Boston – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Colorado 3:5 (kon.) | Toronto – Columbus 3:4 (kon.)
Carolina – NY Rangers 2:6 (kon.) | St. Louis – Arizona 6:5 (po pr.) | Minnesota – New Jersey 3:2 (2:0 po s.n.)
Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 6:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 6:2 (kon.)
Philadelphia – Seattle 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:4 (kon.) | Vegas – Anaheim 7:2 (kon.)

3. Kirill Marčenko (CBJ) 1+1 (03:58:07)

Ale vyrovnat se jim nepovedlo! Po výhře 3:0 na ledě Columbusu Toronto před vlastním publikem o den později selhalo a padlo 3:4. Blue Jackets prohrávali po první třetině 0:2, třemi góly ve druhé třetině však skóre otočili a ve třetí třetině, přestože domácí srovnali na 3:3 po přesilovkové trefě Riellyho, tak dokázali nakonec strhnout vítězství na svou stranu. Šťastným gólem ve 46. minutě se o to postaral Kent Johnson. Jelikož Chicago v noci na sobotu uspělo proti Arizoně, výhra Columbusu pořadí na posledním místě nemění a Blue Jackets dál zůstávají na chvostu celé soutěže.

59:49
    Až teď se domácí vrátili do útočného pásma!

59:25
    Columbus dostal puk do středního pásma a už je velmi blízko k vítězství!

59:20
    A už zase míří na led.

59:20
    Po ráně Nylandera zpoza pravého kruhu vyhazuje Columbus na zakázané uvolnění. Toronto si bere oddechový čas, hlavní střelci týmu potřebují oddech. Ostatně, Marner byl na ledě dlouhé čtyři minuty!

58:56
    Obrovská šance domácích, kterou spálil u brankoviště Kerfoot, jenž nedokázal překonat ležícího Merzlikinse!

58:40
    Toronto je sice v útočném pásmu, ale marně hledá prostor ke střele proti poměrně aktivně hrající obraně.

58:01
    Až teď dostali hosté puk ze svého pásma a mohou prostřídat. Pětice Columbusu je po dvou zakázaných uvolněních hodně unavená.

57:33
    Columbusu se nedaří osvobodit a dál musí bránit nápor Toronta. Gavrikov je na ledě už přes dvě minuty!

57:13
    Nylanderovu střelu z voleje z levého kruhu srazil Gavrikov na zadní mantinel.

57:03
    Icing Columbusu.

56:56
    Toronto hraje bez brankáře!

56:56
    Blue Jackets vyhazují na zakázané uvolnění.

56:45
    Dva střelecké pokusy domácích, které ale nezamířily mezi tři tyče.

56:30
    Toronto je sice v útočném pásmu, ale v tuto chvíli nestřílí. Čas poměrně rychle ubíhá.

55:44
    Marner našel prostor k zakončení útočné akce svého týmu, Merzlikins ale jeho projektil zastavil. Byla to už čtyřicátá střela Toronta v utkání.

55:28
    Columbus se snažil po dobré obraně svého pásma o protiútok, který byl ale zastaven postavením mimo hru.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. Nylander (Kerfoot, Järnkrok), 11. Bunting (Marner), 42. Rielly (Marner, Nylander) – 25. Jenner (Marčenko), 36. Marčenko (Jenner, J. Gaudreau), 36. Kuraly (K. Johnson, Olivier), 46. K. Johnson (Sillinger, Roslovic)

Toronto Maple Leafs: Woll (Samsonov) – Brodie, Rielly (A), Holl, Giordano, Liljegren, Sandin – Bunting, Tavares (C), Marner (A) – Kerfoot, Nylander, Järnkrok – Joe. Anderson, Kämpf, Engvall – Steeves, Holmberg, Aston-Reese.
    Trenér: Sheldon Keefe

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Peeke, Gavrikov, Gudbranson, Berni, Blankenburg, A. Boqvist – J. Gaudreau (A), Jenner (C), Laine – Sillinger, Marčenko, K. Johnson – L. Foudy, Bemström, Roslovic – E. Robinson, Olivier, Kuraly.
    Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Pollock, Pochmara – Flemington, Cherrey

Diváci: 18893