Litoměřice – Zlín 1:4 (kon.) | Třebíč – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:2 (kon.)
Slavia – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Kolín – Pardubice B 4:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 8:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice B
Středa 15.02.2023, 18:00 • Zimní stadion města Kolín. • Chance liga • 47. kolo

49:08
    Velká šance na srovnání pro Pardubice, Matějček dostává dvě minuty za podrážení. A je tu přesilovka pro Dynamo.

41:41
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Tomáš Hanousek – 2 min., sekání.

39:02
    Na útočné modré přišel zákrok Mandáta, který sekl jednoho z Kozlů přes hůl a je vyloučen za sekání.

31:56
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Josef Zajíc – 5 min., bitka.

Jakub Lichtag – 5 min., bitka.

27:27
    Při bránění podrazil Gaspar svého soupeře, dostává dvě minuty. A Pardubice přesilovku, ve které budou moci srovnat.

22:23
    Přesilovka pro Kolín, za bránou si kryl puk Pajer, ale toho dle názoru sudích přidržel Tomáš Kaut. Ten dostává dvě minuty za držení.

13:37
    David Aubrecht – 2 min., hrubost.

Tomáš Svoboda – 2 min., hrubost.

08:49
    Hosté tlačili v útočném pásmu, jenže pak mohl vyrazit dopředu Morong, kterého zastavil sekyrou Mandát. Další přesilovka pro Kolín. Bude za něco stát?

03:30
    Přesilovka pro Kolín, dobrým pohybem se prezentovala první lajna domácích. Krále pak zatáhl Chabada, jenž dostává dvě minuty.

00:21
    A hned zkraje je tu přesilovka pro Dynamo, Aubrecht v souboji odstavil jednoho ze soupeřů a bude za to vyloučen.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 10. Mar. Novák (Z. Král, Koukal), 11. Z. Král (Mar. Novák), 42. Ouřada (Mar. Novák, Z. Král), 60. Koukal (Čáp) – 7. Hruška (Nedbal), 38. Mandát (Zdráhal, Matýs)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Aubrecht, Gaspar, Piegl (A), Čáp, Zajíc, T. Jelínek, Naar – Mar. Novák, Koukal (C), Z. Král (A) – Korkiakoski, Morong, Kadlec – Pajer, Matějček, Ouřada – D. Šedivý, Moravec, K. Lang.
    Trenér: Jan Šťastný.

HC Dynamo Pardubice B: J. Růžička (Nečas) – Bukač, Zdráhal (A), Nedbal, Hanousek, Chabada, Hrádek, Oliva – Matýs, Rákos (A), Mandát – O. Rohlík, Hruška, T. Svoboda – Kaplan, Kaut (C), Pochobradský – M. Machač, T. Urban, Lichtag.
    Trenér: Václav Baďouček.

Rozhodčí: Wagner, Čáp – Baxa, Dědek.