Washington – Carolina 2:3 (kon.) | Montreal – Chicago 4:0 (kon.) | Columbus – New Jersey 2:3 (kon.)
NY Islanders – Ottawa 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – Seattle 3:2 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 2:3 (po pr.) | Colorado – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | San Jose – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Boston Bruins
Středa 15.02.2023, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:27:49)

3. Jason Robertson (DAL) 1+1

Boston tedy urval bonusový bod za výhru v prodloužení, když o výhře hostí rozhodl Pastrňák. Dallas naopak potvrdil, že prodloužení prostě vyhrát neumí, ikdyž k tomu měl velkou šanci, jelikož domácí hokejisté hráli i přesilovou hru.

Boston Bruins tedy nakonec porazil Dallas Stars 3:2 po prodloužení.

63:44 David PASTRŇÁK - 2:3

63:44
    Boston právě vstřelil branku!
    Bruins nakonec slaví vítězství v prodloužení, když se McAvoyovi podařilo křižně nahrát puk na DAVIDA PASTRŇÁKA, který pohotovou střelou překonal Oettingera. Asistence: Charlie McAvoy, Pavel Zacha.

63:24
    Johnston vystřelil ze středu útočného pásma a Ullmark jeho střelu vyrazil za svou klec.

62:37
    Boston zvládl své oslabení a Marchand se vrací zpět do hry.

61:57
    Po zblokované střele Pavelského se Bostonu podařilo dostat puk z obranného pásma.

61:45
    Heiskanenovu střelu z modré čáry chtěl tečovat Pavelski, ale kotouč netrefil, a ten tak skončil v lapačce Ullmarka.

61:38
    Roberston vyslal další střelu směrem na hostující bránu, kde si Ullmark nebyl nějak extra jistý, zda ho má ve své výstroji, ale rozhodčí nakonec přerušili hru.

61:21
    Hintz se svou střelou snažil překvapit Ullmarka, ale kotouč se jen odrazil od jeho betonů.

60:50
    Pavelski dostal nabito na levou stranu, kde mířil k bližší tyči, ale Ullmark se stihl přesunout.

60:32
    Domácí trenér Peter DeBoer si samozřejmě vzal oddechový čas.

60:32
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Brad Marchand (BOS) nedovoleně bránil Seguina, který by jinak zřejmě šel do samostatného úniku.

60:14
    Jako první se do útoku vydali domácí, když Heiskanen svou střelu nevměstnal mezi tři tyče.

60:01

Bostonu se v závěrečné třetině podařilo poslat zápas do prodloužení, když se o vyrovnání tohoto střetnutí postaral český útočník Zacha, který milimetrovou střelou k vzdálenější tyči prostřelil Oettingera.

Bitva dvou nejlepších týmů svých konferencí tedy musí jít za stavu 2:2 do prodloužení.

60:00

59:26
    Stars poté vyhodili touš na zakázané uvolnění.

59:20
    Marchand se snažil přihrát před prázdnou bránu McAvoyovi, ale parádní obranou práci předvedl Heiskanen, který tento pas zhatil.

58:54
    O kotouč se bojuje v rohu obranného pásma Dallasu, odkud ho nakonec vydolovali domácí hokejisté.

58:04
    Přihrávku na Zachu zastavil Faksa, který následně jen odevzdal puk do obranného pásma Bruins.

57:28
    Foligno prováhal vhodný okamžik, kdy mohl přihrát a následně ho na mantinel přišpendlil Hakanpää.

56:40
    Greer se pokusil natlačit zpoza domácí klece před Oettingera, ale u tyče mu byla vystavena vcelku tvrdá stopka.

55:51
    Hned po vhazování se ke střele dostal Robertson, která byla tečována do protipohybu Ullmarka, který mohl být jen rád, že touš nakonec mířil těsně vedle brány Bostonu.

55:46
    Bruins poslali puk na zakázané uvolnění a hra se tedy přesune před bránu Ullmarka.

