák koriguje z levé spojky na bližší tyč. (38:22)
    54
    Křístek zakončuje z levé spojky okolo bránícího hráče na vzdálenější tyč do gólmanova protipohybu. (38:21)
    53
    Folwarczný dává svou první branku v zápase, a sice z levého křídla na druhou tyč. (37:21)

53
    Bolehovský dirigoval hru na spojce s Martinem Rakouským, ten přestřelil bránu. (37:20)