Betis Kadaň – FTZS Liberec B 4:2 (kon.) | Boca Chotěboř – Dalmach Turnov 7:0 (kon.) | Černý Dub – Oxyworld Baník Chomutov 3:6 (kon.)
FK Boca Chotěboř
7:0 (4:0)
TJ FC Dalmach Turnov
Pátek 10.02.2023, 20:30 • SH Světlá nad Sázavou • 2. Futsal liga západ • 19. kolo

Dnes jsme byli v Chotěboři svědky jasného utkání. Domácí BOCA přehrála TJ FC Dalmach Turnov jasně 7:0 a body zcela zaslouženě zůstávají doma. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:02:18)

39:11
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KRATOCHVÍL. Asistence: Staněk.

36:33
    Domácí měli v krátkém čase několik šancí na zvýšení skóre.

33:49
    Žlutá karta pro tým FK Boca Chotěboř (Voborník).

31:38
    Autorem branky je JANDA. Asistence: Dočekal.

31:22
    Hosté šli dva na brankáře, šanci na snížení ale nevyužili.

29:01
    Na fauly je to ve druhém dějství 1:2.

26:32
    Autorem branky je NOVOTNÝ. Asistence: Staněk.

25:52
    Klimeš to měl na lopatě, ale trefil jenom břevno.

23:02
    Hosté se ocitli před odkrytou brankou domácích, balón ale ani jeden z hráčů Dalmachu nezachytil a nyní se rozehrává se od branky BOCY.

22:09
    Staněk poslal balón vedle branky hostí.

21

První dějství bylo jasnou záležitostí pro domácí BOCU, která po dvaceti minutách hry, nutno říci zcela zaslouženě, vede 4:0. Druhý poločas začne ve 21:15.

20

18:23
    Domácí šli teď dvakrát po sobě v přečíslení tři na dva, ale branka z toho nepadla.

17:35

17:04
    Pařízek se ocitl sám před Bencem, který ale jeho pokus o snížení vychytal.

13:50
    Na fauly to je 2:3.

9:32
    Kratochvíl na druhý pokus trefuje jenom břevno.

Boca Chotěboř

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Branky: 6. Dočekal (Chlad), 7. Klimeš (Kratochvíl), 8. Chlad (Voborník), 18. Novotný (Staněk), 27. Novotný (Staněk), 32. Janda (Dočekal), 40. Kratochvíl (Staněk)

Karty:   10. Novotný (CHO), 34. Voborník (CHO)

FK Boca Chotěboř: Tomáš Benc – Jan Novotný, Pavel Klimeš (K), Ondřej Staněk, Lukáš Dočekal, Petr Chlad, Jakub Voborník, Tomáš Jakeš, Jiří Kratochvíl, Jiří Fiedler František Janda
    TJ FC Dalmach Turnov: Jiří Šimek – Aleš Krejčík, Marek Bangha, Michal Pařízek, Vojtěch Tvrdý, Pavel Vítek, Jakub Dlouhý, Jaroslav Mencl

Rozhodčí: Věra Soukupová, Pavel Kolbaba