Ottawa – Chicago 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Minnesota – Dallas 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton – NY Rangers 4:5 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 3:6 (kon.) | St. Louis – Colorado 1:4 (kon.)
Nashville – Florida 7:3 (kon.) | Boston – NY Islanders 6:2 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:5 (kon.)

2. Matt Boldy (MNS) 0+1
    3. Jake Oettinger (DAL) 31 zákroků (04:56:41)

Minnesota Wild tedy v samostatných nájezdech vybojoval bonusový bod, když se o rozhodující branku postaral Boldy.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild.
    Autorem vítězné branky je MATTHEW BOLDY.
    Wyatt JOHNSTON

4. série
    2:1
    Johnston musel vyrovnat, ale se svou kličkou do bekhendu neuspěl.
    Matthew BOLDY

4. série
    2:1
    Boldy překonává Oettingera kličkou do bekhendu.
    Tyler SEGUIN

3. série
    1:1
    Seguin střílel přesně do vyrážečky Gustavssona.
    Frédérick GAUDREAU

3. série
    1:1
    Gaudreau se trefuje přesně pod lapačku Oettingera.
    Joe PAVELSKI

2. série
    0:1
    Pavelski se snažil trefit mezi betony, ale neúspěšně.
    Kirill KAPRIZOV

2. série
    0:1
    Kaprizov si před Oettingerem hodil puk na bekhend, ale jeho pokus končí na betonu hostujícího brankáře.
    Jason ROBERTSON

1. série
    0:1
    Robertson opět udělal svou klasiku, když jel z levé strany a trefil se přesně do vzdálenější šibenice.
    Mats ZUCCARELLO

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel domácí Zuccarello, který jel hodně pomalu a nakonec jen trefil Oettingera.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení jsme tedy vítěze tohoto zápasu nepoznali, a tak musejí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    V samotném závěru přišla snad největší šance, když Benn nahrál do levého kruhu Heiskanenovi, který velmi dobře viděl hokejku Johnstona, jenže útočník Dallasu nedokázal usměrnit touš do zcela odkryté brány.

64:02
    Kaprizov si v útočném pásmu najel přímo do Pavelského, který tak ruského útočníka obral o kotouč.

63:33
    Dvě minuty za hrubost dostávají Matt Dumba (MNS) a Mason Marchment (DAL).

63:33
    Marchment dostal přihrávku na útočnou modrou a následně přihrál pod sebe Pavelskému, ale jeho pokus končí ve výstroji Gustavssona.

62:39
    Brankář Dallasu zapisuje další úspěšný zákrok, když si tentokrát poradil se střelou Kaprizova.

62:25
    Na druhé straně si Oettinger musel dát pozor proti střele Boldyho.

61:57
    Johnston připravil střeleckou pozici pro Seguina, který se následně zahnal celkem do úhlu, a tak Gustavsson jeho střelu vyrazil.

61:22
    Pavelski se bekhendem snažil prostřelit Gustavssona, ale jeho pokus jen proletěl nad bránou Minnesoty.

60:53
    Eriksson Ek dostal přihrávku na pravou stranu a jeho pohotová střela jen proletěla kolem brány Dallasu.

60:17
    Po obrovské chybě Kaprizova se z pravé strany hnal sám na Gustavssona Glendening, ale s bekhendovou kličkou neuspěl.

60:01

Třetí třetina patřila Dallasu, ale byla to Minnesota, kdo otevřel skóre tohoto zápasu. Wild se totiž dostali do vedení v přesilové hře, ve které se prosadil Zuccarello.

Stars se poté díky své aktivitě dočkali alespoň vyrovnávající branky, jelikož se trefil kapitán Dallasu Benn. Minnesota může být hodně ráda, že jde zápas do prodloužení.

Nicméně to je zase část hry, která Stars absolutně nejde. Svěřenci Petera DeBoera totiž mají v prodloužení hodně negativní bilanci 2-9.

60:00

59:21
    Domácí hokejisté chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, jenže jej poslali na střídačku Dallasu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:31
    Faksa sice vyhrál následné vhazování, ale Stars poté znova poslali puk na zakázané uvolnění.

58:24
    Dallas nyní jen poslal kotouč na zakázané uvolnění, takže unavenou formaci Stars čekají těžké vteřiny.

