Michalovce – Nitra 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Prešov 3:2 (kon.) | HC Slovan – Spišská N. Ves 5:4 (po s.n.)
Trenčín – Poprad 3:0 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | Košice – Zvolen 2:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 17.02.2023, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

Nové Zámky víťazia v tomto zápase 3:0. Sledovali sme dobrý zápas. Domáci v ňom boli efektívnejší a aj lepšie takticky pripravení. Tri body si zaslúžili. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný večer. (20:21:26)

58:46
    Mezovský pálil z kruhov. Kántor opäť chytá.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

57:44
    Hostia sú vo veľkom tlaku. Domáci sa zamerali na obranu.

56:37
    Liptáci to ešte skúšajú. Handlovský strieľal z osi ihriska. Jeho pokus bol zblokovaný.

55:12
    Adam Lapšanský vybojoval puk pri mantineli. Z otočky vypálil Jeho pokus chytá Valent.

54:06
    Nové Zámky to hrajú perfektne takticky.

53:52
    HC Nové Zámky dali gól! Domáci pridávajú tretí gól v zápase a pravdepodobne rozhodujú tento zápas. Pekná akcia prvého útoku končí ďalším gólom JAMESA FARLEYHO. Asistencie:

53:06
    Hatala tvrdo narazil Krišku, ale vylučovať sa nebude. Pokračujeme v zápase

52:32
    Hostia majú tlak. Tlačia sa do útoku, ale cez modrú čiaru domácich sa nevedia dostať.

51:11
    Jackson v dobrej šanci. Valent v rozklaku chytá. Mikúš sa hnevá lebo bol úplne voľný.

50:02
    Diakov pálil od modrej čiary. K dorážke sa dostal Kriška, ale opäť chytá Kántor.

48:32
    Liptáci sa snažia vytvoriť si útočný tlak, ale domáci si výborne bránia svoju modrú čiaru.

46:35
    Domáci hrajú veľmi rozumne. Kúskujú hru a nikam sa s pukom neponáhľajú.

45:09
    Ondrušek hrá dnes výborný zápas. Opäť vyobjoval puk v útočnej tretine. Z otočky zakončoval, ale Valent jeho pokus vyráža.

43:42
    Liptáci sú veľmi aktívni od začiatku tretiny. Dnes stojí proti ním výborný Kántor.