Litvínov – Třinec 4:3 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 0:5 (kon.) | Liberec – Sparta 2:1 (kon.)
Vítkovice – Motor ČB 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
Kladno – Olomouc 4:5 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 19.02.2023, 16:00 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 48. kolo

Osmačtyřicáté kolo Tipsport extraligy už zná svého vítěze. Hlouček jihočeských fanoušků rozhodně nemusí litovat, že vážili tak dlouhou cestu za svým týmem, protože si tak v přímém přenosu mohli vychutnat výhru. Motor vstoupil do zápasu dobře, už ve třetí minutě překonal Stezku Toman. Domácí pak měli k dispozici dvě přesilovky, ale ani jednu nedokázali využít. Druhá třetina byla z pozice hostů splněným snem, odskočili totiž vítkovickým na rozdíl tří branek, navíc si i pořádně zastříleli, protože se třikrát dostali do početní převahy. Vítkovičtí se dali dohromady až v závěru druhé části, kdy Strmeně přece jen překonal Jarůšek. Ve třetí části domácí bojovali, i nadále si dokázali připravovat šance, ale pozorně chytající gólman jim další gól nepovolil. Když zbývalo do konce třetí třetiny něco málo přes dvě minuty, rozhodli se vítkovičtí pro hru bez brankáře, ale hosté se semkli a hráli jako jeden muž. Pečetit výhru mohl do prázdné branky v samotném závěru kapitán Pech, ale jeden z vítkovických hráčů obětavě padl na led a hokejkou odeslal puk z Pechovy trasy, následně se ale hosté přece jen dočkali, když prázdnou branku trefil zblízka Gulaš. Hosté se dnešní výhrou odpoutali od posledního místa a stále tak bojují.
    Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit brzy zase na počtenou. (19:02:28)

59:30
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Prázdnou branku trefuje zblízka MILAN GULAŠ – 1:4. Bez asistence.

59:26
    Také ostatní hráči hostů se dostávají do pásma a snaží se dostat k puku.

59:18
    Jeden z bránících hráčů hostů vyhazuje puk obloučkem do pásma, Pech se za ním řítí až k brance, ale stejně s ním ujíždí vítkovický hráč, který pádem na led dostává puk do bezpečí.

59:09
    Jihočeši zašlápli puk za svou brankou, ale domácí jej přece jen vydolovali.

59:02
    Vítkovičtí točí hostující pětici, ale také Strmeň je v pohotosti a hlídá si volný výhled.

58:44
    Domácí vědí, že mají málo času, puk do pásma dostává pod3l mantinelu Marosz.

58:34
    Hosté vyhazují kotouč k opuštěné vítkovické brance, ale nemíří do ní.

57:43
    Stezka podle očekávání zůstává na střídačce.

57:43
    Hosté vyhazují puk na zakázané uvolnění. Domácí trenéři si vybírají oddechový čas.

57:20
    Domácí se drží v pásmu, ale českobudějičtí jim příliš prostoru nenechávají.

57:00
    Fridrich dostal přihrávku na modrou, puk mířící na branku hostů ale Strmeň chytá.

56:43
    Domácí zpět před jihočeskou brankou, ale skóre se nemění.

56:18
    Vráblík zavezl puk do pásma, nahrává Gulašovi, ale ten posílá puk za branku Vítkovic.

55:49
    Další závar u hostující branky, ale Strmeň má puk pod kontrolou.

55:43
    Od kruhu vypálil jeden z domácích hráčů, puk se odrazil od Strmeňových betonů do vzduchu, kde jej ale hostující gólman stačil sebrat a přerušit hru.

55:37
    Kalus nahazuje puk do pásma.

55:16
    Stezka je ve střehu a koriguje hru u své klece.

54:57
    Domácí rozehrávají ze středního pásma, nakonec se ale daleko nedostali.

54:21
    Vítkovičtí zabrali a bojují, jejich rychlý přechod do pásma ale nechal Strmeně klidným.

54:01
    Domácí se dostali až do rohu k hostující brance, ale je odpískán ofsajd. Vhazuje se u Stezky.

53:45
    Vítkovice znovu v pásmu, spolupráce Lindberga s Bukartsem neprošla.

53:05
    Domácí rychle kroužili v pásmu před Strmeněm, ale hosté nakonec přebírají puk a mění směr hry.

52:50
    Puk mizí v rychlé Strmeňově lapačce, následuje komerční přestávka.

