Washington – Florida 3:6 (kon.) | Carolina – Montreal 6:2 (kon.) | Columbus – Winnipeg 3:1 (kon.)
Nashville – Boston 0:5 (kon.) | St. Louis – New Jersey 4:2 (kon.) | Calgary – Detroit 2:5 (kon.)
Seattle – Philadelphia 6:2 (kon.) | Vegas – San Jose 2:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Winnipeg Jets
Pátek 17.02.2023, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

53:23
    Columbus podruhé ve třetí třetině vyhodil puk přes ochranné sklo, tentokrát to byl Nick Blankenburg.

47:30
    Adam Boqvist se chystal v mezikruží zakončovat a byl faulován. Vyloučení po komerční přestávce. Neal Pionk vyfasoval dvě minuty za podrážení. Trest střídá trest.

43:50
    Kyle Connor teď dostal dvě minuty za hákování a ani tentokrát Winnipeg v přesilové hře neuspěje – 4 na 4.

43:07
    Gavin Bayreuther vyhodil puk přes ochranné sklo a Winnipeg si zahraje potřetí v pěti proti třem!

41:49
    Sean Kuraly dostal dvě minuty za hákování poté, co Joonas Korpisalo zasáhl proti střele z pravé strany.

36:03
    Dylan DeMelo dostal dvě minuty za držení a Columbus může otočit skóre střetnutí během další přesilové hry.

33:39
    Josh Morrissey se zpožděním odevzdal puk soupeři a bude z toho znovu přesilová hra Jets 5 na 3! Erik Gudbranson dostal dvě minuty za vysokou hokejku.

32:03
    Andrew Peeke dostal dvě minuty za držení a Winnipeg si zahraje už třetí přesilovou hru. První dnes využil.

29:05
    Pierre-Luc Dubois hraje proti svému bývalému týmu a podruhé byl vyloučen, tentokrát za držení. Přesilovka.

25:01
    Pierre-Luc Dubois parádně forčekoval na pravém křídle, jenže to trošku přehnal a byl vyloučen za hákování.

19:28
    Erik Gudbranson nyní dostal dvě minuty za hákování a Winnipeg si zahraje 28 sekund v pěti proti třem. Šance!

17:57
    Josh Morrissey si dobře pokryl puk v pravém kruhu bekhendem a Liam Foudy ho z boku podrazil. Trest.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. Laine (A. Boqvist, J. Gaudreau), 50. K. Johnson (Roslovic, Bemström), 60. Jenner (Laine, Korpisalo) – 20. Connor (Wheeler, Dubois)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Gudbranson, Berni, Peeke, Blankenburg, A. Boqvist, Bayreuther – Marčenko, Jenner (C), J. Gaudreau (A) – Laine, Sillinger, K. Johnson – Bemström, Roslovic, L. Foudy – Olivier, Kuraly, E. Robinson.
    Trenér: Brad Larsen

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – Pionk, Morrissey (A), Samberg, Dillon, Schmidt, DeMelo – Wheeler, Scheifele (A), Perfetti – Ehlers, Dubois, Connor – Appleton, Lowry (A), M. Barron – Gagner, Stenlund, Mäenalanen.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: TJ Luxmore, Chris Schlenker. Čároví: Tommy Hughes, Brad Kovachik

Diváci: 16032