55:30
    Marchand dostal dlouhou přihrávku na útočnou modrou, jenže následně jej skvěle ubránil Heiskanen, který hostujícího hráče vytlačil do rohu kluziště a zde jej i obral o puk.

54:55
    Studenič nahrál touš na střed útočného pásma Gurjanovi, jehož střela byla sražena mimo bránu Bostonu.

54:27
    Lindell zastavil Coylovu přihrávku před bránu Dallasu a finský obránce následně obloukem poslal touš do středního pásma.

53:20
    Hintz nahrával kotouč na modrou čáru Millerovi, před kterým však kotouč skočil do vzduchu a přeletěl hůl domácího obránce.

52:57
    Po zblokované střele Marchmenta se kotouč dostal k Lundkvistovi, který se snažil najít mezeru v obraně Bruins, ale nakonec přeci jen trefil hned prvního bránícího hráče.

52:31
    Heiskanen vyvezl puk z obranného pásma Dallasu a následně ho jen nahodil a bránu Bostonu.

52:09
    Dallas však následně poslal touš přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

52:00
    Coyle nedokázal udržet puk v útočném pásmu Bostonu, takže ho hostující hokejisté musejí vyklidit.

50:58
    Lindell poslal dlouhý pas na útočnou modrou Robertsonovi, který však neměl žádnou rychlost, takže byl pro obránce Bruins jednoduchou kořistí.

50:33
    Kotouč se ze středního pásma odrazil přímo pod lapačku Oettingera, který jí zde už nechal a přerušil hru.
    50:12 Pavel ZACHA - 2:2

50:12
    Bruins se však okamžitě vrátili zpět do útoku, kde nakonec Carlo nahrál do levého kruhu PAVLOVI ZACHOVI, jenž se trefil přesně k vzdálenější tyči, od které se touš odrazil do brány Dallasu. Asistence: Brandon Carlo, David Pastrňák.

50:00
    Heiskanen bekhendem vyhodil touš zpoza své klece.

49:10
    Miller hned dvakrát vrátil Marchandovi jeho předchozí nájezd. Dallas poté díky tomu dostal puk do středního pásma.

48:25
    Pastrňák byl neutralizován u pravého mantinelu a domácím se následně podařilo dostat touš do středního pásma.

47:58
    Faksa dokázal protečovat dlouhou nabídku Lundkvista tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a hra může pokračovat dále.

47:25
    Dallas doslova válcuje Boston ve vhazování, když poměr je nyní 40:10 ve prospěch domácích.

47:19
    Bostonu se nevydařila útočná rozehrávka, protože kotouč přeletěl celé kluziště na zakázané uvolnění.

46:51
    Oettinger si musel poradit se střelou Grzelcyka, kterou chytil svou lapačkou, ale touš z ní nakonec vyletěl a přeletěl bránu Dallasu.

46:06
    Hned po vyhraném vhazování střílel od modré Miller a jeho ránu se ještě snažil tečovat Dellandrea, ale neúspěšně, a tak Ullmark kotouč bez větších potíží vyrazil.

46:03
    Kotouč se poté dostal na druhou stranu k Millerovi, jenž ihned vypálil a Ullmark tentokrát už vyrazil touš až do ochranné sítě.

45:53
    Heiskanen se po levém mantinelu dostal do útočného pásma, kde i nakonec vystřelil a Ullmark jeho střelu vyrazil za svou klec.

45:33
    Lauko nahrával na střed útočného pásma Greerovi, avšak tento pas šel trochu pod nohy, takže si jej Greer musel ještě zpracovávat a jeho následnou střelu díky tomu mohl zblokovat Lundkvist.

45:08
    V závěru přesilové hry ještě od modré vystřelil Lindholm a jeho pokus byl lehce zblokován a následně ho sebral svou lapačkou Oettinger.

45:02
    Krejčího střela neprošla přes několik bránících hráčů Dallasu.

44:21
    Kotouč je znova až u Ullmarka, odkud musejí hosté rozjet svou další ofenzivní akci.

