Washington – Florida 3:6 (kon.) | Carolina – Montreal 6:2 (kon.) | Columbus – Winnipeg 3:1 (kon.)
Nashville – Boston 0:5 (kon.) | St. Louis – New Jersey 4:2 (kon.) | Calgary – Detroit 2:5 (kon.)
Seattle – Philadelphia 6:2 (kon.) | Vegas – San Jose 2:1 (kon.)
Vegas Golden Knights
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
San Jose Sharks
Pátek 17.02.2023, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

59:42
    Ještě jedno vyloučení na straně hostů, desetiminutový trest za napadání rozhodčích dostal Nick Bonino.

49:27
    Sedmá přesilovka pro Vegas! Dvě minuty za vysokou hůl dostal Timo Meier.

40:42
    Další vyloučení na straně San Jose! Dvě minuty za držení dostal Jacob MacDonald.

38:03
    Vegas bude moci zareagovat v páté přesilovce, dvě minuty za podrážení totiž dostal Noah Gregor.

31:34
    Domácí tým si dá dnes čtvrtou přesilovku, dnes podruhé na trestnou lavici míří Tomáš Hert. Dostal dvě minuty za podrážení.

17:39
    Hra v pěti nám moc dlouho nevydržela, po podrážení ve vlastním pásmu dostal dvě minuty Michael Eyssimont.

14:40
    Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Brett Howden s dvouminutovým trestem za krosček.

09:14
    Meier od pravého mantinelu hledal Tomáše Hertla, ten puk netrefil ideálním způsobem a navíc trefil holí McNabba do obličeje. Je tu další přesilovka pro Vegas, český útočník dostal dvě minuty za vysokou hůl.

06:33
    Je tu první přesilovka zápasu, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za podrážení dostal Mario Ferraro.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 47. Cotter (Eichel), 60. W. Carrier (Stephenson, Theodore) – 38. Barabanov (Vlasic, Couture)

Vegas Golden Knights: Hill (Brossoit) – Pietrangelo (A), Martinez (A), Theodore, McNabb, Whitecloud, Hague – Amadio, W. Karlsson, R. Smith (A) – Marchessault, Eichel, Cotter – Kessel, Stephenson, W. Carrier – Kolesar, N. Roy, Howden.
    Trenér: Bruce Cassidy

San Jose Sharks: Kähkönen (Dell) – E. Karlsson (A), MacDonald, Benning, Vlasic, Ferraro, Cicek – Bonino, Hertl (A), Meier – Barabanov, Couture (C), Eyssimont – Gregor, Sturm, Lindblom – Labanc, Lorentz, J. Svečnikov.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Lambert, Hanson – Flemington, O'Quinn

Diváci: 17 544