NY Rangers – Vancouver 4:3 (kon.) | Dallas – Minnesota 4:1 (kon.)
New York Rangers
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 09.02.2023, 02:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Hokejisté Rangers dnes na domácím ledě dokázali porazit Vancouver poměrem 4:3. V utkání vždy vedli, ale kanadský celek statečně vzdoroval až do úplného konce. Nakonec rozdílovou branku vstřelil švédský forvard Mika Zibanejad, avšak hvězdou klání byl zvolen po zásluze K'Andre Miller, jenž měl na svědomí tři asistence.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (04:48:12)

59:35
    Domácí celek drží kotouč v útočném pásmu. Vypadá to, že právě tam tento duel i dohraje.

59:21
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Brock Boeser – 2 min., podrážení.

59:07
    Pískáno je zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tedy bude v obranné třetině Rangers.

58:52
    Vancouver se už dostal do třetiny soupeře, ale stále nemá kotouč trvaleji na svých hokejkách.

58:17
    Teď už hrají hosté bez brankáře, v útočném pásmu ale zatím rozhodně nejsou.

57:54
    Barclay Goodrow teď pro svůj tým pošetřil cenné vteřiny. Do závěrečné sirény chybí zhruba dvě minuty.

57:25
    Hostující brankář nyní celkem zariskoval se svou rozehrávkou, ale vyplatilo se mu to.
    56:16 Elias PETTERSSON - 4:3

56:16
    Vancouver právě vstřelil branku!
    O pár sekund později je ale opět sníženo! ELIAS PETTERSSON využil velké chyby gólmana Igora Šesťorkina, který odraz od zadního mantinelu nechal projet až do brankoviště, kde dobře zapracoval právě švédský forvard. 4:3. Asistence: Quinn Hughes a Brock Boeser.
    56:05 Mika ZIBANEJAD - 4:2

56:05
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí vedou krátce před koncem o dva góly! Panarin posunul na modrou čáru Troubovi, jehož nahození tečoval do sítě MIKA ZIBANEJAD. 4:2. Asistence: Jacob Trouba a Artěmij Panarin.

55:28
    Conor Garland se prodral do střelecké pozice. Jeho rána po ledě skončila na vnějším oblouku branky Jezdců.

54:54
    Domácí se dostali do úzkých, a proto si situaci nekomplikovali. Touš odhodili na zakázané uvolnění.

54:15
    J. T. Miller se dostal do útočného pásma a poté přihrál na modrou čáru, odkud přišla rána Rileyho Stillmana, která o kousek minula klec.

53:32
    Curtis Lazar nahodil kotouč do útočného pásma, kde se nyní bojuje o hrací předmět.

52:42
    Ethan Bear krátce po vhazování vyplaval na pravém kruhu, odkud rychle vystřelil, avšak gólman Rangers si poradil levým betonem.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 7. Kreider (Trocheck, K. Miller), 9. Chytil (Kakko, K. Miller), 27. Lafreniere (Trouba, K. Miller), 57. Zibanejad (Trouba, Panarin) – 18. Garland (Q. Hughes), 37. Podkolzin (J. Miller), 57. E. Pettersson (Q. Hughes, Boeser)

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, B. Schneider, Harpur – Vesey, Zibanejad (A), Panarin – Goodrow (A), Trocheck, Kreider – Kakko, Chytil, Lafreniere – Blais, Leschyshyn, Cuylle.
    Trenér: Gerard Gallant

Vancouver Canucks: S. Martin (Delia) – Bear, Q. Hughes (A), L. Schenn, Ekman-Larsson (A), T. Myers, Stillman – Beauvillier, E. Pettersson, Kuzmenko – Garland, J. Miller (A), Joshua – Boeser, Dries, Podkolzin – Lazar, Aman, Di Giuseppe.
    Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: Joannette, South – Cherrey, Alphonso

Diváci: 18 006