43:57
    Lindell zvládl za bránou Dallasu souboj s Pastrňákem a finský obránce následně vyhazuje puk.

43:19
    Vhazování je v tomto utkání obrovským problémem Bostonu, když domácí opět díky tomu dostávají puk ze svého obranného pásma.

43:05
    Mason Marchment (DAL) odchází na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

42:55
    Pastrňák to tedy tentokrát zkusil z druhé strany, jenže touš se opět jen odrazil od připraveného domácího brankáře.

42:36
    Pastrňák se pokusil o podobný bekhendový pokus, jako před pár měsíci proti Rangers, kdy zavěsil touš pod břevno, ale Oettinger se takto překonat nenechal.

42:18
    Foligno posunul puk do pravého kruhu Coylovi, který ještě se svou střelou chvíli počkal a poté se snažil trefit bližší šibenici, ale Oettinger svou lapačkou kotouč chytá.

41:38
    Coyle vyslal svou střelu hned po přejetí útočné modré a Oettinger s takovým pokusem nemohl mít žádný problém.

41:21
    Hakanpää poslal dlouhý pas na Hintze, jenž pouze protečoval touš do útočného pásma, kde si jej přebrali hosté.

40:53
    Stars poté přesunuli hru do svého útočného pásma, kde nakonec od pravého mantinelu vystřelil Hintz a lapačka Ullmarka byla opět na svém místě.

40:46
    O střelu z otočky se pokusil Pastrňák, ale trefil hned prvního bránícího hráče Dallasu.

40:11
    Faksa vyhrál následné vhazování a Seguin se díky tomu dostal k další střele, která však mířila přesně do středu, takže pro Ullmarka jednoduchý zákrok.

40:09
    Dallas šel hned v úvodu třetí části do útoku, kde z levé strany vystřelil Seguin a Ullmark jeho střelu chytá svou lapačkou.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 16:24
    Zblokované střely: 10:17
    Hity: 21:14
    Vyhraná vhazování: 30:9
    Dokáže Dallas udržet své vedení nebo se Bostonu podaří srovnat či otočit vývoj utkání na svou stranu?

Ve druhé části už byla hra vyrovnanější než tomu bylo v první části. Více brankových příležitostí spíš měli domácí, kteří se také ve 25. minutě dostali do vedení díky brance Robertsona.

Stars však v závěru druhé části spálili téměř minutovou dvojnásobnou přesilovou hru a uvidíme zda je tohle bude mrzet. Do závěrečné třetiny tedy půjdou domácí s jednobrankovým vedením.

40:00

39:45
    Stars se dostali do obrovské příležitosti, když domácí byli v situaci dvou proti jednomu, kde celou akci řešil Robertson střelou po ledě, ale Ullmark si tentokrát prostor mezi svými betony pohlídal.

39:35
    Clifton si příliš zahrával s pukem v útočném pásmu, a tak jej nakonec o touš připravil Heiskanen.

39:02
    Hakanpää od pravého mantinelu posílal touš před bránu Bostonu, kde byl jeho pas přizvednut a touš letí až do hlediště.

38:26
    Boston tedy přežil klíčovou část druhé třetiny, když hosté ubránili dvojnásobné oslabení a stále tedy prohrávají pouze o jedinou branku.

37:59
    Johnston nahrál mezi kruhy Seguinovi, jehož střela mířila těsně nad břevno hostující klece.

37:41
    Heiskanen vypálil z modré čáry a střela finského obránce končí ve výstroji Ullmarka.

37:15
    V závěru dvojnásobné přesilové hry ještě střílel Roberston a Ullmark jeho střelu vyrazil mimo svou klec.

36:57
    Benn sice vyhrál následné vhazování, ale kotouč letí až do středního pásma.

36:55
    Robertson posílal puk před bránu na Pavelského, jenž se jej snažil tečovat, ale touš se jen odrazil od nohy domácího útočníka přímo do Ullmarka.

