SHC Maloměřice – Nové Veselí | 23:24 (kon.) | | | Strakonice – Tatran Prešov | 30:28 (kon.) | | | Hranice – Plzeň | 20:37 (kon.) |
Jičín – Lovosice | 31:38 (kon.) | | | Kopřivnice – Královo Pole | 26:25 (kon.) |
Kynžvart – Slavia | 27:30 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 29:26 (kon.) | | | Dunajská Streda – Písek | 31:30 (kon.) |
Tatran Stupava – Most | 22:32 (kon.) | | | Šaľa – DHC Plzeň | 39:24 (kon.) |
konec
TJ Cement Hranice
20:37
(10:18)
Talent tým Plzeňského kraje
Vít Muzikář
TJ Cement Hranice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | J. Juráš | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | B | J. Tabara | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | B | F. Vyorálek | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | M. Andrš | 1/0 | 0 | 0 | ||
33 | LK | F. Dořičák | 3/0 | 1 | 0 | ||
25 | LK | M. Folwarczný | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | PK | M. Halama | 7/2 | 1 | 0 | ||
23 | P | Š. Kubeša | 3/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | J. Padalík | 0/0 | 0 | 2 | ||
9 | LS | M. Pinkas | 3/0 | 0 | 2 | ||
88 | SS | L. Piwko | 0/0 | 0 | 1 | ||
18 | LK | J. Polášek | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | P | S. Sirčo | 2/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | Š. Siročák | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | SS | J. Ševčík | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | PS | A. Zamarski | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 20/2 | 2 | 3 | 6 | 0 | ||
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 1/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | P | A. Beneš | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | SS | D. Bláha | 8/0 | 1 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 4/1 | 0 | 0 | ||
15 | P | V. Dubský | 0/0 | 1 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | PK | N. Kosteski | 3/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 4/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | D. Režnický | 4/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | M. Říha | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 3/0 | 0 | 0 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 2/0 | 0 | 1 | ||
66 | P | J. Šindelář | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Tonar | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | P. Zeda | 0/0 | 1 | 0 | ||
Celkem | 37/1 | 3 | 0 | 2 | 0 |
TJ Cement Hranice:
Juráš, Tabara, Vyorálek – Siročák, Halama, Pinkas, Zamarski, Ševčík, Polášek, Andrš, Š. Kubeša, Folwarczný, Dořičák, Sirčo, Padalík, Piwko.
Náhradníci:
Trenér: Radim Brož
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Kosteski, T. Nejdl, Zeda, Šafránek, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Beneš, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér: Petr Štochl
Náhradníci:
Trenér: Radim Brož
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Kosteski, T. Nejdl, Zeda, Šafránek, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Beneš, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér: Petr Štochl
Rozhodčí: Pražák, Šulc
Diváci: 65
Nejvíce branek: Halama 7/2, Pinkas 3, Š. Kubeša 3 – Bláha 8, Douda 4/1, T. Nejdl 4. Rozhodčí: Pražák, Šulc. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/1. Vyloučení: 6:2. Diváci: 65.