NY Rangers – Seattle 6:3 (kon.) | Columbus – Toronto 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 4:3 (po pr.)
Anaheim – Pittsburgh 3:6 (kon.) | Detroit – Vancouver 5:2 (kon.) | Buffalo – Calgary 2:7 (kon.)
Ottawa – Edmonton 3:6 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Nashville 1:2 (po pr.)
Dallas – Tampa 1:3 (kon.) | Boston – Washington 1:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Nashville Predators
Sobota 11.02.2023, 18:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera! (21:19:07)

3. Kevin Hayes (PHI) 1+0

Ve vyrovnaném utkání se tak z vítězství raduje Nashville, který získává bonusový bod. Dnešní zápas byl spíše boj s několika světlými momenty. Dělení bodů je zasloužené, o chlup šťastnější jsou hosté, ale mrzet je může zranění Filipa Forsberga, který utkání nedohrál.

60:34 Matt DUCHENE - 1:2

60:34
    Nashville právě vstřelil branku!
    Prodloužení končí velmi rychle, jelikož Johansen zavezl puk do pásma a pobídl ve středu hřiště MATTA DUCHENEA, jehož střela tahem míří k pravé tyčce. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen.

60:10
    Nashville začíná nastavení s kotoučem na vlastních hokejkách a vydává se do útočného pásma.

60:01

A je tomu tak, utkání končí zaslouženou remízou a o zisku druhého bodu pro jeden tým musí rozhodnout nastavení.

Střely na branku po 3. třetině: 24 – 24

60:00

59:46
    Philadelphia se ubránila, vytlačila hru do středního pásma a zdá se, že se v něm třetí třetina dohraje.

59:24
    A můžou být rovnou dva, jelikož Flyers vyhazují jen na zakázané uvolnění. Vhazuje se v jejich pásmu.

58:49
    Philadelphia drží více kotouč a tlačí se do útoku, ale Predators si jdou za jasným cílem – ubránit bod.

58:20
    Nashville úspěšně odráží útoky domácího mužstva, zdá se, že zápas přece jen zamíří do nastavení a body se budou dělit.

57:51
    Iniciativu přebrala Philadelphia, která je tentokrát aktivnějším týmem, drží hru na útočné polovině, leč bez střeleckého zakončení.

57:16
    Vydařená pasáž v pásmu hostů skončila rychlou střelou z mezikruží, proti které se brankář Nashvillu přesunul včas.

56:59
    Už jsme ve fázi, kdy je každý útok nebezpečný, přesto oba brankář nemuseli řešit složitější situaci.

56:35
    Brejk domácích po levé straně zkoušel zakončit z levého kruhu Konecny, ale jeho pokus byl zablokován. Nebezpečí pokračuje na druhé straně.

56:15
    Nashville krátce po vhazování zaútočil, načež vznikl závar v brankovišti, ale hosté nedokázali usměrnit puk do sítě.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 31. Hayes (Farabee, P. Brown) – 22. Niederreiter (Duchene, Glass), 61. Duchene (R. Johansen, Josi)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Provorov, York, Sanheim, Ristolainen, Seeler, DeAngelo, Braun – Tippett, Laughton (A), Hayes – Konecny, J. Cates, J. van Riemsdyk – Allison, Frost, Farabee – P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: J. Tortorella

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), McDonagh, Lauzon, Ekholm (A), Fabbro, Gravel – Duchene, Glass, F. Forsberg – Granlund (A), R. Johansen, Niederreiter – Jeannot, Sissons, Trenin – Jankowski, Pärssinen, Co. Smith.
    Trenér: J. Hynes

Rozhodčí: Sutherland, Samuels-Thomas – Kovachik, Daisy

Diváci: 19 412