Bayern – Bochum 3:0 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 0:2 (kon.) | Freiburg – Stuttgart 2:1 (kon.)
Hoffenheim – Leverkusen 1:3 (kon.) | Mohuč – Augsburg 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Union Berlín 1:2 (kon.)
Werder Brémy
0:2 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 11.02.2023, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:32:21)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 7:7.

Je konec. Borussia Dortmund zaslouženě zvítězila na půdě Brém 2:0.
    První část utkání branku nenabídla. Na každé straně byly k vidění šance, ale mířidla zatím nejsou nastavené podle představ hráčů. Ke konci poločasu si Brémy vytvořily tlak, ale nevytěžili z něj nic.
    Do druhé části hosté vstoupili velmi aktivně, ale v 51. minutě se Pavlenka blýskl skvělým zákrokem po střele Bellinghama. V 67. minutě se už hosté dostali do vedení, když se prosadil Jamie Bynoe-Gittens. V 76. minutě měl Brandt obrovskou šanci, ale gól nedal. O pět minut později se Ducksch ocitl v šanci, ale přestřelil. Pět minut před koncem potvrdil vítězství Borussie Julian Brandt. V nastavení se ještě Jude Bellingham dostal opět do velké šance, ale Pavlenka jej znovu vychytal.
    Dortmund zvítězil 2:0.

90+7

90+5
    Sébastien Haller připravil míč pro Judeho Bellinghama, ale jeho přízemní pokus k pravé tyči znovu fantasticky vychytal Jiří Pavlenka!

90+4
    Nakonec se ale domácí dostali do vápna z pravé strany, ale Niclas Füllkrug upadl po souboji s obráncem Borussie.

90+3
    Borussia Dortmund předvádí v nastavení zápasu velmi dobrý taktický výkon a stále drží míč na kopačkách.

90+1
    Nico Schlotterbeck má nyní zdravotní komplikace po souboji se soupeřem a je ošetřován.

90
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Mahmoud Dahoud se postaral o centr z rohu, který nakonec orazítkoval tyč! Zcela neviditelná, ale přesto nebezpečná šance hostů.

89
    Střídání v týmu Borussia Dortmund:
    ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Mahmoud Dahoud,
    ze hřiště odchází Julian Ryerson, přichází Thomas Meunier.

87
    V minulém vzájemném utkání Dortmund vedl ještě v 88. minutě 2:0, ovšem nakonec si Brémy odvezly výhru 3:2. Dočkáme se i dnes zcela nečekaného zvratu?

85
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je hotovo! Raphaël Guerreiro vybojoval míč a dostal se přes dva hráče. Následně vyslal dopředu JULIANA BRANDTA, jenž se krásně zbavil obránce a přízemně zakončil ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Raphaël Guerreiro.

83
    Jiří Pavlenka musel vytáhnout další zákrok, neboť se Julian Ryerson dostal ke střele z pravé strany a následuje rohový kop Dortmundu.

81
    Niclas Füllkrug chtěně nechtěně připravil míč pro Marvina Ducksche, ale jeho rána z voleje skončila těsně nad horní tyčí překvapeného Kobela!

80
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Mitchell Weiser, přichází Romano Schmid.

78
    Následná standardní situace ovšem nepřinesla nic, neboť defenzíva Brém odvrátila balón a posléze přišel faul Dortmundu.

76
    Julian Brandt se na hranici ofsajdu dostal do obrovské šance, kdy si obešel brankáře, ale jeho zakončení vyrazil Salih Özcan! Následuje roh Borussie.