Real Sociedad – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Real Betis – Valladolid 2:1 (kon.) | Mallorca – Villarreal 4:2 (kon.)
Osasuna – Real Madrid 0:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (1:0)
Celta de Vigo
Sobota 18.02.2023, 14:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 22. kolo

Děkuji za pozornost a krásný zbytek soboty. (16:08:05)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:12.

Real Sociedad neudržel vedení a remizuje se Celtou Vigo 1:1. Poté, co se v páté minutě dostali do vedení hráli lépe hosté, kteří byli přímočařejší a vytvořili několik šancí, ovšem ne moc nebezpečných. Druhý poločas byl úplně jiný a šancí na obou stranách jen přibývalo. Góly mohly padnout na obou stranách, ale domácí stále vedli. Následně přišla červená karta pro Tapiu a vypadalo to, že už si Real Sociedad dojde pro vítězství. Ovšem opak byl pravdou. Domácí nejprve přežili překvapivý a velmi nebezpečný pokus Aspase asi z 35 metrů, ale poté přišlo nešťastné tečování centru, které skončilo v bráně. Zápas tak skončil 1:1 a týmy si body rozdělily.

90+4

90+3
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je obrovská smůla. Minutu před koncem přichází nešťastný vlastní gól po centru z pravé strany.
    Autorem vlastní branky je ROBIN LE NORMAND.

90+2
    No tak tohle mohlo skončit pohromou. Domácím hráčům i fanouškům pravděpodobně úplně zatrnulo. Aspas si všiml, že Remiro je poměrně venku z brány a když se k němu odrazil míč, zkusil to z nějakých 35 metrů, ovšem míč skočil kousek vedle pravé tyče.

90+1
    Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Haris Seferović).
    Seferovič si v souboji pomohl loktem, a proto vidí žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude o 4 minuty delší.

90
    Velmi pěkný pokus od Zubimendiho vyslat Navarra za obranu, ale ten si špatně zpracoval míč a hrát tak může Villar.

89
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Ander Barrenetxea, přichází Álex Sola,
    ze hřiště odchází Alexander Sørloth, přichází Carlos Fernández.

88
    Výborný driblink ze strany Sorlotha a bude tu další standardní situace pro Real Sociedad.

87
    Velmi dobrý centr mířil do pokutového území, ale pro míč si nakonec došel brankář.

86
    Sorloth se hnal do útoku a dokázal pro svůj tým získat pouze rohový kop.

85
    Tohle mohlo pro domácí tým špatně dopadnout. Po špatné rozehrávce se do útoku řítil Aspas se Seferovičem, ale prvně jmenovaný neměl rychlost a následně pokazil přihrávku.