57:43
    Po chybě domácí obrany se Marchment snažil nahrát před Gustavssona Seguinovi, ale Dumba svou chybu napravil a přihrávku zastavil.

57:19
    Domácím hokejistům se ve středním pásmu podařilo zblokovat dlouhý pas Dallasu a kotouč následně letí do hlediště.

57:03
    Beckman posílal touš před bránu Dallasu, kde ho tečoval Eriksson Ek, ale jen mimo tři tyče.

56:16
    Hakanpää se svou střelou z modré čáry trefil některého z bránících hráčů Minnesoty, jenž stál před Gustavssonem.

55:25
    Miller obloukem poslal touš do středního pásma, kde Faksa čekal, že mu puk spadne do jízdy, ale stal se pravý opak.

54:34
    Middleton poslal hodně lacině puk na zakázané uvolnění, když domácí měli hru zcela pod kontrolou, ale nahození domácího obránce bylo ještě před středovou čárou.

53:25
    Brodin se snažil dostat kotouč před bránu Dallasu na Kaprizova, ale tento pas neprošel přes Heiskanena.

53:00
    Wild během krátké chvíle hned dvakrát vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

52:46
    Minnesota může být ve třetí třetině hodně ráda, že je stav nerozhodný, protože tato třetina patří Dallasu, ikdyž v ní hosté inkasovali jednu branku v oslabení.

52:18
    Benn chtěl přidat další branku, ale tentokrát byl Gustavsson proti a jeho pokus vyrazil.

51:08
    Boldy šel s pukem do útoku, kde jej zastavil Lindell, ale ke kotouči se poté dostal dojíždějící Dumba, který ho napral do betonu Oettingera.
    50:24 Jamie BENN - 1:1

50:24
    Dallas právě vstřelil branku!
    Aktivita Dallasu přináší vyrovnání! Johnston zpoza klece poslal kotouč na kapitána Stars JAMIEHO BENNA, který nachytal přesunujícího Gustavssona, jenž nechal prostor u své pravé tyče zcela volný. Asistence: Wyatt Johnston, Miro Heiskanen.

50:03
    Lindellovo nahození se od mantinelu odrazilo do hlediště, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat ve středním pásmu.

49:38
    Hosté opět uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu, ale Minnesota zatím zvládá odrážet útoky Dallasu.

48:48
    Z čista jasna se do obrovské šance dostal Seguin, který mohl ještě přihrávat před prázdnou Marchmentovi, ale vystřelil a zřejmě trefil tyč domácí klece!

47:56
    Kaprizov vystřelil z modré čáry, avšak jeho střela byla zblokována hostující obranou do ochranné sítě.

47:38
    Johnston se pokoušel zasunout puk za Gustavssona zpoza domácí klece, ale neúspěšně.

47:20
    Další ofenzivní snaha domácích končí po přihrávce rukou, čehož si rozhodčí všimnuli a hru tedy přerušují.
    46:37 Mats ZUCCARELLO - 1:0

46:37
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild využívají přesilovou hru! Tak domácí to Dallasu ukazují, jak se s početní výhodou nakládá. Boldy dostal kotouč na pravou stranu, odkud vyslal křižný pas na MATSE ZUCCARELLA, jenž ho usměrnil za bezmocného Oettingera. Asistence: Matt Boldy, Alex Goligoski.

46:05
    Zuccarello předvedl hodně laxní přihrávku, která skončila na hokejce Glendeninga.

45:53
    Minnesota si zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Colin Miller (DAL).

45:28
    Po delší době si zákrok zapisuje i Oettinger, který si musel poradit se střelou Shawa.

44:55
    Dellandrea se pokoušel o zakončení zpoza domácí klece, ale Gustavsson byl opět na svém místě. K dorážce se poté dral Benn, ale Zuccarello před ním odpálil puk.

44:33
    Domácí hokejisté mají ve třetí třetině velké problémy především se svou rozehrávkou, když víceméně rychle vrací touš na hokejky Dallasu.

43:58
    Seguin se snažil dostat kotouč před bránu na Marchmenta, avšak tento pas zřejmě zastavil Gustavsson svou holí.