36:36
    Hintzova střela letěla příliš nad bránu Bostonu.

36:18
    Boston jde na sedmapadesát vteřin do tří! Clifton (BOS) krosčekoval Johnstona a za své počínání dostává dvě minuty.

35:59
    Zacha se vydal na ofenzivní výlet ve vlastním oslabení, kde se mu podařilo dostat až před Oettingera, ale zde už nedokázal nějak zakončit.

35:30
    Marchmentovu přihrávku dokázali sebrat hostující hokejisté a kotouč následně letí přes všechny čáry.

35:15
    Dvě minuty za hákování si jde odsedět Charlie McAvoy (BOS).

35:01
    Nyní už si však Dallas přesilovou hru zahraje, když mají domácí hokejisté zatím ponechanou výhodu.

34:20
    Heiskanen se po vyhraném vhazování v útočném pásmu dostal do zajímavé pozice, ale střela finského obránce letí mimo bránu Bostonu.

34:13
    Rozhodčí si vybrali trochu slabší okamžik, jelikož Pavel Zacha (BOS) je poslán na trestnou lavici za vysokou hůl, ale český útočník jen přizvedl Marchmentovu hůl, která ho poté zasáhla do obličeje. Nicméně poté došlo k diskuzi mezi rozhodčími a trest českého hráče je nakonec odvolán.

33:53
    Dallasu se podařilo odrazit další ofenzivní snahu Bostonu a unavená formace Stars se hned zkouší dostat na střídačku.

32:54
    Pastrňák příliš otálel s pukem na hokejce, a tak mu zezadu přizvedl hůl Johnston, který českému útočníkovi sebral i kotouč.

32:30
    Marchand chtěl křižně přihrát Pastrňákovi, ale tento pas skvěle zastavil vracející se Hintz, který touš tečoval do hlediště.

32:05
    Z modré čáry nakonec letí hodně neškodná střela Cliftona, která zaletěla přesně do výstroje domácího brankáře.

31:42
    Bostonu se podařilo z rohu útočného pásma dostat puk před bránu, kde byl Zacha, jemuž se však z bezprostřední blízkosti nepodařilo překonat Oettingera.

31:10
    Seguin nahrál kotouč na levou stranu Marchmentovi, který z velkého úhlu zkoušel dostat puk za Ullmarka a domácí útočník se i domníval, že se mu to podařilo, jelikož se hned začal radovat, ale švédského brankáře zřejmě zachránila tyč!

30:52
    Faksa byl nyní v rohu útočného pásma přidržen Carlem, ale tohle rozhodčí nijak neřeší.

30:18
    Ani třetí přesilová hra utkání brankou neskončila, a tak se opět hraje v plném počtu hráčů na obou stranách.

29:55
    Lindholm nahrál na střelu z první Krejčímu, jehož pokus však kryje Oettinger. Dallas navíc následně vyhodil puk ze svého obranného pásma.

29:17
    Marchand při pokusu o otočku upadl, takže se puk dostal k Hintzovi, který ho hned odpálil přes všechny čáry.

28:57
    Dellandrea dokázal vyhodit puk z obranného pásma Dallasu.

28:32
    McAvoy dokázal dostat puk do levého kruhu k Pastrňákovi, který nevystřelil z první a nakonec zkoušel švihem poslat touš k vzdálenější tyči, ale Oettinger si dobře povyjel a jeho střelu zastavil.

28:06
    Tak tohle je hodně přísné vyloučení Colina Millera (DAL), který míří na trestnou lavici za krosček.

27:43
    Krejčí si vůbec nevšiml, že má vedle sebe jednoho z napadajících hráčů Dallasu, který do něj trochu strčil a kvůli tomu poslal český útočník touš na domácí střídačku.

27:07
    Ani Dallasu se tedy nepodařilo využít svou přesilovou hru a Foligno se po uplynutí svého trestu vrací zpět do hry.

