Boston – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Colorado 3:5 (kon.) | Toronto – Columbus 3:4 (kon.)
Carolina – NY Rangers 2:6 (kon.) | St. Louis – Arizona 6:5 (po pr.) | Minnesota – New Jersey 3:2 (2:0 po s.n.)
Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 6:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 6:2 (kon.)
Philadelphia – Seattle 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:4 (kon.) | Vegas – Anaheim 7:2 (kon.)
Winnipeg Jets
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 12.02.2023, 04:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

Blake Wheeler třemi kanadskými body za dva góly a jednu asistenci pomohl domácímu Winnipegu k výhře v tomto zápase. Petr Mrázek v brance Chicaga porážce svého celku zabránit nedokázal. (06:48:00)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí celek trefuje prázdnou branku soupeře, prosazuje se BLAKE WHEELER. Asistence: Morgan Barron a Adam Lowry.

59:17
    Domácí dostali hru do středního pásma.

59:00
    Poslední minuta hry a obrázek hry je stejný.

57:50
    Chicago se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje. Na velkou šanci čeká.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

55:40
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

55:19
    Petr Mrázek má problémy se svou maskou, hra je přerušená. Komerční přestávka.

55:03
    Pierre-Luc Dubois se dostal do útočného pásma, s jeho pokusem si brankář tak tak dokázal poradit.

53:50
    Domácí hráč se dostal do brejku, mířil sám na brankáře, ale Mrázek si počkal na správný moment a zastavil střelu soupeře.

53:10
    Hra nyní plyne hodně rychle, hraje se bez přerušení, mnoho práce brankáři aktuálně nemají.

51:30
    Pierre-Luc Dubois se propracoval do zakončení, s jeho projektilem si dokázal poradit brankář Blackhawks.

51:01
    23:29, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, více ze hry mají hosté.

50:17
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Domácí hokejisté mají dvoubrankový náskok.

49:30
    Jarred Tinordi se dostal do zakončení, projektil končí nad brankou.

49:08
    Philipp Kurashev měl dobrou střeleckou pozici, ale z mezikruží minul branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 22. Morrissey, 28. Wheeler (Connor, Morrissey), 33. Scheifele (Wheeler, Ehlers), 60. Wheeler (M. Barron, Lowry) – 43. T. Johnson (McCabe, Dickinson)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), Pionk, Dillon, Samberg, Stanley, Schmidt – Connor, Dubois, Perfetti – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler – M. Barron, Lowry (A), Kuhlman – Mäenalanen, Stenlund, Appleton.
    Trenér: Rick Bowness

Chicago Blackhawks: Mrázek (Stauber) – McCabe, S. Jones (A), J. Johnson, Murphy (A), C. Jones, Tinordi – T. Johnson, Dickinson, P. Kane (A) – Kurashev, Domi, Raddysh – Athanasiou, Lafferty, Blackwell – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Skilliter, Sandlak – Gibbons, Murray

Diváci: 14 440