43:47
    Wild poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

43:39
    Jenže Stars se k puku velmi rychle dostali zpět a hned dvě střely Hintze za sebou byli zblokovány Dumbou.

43:12
    Gurjanov jen nahodil puk do útočného pásma a následně už odchází střídat, takže něco dopředu mohou předvést domácí.

42:22
    Úvod třetí třetiny je zatím v režii hostujícího Dallasu, který tlačí svého soupeře, ale snaha Stars k žádné brance nevede.
    41:31 Radek Faksa v obrovské příležitost selhal.

41:31
    Tak to byla obrovská šance Radka Faksy, který dostal přihrávku před Gustavssona, jenže se svou následnou střelou trefil přesně lapačku domácího brankáře.

41:25
    Suterovo nahození skončilo za bránou Minnesoty.

40:43
    Gustavsson zapisuje první úspěšný zákrok ve třetí části, když si domácí brankář poradil se střelou od levého mantinelu.

40:33
    Eriksson Ek vyvezl puk až do útočného pásma Minnesoty, takže to vypadá už na devatenáctou nevyužitou přesilovou hru Dallasu v řadě.

40:07
    Dallas ještě začíná třetí třetinu přesilovou hrou, ale úvodní vhazování patřilo domácím.

40:01

Statistiky po druhé části

Střely na bránu: 24:18
    Zblokované střely: 10:12
    Hity: 11:10
    Vyhraná vhazování: 19:18
    V Xcel Energy Center i po čtyřiceti minutách stále čekáme na první branku utkání.

40 minut je už minulostí, ale stav utkání je stále stejný, jako před jeho začátkem, a to 0:0. Ani ve druhé třetině jsme zatím žádnou branku tedy neviděli, ikdyž k ní měli blíž domácí hokejisté, kteří si vypracovali dvě velké příležitosti, ale Oettinger vždy svůj tým podržel.

40:00

39:42
    Heiskanenova střela z modré čáry byla domácí obranou tečována mimo bránu Minnesoty.

39:16
    Wild vyhráli souboj v rohu obranného pásma a domácí jej odpalují k Oettingerovi.

39:00
    Po nepřesné střele Sutera se Johnstonovi nepodařilo udržet puk v útočném pásmu.

38:36
    Matt Dumba (MNS) se nepoučil z první třetiny, když se v závěru té druhé prezentuje zcela stejným krosčekem a opět ho čekají dvě minuty na trestné.

38:36
    Seguin nahrál na modré Lundkvistovi, který poté poslal hodně neškodné nahození směrem na domácí bránu, kde si Gustavsson zapisuje hodně jednoduchý zákrok lapačkou.

37:50
    Suter z trochu netypické pozice zpoza domácí klece nahrál na střelu Heiskanenovi, který však střílel hodně mimo.

37:24
    Dumbova střela z modré čáry byla těsně před Oettingerem tečována mimo bránu Dallasu.

37:05
    Ani Minnesotě se tedy nepodařilo využít početní výhodu, a tak stále na první branku v tomto utkání čekáme.

36:34
    Dallasu se podařilo získat puk a hosté ho rychle vyhazují přes všechny čáry.

36:14
    Eriksson Ek neudržel touš v útočném pásmu, a tak jej domácí musejí rychle vyklidit.

35:56
    Goligoski obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud následně vypálil a jeho pokus končí ve výstroji hostujícího brankáře.
    35:35 Ani Boldy si v přesilové hře na Oettingera nepřišel.

35:35
    Kaprizov dostal křižným pasem kotouč na Boldyho, jenž ihned vystřelil, ale Oettinger předvedl skvělý zákrok a jeho střelu vyrazil.

35:20
    Kaprizov se odhodlal ke střele z levého kruhu, kterou však Oettinger i přes clonu viděl a kotouč má ve své moci.

35:01
    První přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté, protože na trestnou lavici usedá Jani Hakanpää (DAL), jenž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

34:58
    Až nyní se kotouč odrazil pod lapačku Oettingera, který věděl, že jeho spoluhráči potřebují vystřídat, a tak už puk nikomu nepředal.

34:39
    Obrana Dallasu je velkých problémech, když se hosté nemohou dostat na svou střídačku.