26:55
    Suterova střela z modré čáry skončila na některém z bránících hráčů Bostonu.

26:27
    Seguin připravil střeleckou pozici pro Robertsona, jehož střela by zřejmě byla gólová, ale kotouč svou holí zblokoval Lindholm.

26:06
    Boston se dostával do velmi zajímavé pozice ve vlastním oslabení, jenže v nejdůležitější moment ujel Zachovi kotouč z hole.

25:41
    Marchandovi se podařilo vyvézt puk až do útočného pásma Bostonu.

25:08
    Bruins vyhráli následné vhazování a hostující hokejisté hned poslali kotouč do středního pásma.

25:01
    Dallas si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože na dvě minuty za držení je vyloučen Nick Foligno (BOS).

24:32
    Dallas mohl přidat další branku, když se do obrovské příležitosti dostal Johnston, který nakonec už střílel z mezikruží a Ullmark jeho pokus vyrazil mimo svou klec.
    24:17 Jason ROBERTSON - 2:1

24:17
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars otáčejí stav utkání na svou stranu! Robertson si narazil kotouč s Pavelským, který mu jej poslal za obránce Bostonu a JASON ROBERTSON poté napodobil svého kolegu z první třetiny, když poslal puk mezi betony Ullmarka. Asistence: Joe Pavelski.

23:43
    Domácí hokejisté nyní trochu dojeli Marchanda, což se hostům rozhodně nelíbilo a McAvoy hned naletěl do Marchmetna.

23:01
    Z levé strany útočného pásma se ke střele odhodlal střelec první branky utkání Hall, avšak tento pokus Oettingera nemohl nijak ohrozit.

22:29
    Studenič se snažil vysunout do rychlého protiútoku Gurjanova, ale tento pas si obrana Bostonu pohlídala.

21:32
    Oettingera nejprve otestoval Greer, jehož střelu domácí brankář vyrazil do rohu kluziště, odkud letěla přihrávka na modrou ke Cliftonovi, jehož rána už skončila ve výstroji domácího brankáře.

20:28
    Seguin se nakonec dostal k střeleckému zakončení, které Ullmark zastavil svým betonem a následně přikryl touš lapačkou. .

20:13
    Dallas mohl jít hned v úvodu druhé třetiny do vedení, když Seguin na pravé straně prošel mezi hráči Bruins a poté přihrával před prázdnou Faksovi, jenže jeho přihrávka byla hodně nepřesná.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 6:15
    Zblokované střely: 4:8
    Hity: 11:5
    Vyhraná vhazování: 16:4
    Dallas zatím může být za výsledek utkání hodně rád, když po první třetině domácí drží nerozhodný stav, ikdyž byli Bruins jasně lepším týmem.

První třetina byla zcela jasně v režii hostujících hokejistů, kteří na domácí bránu vyslali 15 střeleckých pokusů, ale za skvěle chytajícího Oettingera dostali pouze jeden z nich, když se trefil Hall.

Dallas víceméně vytěžil z minima maximum, protože se domácím hokejistům podařilo využít svou jedinou větší šanci, jelikož se z rychlého protiútoku prosadil Hintz.

20:00
    19:41 Obrovská šance Bergerona, kterou však betonem zastavil Oettinger.

19:41
    Tak to byla obrovská šance Bergerona v závěru první třetiny! Folignovi se podařilo dostat zpoza domácí klece kotouč do brankoviště, kde nejprve se svým zakončením neuspěl Pastrňák, ale touš se poté odrazil příhodně k přijíždějícímu kapitánovi Bostonu Bergeronovi, který měl před sebou zcela odkrytou bránu, jenže trefil puk přesně do betonu Oettingera!

19:02
    Ullmark si musel znova poradit se zakončením z velkého úhlu, když do hostujícího brankáře tentokrát napral kotouč Glendening.

18:26
    Heiskanen nahodil touš za bránu Bostonu, kde si jej přebral Gurjanov, jenž poté zkoušel překvapit Ullmarka střelou z hodně velkého úhlu a švédský brankář si raději nechal kotouč pro sebe.

