Washington – Carolina 2:3 (kon.) | Montreal – Chicago 4:0 (kon.) | Columbus – New Jersey 2:3 (kon.)
NY Islanders – Ottawa 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – Seattle 3:2 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 2:3 (po pr.) | Colorado – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | San Jose – Pittsburgh 1:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
Winnipeg Jets
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Seattle Kraken
Středa 15.02.2023, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL
    Mark SCHEIFELE - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem vítězné branky je MARK SCHEIFELE.

54:58
    Oliver Bjorkstrand byl vyloučen za sekání a po komerční přestávce si Winnipeg zahraje třetí přesilovou hru.
    54:52 Mason Appleton se řítil krátce před koncem sám na bránu

54:52
    Mason Appleton se řítil sám na bránu a mohl přiblížit Winnipeg k vítězství, jenže jeho střela zápěstím skončila na levé tyči hostující brány!
    49:39 Pierre-Luc DUBOIS - 2:2

49:39
    Winnipeg právě vstřelil branku! PIERRE-LUC DUBOIS se snažil dostat u levé tyče k dorážce poté, co Philipp Grubauer neudržel puk v své lapačce, a kotouč se od brusle Vince Dunna odrazil do sítě! Na šťastné góly také vyrovnáno – 2:2. Asistence: Josh Morrissey a Kyle Connor.

45:47
    Will Borgen práskl do puku na pravém křídle a Davida Ritticha tentokrát zachránila branková konstrukce! Zřejmě přední pravá tyč. Stále 1:2.
    41:11 Hostující Jordan Eberle se řítil do samostatného úniku

41:11
    Jordan Eberle se řítil na ose útočného pásma sám na bránu a bekhendem chtěl zvednout puk do levého horního rohu brány, vyrážečkou ale byla proti! Brankář David Rittich fantasticky zasáhl.
    39:33 Jared MCCANN - 1:2

39:33
    Seattle právě vstřelil branku! JARED MCCANN vypálil s příklepem na vrcholu levého kruhu a puk se od brusle Masona Appletona odrazil ke vzdálenější pravé tyči! Kraken využil přesilovou hru a otočil skóre na svou stranu. Seattle vede 2:1. Asistence: Vince Dunn a Eeli Tolvanen.

38:46
    Pierre-Luc Dubois inkasoval hit v rohu ledové plochy a při bekčekingu poté fauloval. Šlo o nedovolené bránění.
    33:20 John HAYDEN - 1:1

33:20
    Seattle právě vstřelil branku! Morgan Geekie zpracoval na levém křídle velmi těžkou kolmou přihrávku podél hrazení a poté před bránou našel JOHNA HAYDENA, který z blízkosti usměrnil kotouč k levé tyči a své narozeniny oslavil gólem! Asistence: Morgan Geekie a Jamie Oleksiak.
    30:54 Blake Wheeler si teď málem dal nešťastný "vlastní" gól

30:54
    Alexander Wennberg rychle objel bránu a u pravé tyče chtěl puk bekhendem zasunout do sítě, což se mu sice nepodařilo, od brusle Blakea Wheelera se ale odrazil po ledě do vzdálenější levé tyče! Málem bylo kuriózně srovnáno 1:1.

29:02
    Pierre-Luc Dubois se snažil dostat na pravém křídle a Eeli Tolvanen ho fauloval. Dvě minuty za vysokou hůl.
    27:01 Blake WHEELER - 1:0

27:01
    Winnipeg právě vstřelil branku! BLAKE WHEELER převzal puk od Nikolaje Ehlerse a z nulového úhlu si sjel před bránu, aby rychle zamíchal s pukem a vzápětí ho těsně nad ledem poslal z blízkosti k pravé tyči! Asistence: Nikolaj Ehlers.

22:31
    Jaden Schwartz fauloval a Winnipeg si zahraje v úvodu druhé třetiny svou první přesilovou hru v střetnutí.
    22:31 Philipp Grubauer vytáhl spektakulární zákrok lapačkou!

22:31
    Pierre-Luc Dubois nyní dostal krásnou kolmou přihrávku před bránu a po rychlém zamíchání s pukem chtěl zamířit bekhendem pod horní tyč, jenže Philipp Grubauer předvedl senzační zákrok lapačkou, kterou puk vytáhl před svou bránu!
    21:30 Cole Perfetti předvedl fantastické uvolnění a velkou chuť

21:30
    Cole Perfetti předvedl na pravém křídle parádní stahovačku a poté se z ostrého úhlu natlačil před bránu, kde pak narazil do Philippa Grubauera!
    17:10 David Rittich senzačně vychytal Alexandera Wennberga

17:10
    Alexander Wennberg se ocitl před bránou Jets v obrovské šanci, jenže David Rittich ho senzačně vychytal pravým betonem! Dorážka už nepřišla.

14:54
    Morgan Barron chtěl hrát puk na levém křídle příliš vysoko a hokejkou zasáhl protihráče do obličeje. Navíc tam je krvavé zranění, takže dvě plus dvě minuty.

10:06
    Dylan DeMelo šel do brány v blízkosti pravé tyče příliš důrazně a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Velký tlak končí. Krátká komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. Wheeler (Ehlers), 50. Dubois (Morrissey, Connor), rozh. náj. Scheifele – 34. Hayden (Geekie, Oleksiak), 40. McCann (Dunn, Tolvanen)