34:18
    Dumba vypálil z modré čáry, ale jeho pokus se až k Oettingerovi nedostal, protože kotouč zastavil Heiskanen.

33:28
    Heiskanen vyslal svou střelu z levé strany útočného pásma, odkud puk zaletěl přesně do výstroje Gustavssona.
    33:01 Duhaime unikl hostující obraně, jenže Oettingera už následně nepřekonal.

33:01
    Duhaime po levé straně ujížděl na Oettingera, kterého chtěl překonat přímou střelou, ale jeho střelu brankář Dallasu lehce vyrazil nad svou klec.

32:34
    A tak ještě jednou je zde souboj Zuccarello vs. Lindell, protože i další střelu norského útočníka zblokoval obránce Dallasu.

31:57
    Lindell ví, kde má stát, když si finský obránce Dallasu zapisuje další dobrý blok, jelikož tentokrát zastavil nebezpečnou střelu Zuccarella.

31:35
    Brodin velmi dobře udržel puk v útočném pásmu a Minnesota se díky tomu poté dostala k ohrožení hostující klece, kde však Oettinger udržel touš před dorážejícím Beckmanem.

31:05
    Marchment vyslal svou střelu z hranice pravého kruhu, kterou do vlastního brankáře ještě trochu tečoval Dewar, ale Gustavsson vše zvládl.

30:11
    Gaudreau se dostal s pukem do útočného pásma, kde však musel čelit velké přesile, a tak kotouč jen odevzdal soupeři.

29:22
    Další snaha domácích skončila odpískaným ofsajdem, jelikož se v útočném pásmu zapomněl Boldy.

28:48
    Domácím se podařilo uzavřít čtvrtou formaci Dallasu v jeho obranném pásmu, jenže Wild se nakonec sami vyhnali do středního pásma nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.

28:05
    Až po přesilovce se do obrovské šance dostal Lundkvist, kterého vybídl ke skórování Seguin, ale hostující obránce trefil Gustavssona do jeho helmy, která následně spadla z hlavy brankáře Minnesoty, a tak musí být hra přerušena.

27:51
    Dallas tedy "zlepšuje" svou přesilovkovou bilanci, když Stars nevyužili už sedmnáctou početní výhodu za sebou.

27:30
    Další vhazování patřilo domácím a Spurgeon poté mohl odpálit puk.

27:26
    Tentokrát to z modré čáry zkoušel Suter, jehož pokus byl domácí obranou zblokován až do ochranné sítě.

26:59
    Útok Dallasu ukončil střelou od modré Heiskanen, kterou Gustavsson bez větších potíží pokryl.

26:50
    Po střele Robertsona bylo před bránou celkem horko, jelikož se zde hosté drali k několika dorážkám, ale kotouč nakonec skončil za bránou Wild.

26:31
    Dallas se zatím nemůže vrátit do útočného pásma.

26:05
    Minnesota však opět začíná velmi dobře, když domácí rychle získali puk, který poté vyhodili přes všechny čáry.

25:49
    Tak tohle je hodně zbytečné vyloučení domácích. Merrill (MNS) totiž z obranného pásma poslal touš přímo do hlediště, takže bez debat odjíždí na dvě minuty na trestnou lavici.

25:30
    Heiskanen vyslal svou schovanou střelu, která však mířila těsně vedle brány Minnesoty.

24:43
    Hartman musel zaskočit na modré čáře, odkud zkoušel nahodit touš, ale trefil jej přímo do Lindella.

24:18
    Bennova přihrávka na Dellandreu byla příliš dlouhá a kotouč se poté doklouzal až na zakázané uvolnění.

23:55
    První formaci Stars se podařilo velmi rychle přesunout do útočného pásma, kde nakonec Robertson nahrával křižně Pavelskému, jehož pohotová střela končí ve výstroji Gustavssona.

23:37
    Reaves se pokoušel překvapit Oettingera zakončením zpoza jeho klece, ale to bylo hodně pomalé a brankář Dallasu byl už dávno připravený u své tyče.

22:43
    Z modré čáry to nyní zkusil hostující Miller, jenže obránce Dallasu trefil hned prvního hráče Minnesoty a od Beckamana se kotouč následně odrazil do středního pásma.