17:52
    Domácí fanoušci se snaží podpořit své oblíbence, kterým zatím první třetina příliš nevychází, ikdyž drží nerozhodný stav.

17:27
    Zacha poslal nepřesnou přihrávku směrem na modrou čáru, kde Lindholm přebíral touš až ve středním pásmu.

16:39
    První formace Bostonu se na tři pokusy nedokázala dostat do svého útočného pásma, a tak Bruins jen nahodili touš za bránu Dallasu a následně odešli střídat.
    16:02 Velká šance Forborta, kterou si vychutnal Oettinger.

16:02
    O kotouč se dlouho bojovalo v rohu obranného pásma Dallasu, odkud ho nakonec vydolovali Bruins a kotouč se poté dostal do levého kruhu, kde by zcela volný Forbort, ale jeho střelu si svou lapačkou vychutnal Oettinger.

15:06
    Hosté se sami vyhánějí ze svého útočného pásma, když od pravého mantinelu letí přihrávka přesně mezi oba obránce Bostonu.

14:15
    Robertson však poslal příliš dlouhou přihrávku na Sutera, který chtěl podpořit útok místo střídajícího Hintze.

13:58
    Pastrňák se snažil projít kolem Lundkvista, který mu však vypíchl kotouč z hole, a tak mohou do útoku domácí.

13:38
    Dallasu po vhazování nevyšla jejich rozehrávka, a tak puk proletěl přes celé kluziště až na zakázané uvolnění.

13:30
    Další ofenzivní snaha hostujících hokejistů skončila na útočné modré, kde se hráči Bostonu dostali do ofsajdu.
    13:11 Roope HINTZ - 1:1

13:11
    Stars z rychlého protiútoku vyrovnávají stav utkání! Miller nahrál zpoza domácí klece až na útočnou modrou Pavelskému, který poté posunoval touš pod sebe na Robertsona, který si jej nedokázal pořádně zpracovat, ale to Dallasu nevadilo, protože se kotouč dostal mezi kruhy, kam si najel ROOPE HINTZ, jenž poté bekhendem poslal touš mezi betony Ullmarka. Asistence: Jason Robertson, Joe Pavelski.

12:14
    Gurjanov dostal přihrávku na levé křídlo, kde nakonec přejel do útočného pásma a jeho následná střela ani nijak Ullmarka ohrozit nemohla.

11:36
    Krejčí poslal kotouč na modrou čáru Grzelcykovi, jehož následná střela však byla zblokována mimo bránu Dallasu.

11:11
    Bruins drželi kotouč ve svém útočném pásmu, kde byl jejich útok nakonec ukončen tím, že domácí brána byla vykotvena ze své pozice.

10:50
    Frederic jen ze středního pásma nahodili kotouč směrem na Oettingera, který už ho nechal ve své lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravici.
    10:33 Taylor HALL - 0:1

10:33
    Aktivnější Bruins se dostávají do vedení, když se Lindholm dostal s pukem až za bránu Dallasu, odkud nahrál pod sebe na zcela volného TAYLORA HALLA, jenž už před Oettingerem poslal touš k vzdálenější tyči domácí klece. Asistence: Hampus Lindholm, David Krejčí.

10:18
    Lindellova střela z modré čáry skončila hned na prvním bránícím hráči Bostonu.

09:50
    Marchand se pokoušel překonat Oettingera z hodně velkého úhlu, který se však nalepil na svou tyčku, a tak se od něj kotouč pouze odrazil.

08:45
    Následné vhazování vyhráli Stars a kotouč se dostal na modrou k Heiskanenovi, který ho přihrál Millerovi a jeho střelu Ullmark jen vyrazil před sebe.

08:38
    A tak se do útoku dostali konečně i Stars, kde z modré čáry vystřelil Heiskanen a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

08:16
    Lindholm nahrával kotouč na střed útočného pásma Pastrňákovi, ale tento pas sebral Hakanpää.