21:45
    Seguin vybojoval puk pro Faksu, který to poté zkusil z hodně velkého úhlu a kotouč se jen odrazil do připraveného Gustavssona.

21:01
    Kaprizov dostal zpět přihrávku do jízdy a ruský útočník se rozhodl pro pohotovou střelu, kterou však napálil do bránícího Lindella.

20:32
    Následně se o útok pokusili i hosté z Dallasu, když nakonec Pavelski jen nahodil touš na Gustavssona, který ho ukryl do své lapačky.

20:14
    Wild se hned po úvodním vhazování dostali do útoku, kde si Oettinger musel poradit se střelou Gaudreaua.

20:01

Statistiky po první části

Střely na bránu: 8:7
    Zblokované střely: 6:4
    Hity: 7:5
    Vyhraná vhazování: 10:7
    V první třetině se ani jeden z fanouškových táborů branky nedočkal.

Máme za sebou vcelku vyrovnanou první třetinu, ve které měli hosté z Dallasu k dispozici i dvě přesilové hry, ale Stars v nich opět ukázali, že od All-Stars pauzy je pro ně přesilovkový gól jen zbožným přáním.

V závěru třetiny mohl poslat domácí do vedení Zuccarello, ale jeho střelu mezi betony Oettinger přečetl a bez potíží touš vyrazil.

20:00

19:24
    Benn nahrál kotouč do jízdy Heiskanenovi, který nakonec místo střely nahrával mezi kruhy, kde se kotouč málem odrazil před prázdnou bránu Johnstonovi, ale skvěle zasáhl Hartman, jenž touš rychle odpálil do středního pásma.

19:09
    Dlouhý pas Millera byl příliš nepřesný, a tak kotouč jen proletěl přes celé kluziště na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Oettingera.

18:57
    Útok Minnesoty je nyní přerušen hvizdem čárového rozhodčího, když se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.

18:33
    Domácí hokejisté jen nahodili touš směrem na hostující bránu, kde ho Oettinger schoval do své lapačky.

18:17
    Oba kohouti jsou zpět ve hře, a tak se opět hraje v plném počtu hráčů na obou stranách.
    17:15 Velká šance Zuccarella, kterou však vychytal Oettinger.

17:15
    Zuccarello se dostal do obrovské příležitosti, když obdržel přihrávku před bránu Dallasu, kde jej nikdo nehlídal, ale jeho střelu po ledě Oettinger vyrazil.

16:51
    Johnston zastavil na modré čáře útok Minnesoty, jenže útočník Dallasu následně spíš odevzdal puk soupeři.

16:17
    Na trestnou lavici míří Mason Marchment (DAL) na dvě minuty za držení a na domácí trestnou lavici pro změnu usedá Matt Boldy (MNS) na dvě minuty za hrubost. Hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.

15:47
    Boldy poslal kotouč zpoza klece po mantinelu na Eriksson Eka, který to hned z úhlu zkusil a puk se jen odrazil od Oettingera.

15:15
    A tak je ofsajd odpískán až hokejistům Dallasu, když byl Hintz v útočném pásmu dřív než přihrávka Robertsona.

14:18
    Domácím prošla dlouhá přihrávka na Kaprizova, ikdyž to tedy hodně vypadalo na ofsajd, a tak ruský útočník následně vystřelil a Oettinger jeho pokus vyrazil nad svou klec.

14:09
    Jak bylo předurčeno, tak se i stalo, když Dalllas zapisuje už šestnáctou nevyužitou přesilovou hru za sebou. Vše ukončil Johnston se svou další střelou, kterou v tomto případě Gustavsson udržel ve své výstroji.

13:56
    Tentokrát se Johnston rozhodl vystřelit a jeho pokus musel Gustavsson vyrazit za svou klec.

13:32
    Johnston se snažil křižně nahrát Lundkvistovi, ale tento pas skončil na některé z domácích hokejek.

12:42
    Eriksson Ek velmi dobře na modré čáře zastavil útočnou akci Dallasu a následně opět poslal puk přes všechny čáry.

12:23
    Minnesota získala puk za svou bránou, a tak jej domácí následně poslali až k Oettingerovi.

12:06
    Jenže to bylo domácím k ničemu, jelikož se Dallas rychle přesunul do svého útočného pásma, kde nakonec Alex Goligoski (MNS) hákoval Gurjanova, a tak je tu další neškodná přesilovka Stars.