07:28
    Grzelcyk už byl na konci svého střídání, což bylo vcelku na obránci Bostonu hodně vidět, a tak jen nahodil touš do útočného pásma, kde si jej přebírají domácí hokejisté.

06:19
    Foligno připravil velmi dobrou střeleckou pozici pro Coyla, jehož pohotovou střelu však kryje Oettinger.

06:06
    Hostujícím hokejistům je odpískán ofsajd, a tak se po první komerční přestávce bude vhazovat před domácí střídačkou.

05:33
    Dallas ještě jednou vyhodil puk přes všechny čáry, a to už se do hry vrací zpět Johnston, takže domácí zvládli své první oslabení bez inkasované branky.

05:09
    Krejčí nahrál na střed útočného pásma Zachovi, který se do kotouče pořádně opřel a napálil jej do vzdálenější tyče!

04:38
    I další vhazování patřilo hokejistům Dallasu, takže kotouč opět letí až k Ullmarkovi.

04:29
    Marchandova přihrávka na Bergerona byla domácí obranou zblokována mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před Oettingerem.

04:06
    McAvoy vystřelil z modré čáry hodně nepřesnou střelu a u puku byl poté nejdříve Faksa, který ho poslal z obranného pásma Dallasu.

03:40
    Následné vhazování vyhrál domácí Faksa a Hakanpää následně odpálil touš přes celé kluziště.

03:33
    Boston si navíc zahraje první přesilovou hru v utkání, protože Wyatt Johnston (DAL) zahákoval Lauka a za své počínání míří na dvě minuty na trestnou lavici.

02:51
    Studeničovi se nepodařilo vyvézt puk z obranného pásma Dallasu, a tak se k puku opět dostali hosté, a to konkrétně Smith, který pálil z hodně velkého úhlu a touš se jen odrazil od Oettingera, který už zapisuje svůj šestý zákrok.

02:18
    Z modré čáry letí další střela směrem na domácí klec, kde Oettinger kotouč vyrazil až do ochranné sítě.

01:38
    Wyatt Johnston zkoušel ze středu útočného pásma své střelecké štěstí, avšak jeho pokus letěl hodně mimo bránu Bostonu.

01:10
    Pastrňák jen nahodil kotouč směrem na Oettingera, který kotouč schoval do své lapačky, aby jeho spoluhráči mohli odejít vystřídat.

01:00
    Dallasu se nevydařila útočná rozehrávka a kotouč následně letěl přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

00:43
    První zákrok má za sebou i domácí Oettinger, který si musel poradit se střelou Cliftona, jemuž nechal kotouč za sebou Lauko.

00:17
    Domácí hokejisté se hned nacpali do svého útočného pásma, kde Marchment otestoval Ullmarka, který kotouč vyrazil za svou klec.

00:01

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, Lundkvist, R. Suter – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Faksa, Seguin – Ja. Benn, W. Johnston, Dellandrea – Studenič, Glendening, Gurjanov.
    Trenér: Peter DeBoer

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – Grzelcyk, McAvoy, H. Lindholm, Carlo, Forbort, Clifton – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Hall, Krejčí, Zacha – N. Foligno, Coyle, Cr. Smith – Greer, Frederic, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: L´Ecuyer, Schlenker – Pancich, Johnson.

Vítám vás u velmi atraktivního utkání, které se odehraje v American Airlanes Center, jenž je domovem Dallas Stars, kteří na svém ledě přivítají suverénní tým Východní konference Boston Bruins.

Zápas startuje něco málo po půl třetí ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. Hintz (J. Robertson, Pavelski), 25. J. Robertson (Pavelski) – 11. Hall (H. Lindholm, Krejčí), 51. Zacha (Carlo, Pastrňák), 64. Pastrňák (McAvoy, Zacha)

Rozhodčí: L´Ecuyer, Schlenker – Pancich, Johnson

Diváci: 18 532