11:45
    Goligoski se snažil poslat dlouhou přihrávku najíždějícímu Duhaimovi, ale ten jej nestihl, a tak touš dojel až pod lapačku Oettingera. Minnesota alespoň získala vhazování v útočném pásmu.

10:51
    Dallas se snažil napadat rozehrávku Minnesoty, ikdyž čároví rozhodčí signalizovali ofsajd, a tak je tento prohřešek hostům i odpískán.

10:12
    Lundkvist dojel odražený puk, do kterého se pořádně opřel, jenže trefil hned prvního hráče Minnesoty Greenwaye.

09:45
    Zuccarello dostal kotouč na modrou k Middletonovi, jehož následnou střelu Oettinger jen vyrazil před sebe. Domácí se poté ještě dostali k dorážce, ale to už kotouč letí až do ochranné sítě.

09:25
    Domácím se nevydařila jejich rozehrávka, protože kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.

09:16
    Boldy se snažil dostat kotouč křižně na Kaprizova, ale tento pas svou holí zblokoval Heiskanen.

08:14
    Trápení přesilovky Stars tedy pokračuje dál, když Dallas nevyužil ani tuto početní výhodu a nyní už je jejich bilance 0 z 15 posledních pokusů.

07:48
    Suteroho nahození bylo zblokováno domácí obranou do rohu kluziště.

07:23
    Heiskanen vystřelil z modré čáry a jeho pokus jen proletěl kolem domácí klece.

06:53
    Bennova střela ze středu útočného pásma skončila na betonech Gustavssona.

06:18
    Minnesota však začíná své oslabení nejlepším možným způsobem, když Wild hned po vhazování dostali touš do středního pásma.

06:13
    Hostující hokejisté si vybojovali první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za krosček vyloučen Matt Dumba (MNS).

05:52
    Johnston posunul kotouč pod sebe Bennovi, jehož následná střela byla sražena mimo bránu Wild.

05:34
    Hartman jen nahodil touš směrem na hostujícího brankáře, který ho raději schoval pod svou lapačku, a tak se znovu bude vhazovat v obranném pásmu Dallasu.

04:48
    Po rychlém výpadu Minnesoty se kotouč dostal až do hlediště, a tak se bude vhazovat před bránou Stars.

04:31
    Gurjanov v útočném pásmu přihrával Glendeningovi, jenže tomu ve velmi dobré pozici kotouč ujel z hole.

03:47
    Hned po vhazování se z velkého úhlu pokoušel Boldy překonat Oettingera, ale kotouč je opět ve výstroji brankáře Dallasu.

03:44
    Oettinger si zapisuje první zákrok, když si brankář Dallasu musel poradit s hodně jednoduchou střelou od levého mantinelu.

03:28
    Johnston se dostal k odraženému puku mezi kruhy, ale jeho následná střela skončila na některém z bránících hráčů.

02:51
    Až nyní se Dallas dostal ke své první ofenzivní zteči a hned z toho málem byla branka, když Robertson nahrával z rohu kluziště sjíždějícímu Lindellovi, který však nevypálil z první a díky tomu se Gustavsson stihl přesunout a kotouč vyrazil.

02:26
    Úvod utkání zatím patří domácím hokejistům, kteří vůbec nepouští svého soupeře do jeho útočného pásma.

01:54
    Zuccarrello se pokoušel přihrát kotouč na svého parťáka Kaprizova, ale tento pas neprošel přes obranu Dallasu.

01:11
    Beckman zkoušel střílet od pravého mantinelu, ale jeho pokus šel hodně mimo bránu Dallasu.

00:20
    Duhaime se snažil nahrát kotouč mezi kruhy na Gaudreaua, ale tento pas zastavil Hintz.

00:01

Vítám vás u střetnutí z Centrální divize, ve kterém nás čeká hodně pikantní souboj, protože Minnesota Wild na svém ledě přivítá Dallas Stars.

Utkání ze St. Paul začíná něco málo po druhé hodině ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 47. Zuccarello (Boldy, Goligoski), rozh. náj. Boldy – 51. Ja. Benn (W. Johnston, Heiskanen)