52:39
    V rohu u hostující klece probíhá boj o puk.

51:58
    Gulaš nahodil obloučkem kotouč do útočného pásma a vyzval spoluhráče ke zteči Stezkovy branky.

51:45
    Muellerův pokus je sražen do ochranné sítě.

51:38
    Jihočeši odehrávají kotouč na zakázané uvolnění.

51:16
    Vhazování po pravici Stezky vyhrávají domácí.

51:06
    Puk znovu končí mezi diváky.

50:31
    Hosté se rychle protáhli do pásma, Gulašova dělovka minula horní roh vítkovické klece.

50:18
    Hned z první pálil Lindberg, Kalus se projel podél brankoviště, ale Strmeň chytá puk do lapačky.

50:14
    Kotouč končí na hostující střídačce, vhazovat se bude po levici hostujícího gólmana.

50:08
    Dnešní utkání sleduje 5 525 diváků.

49:26
    Hovorka poslal od modré puk těsně kolem vítkovické klece, ale tam si jej přebírají domácí.

49:06
    Domácí bojovali u hostující branky, před Bukartsem Strmeň raději přikrývá puk lapačkou.

48:27
    Kotouč končí v ochranné síti za českobudějickou klecí, následuje komerční přestávka.

48:09
    Kalus se snažil prodrat mezi dva hráče hostí, to se mu sice nepodařilo, ale Doležal musel poslat puk ke své kleci.

47:52
    Vítkovická klec mimo svou pozici, hra je přerušena.

47:42
    Valský se hnal za nahozeným pukem, Mikuš jej jen kontroloval.

47:01
    Puk nahrávaný zpoza branky hostů se odrazil od bruslí Čachotského.

46:31
    Vítkovičtí znovu v pásmu, ale chybí jim střelba.

45:53
    Hosté se příliš dlouho v pásmu neohřáli, domácí postupují kupředu v čele s Lakatošem.

45:23
    Domácí se přesunuli do útoku, hosté vyhazují puk o ochrannou síťku, hra je přerušena a vhazovat se bude po levé straně Strmeně.

44:41
    Za nastřeleným pukem sprintoval Lindberg, ale hostující Hovorka byl u něj dříve.

44:22
    Zakázané uvolnění tentokrát pro domácí.

44:10
    Jihočeši posílají nepřesný puk na zakázané uvolnění.

43:50
    Vítkovičtí na skok v pásmu, Strmeň příliš práce neměl.

43:07
    Hosté v pásmu, Stezka měl ale dobrý výhled, čtvrtá formace hostů odjíždí vystřídat.

42:23
    Závar před českobudějickou klecí, ale nikdo z domácích toho nedokázal využít.

41:49
    V hostující brance končí hostující bek i s gólmanem, branka je mimo svou pozici a hra a přerušena.

41:32
    Mueller zkusil prostřelit hostujícího gólmana zleva, ale nepodařilo se.

40:59
    Domácí v protiútoku, Strmeň ale svírá puk v lapačce. Vhazuje se po jeho pravici.

40:50
    Do úniku se dostal Pech, Stezka si vyjel až do kruhu a vypíchl ujíždějící kotouč do bezpečí.

40:39
    Domácí to zkoušeli z několika stran, ale gólman hostů je na svém místě.

40:20
    Vítkovičtí se nahrnuli do pásma, Strmeň musí být ve střehu.

40:01

Hosté se díky třem nabídnutým přesilovkám rozstříleli a utekli svému soupeři na rozdíl tří branek. Až v samotném závěru třetiny dokázal poprvé překonat Srtmeně Jarůšek a dal tak domácím fandům naději do třetí části.

1/3 – 7:2
    2/3 – 8:15

Další třetina začne přibližně v 17:51.

40:00

39:56
    Tato třetina se dohraje ve středním pásmu.

39:41
    Českobudějičtí dostávají hru ke Stezkovi, ten je v pohotovosti.

39:17
    Před hostující branku si rychle najel Grman, ale kotouč se k němu nedostal.

38:50
    Vítkovičtí ukořistili ve středním pásmu kotouč a znovu se přesunují ke Strmeňovi.
    37:58 Richard JARŮŠEK - 1:3

37:58
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí fanoušci se dočkali první branky, Raskob našel u branky volného RICHARDA JARŮŠKA, který si přehodil puk a poslal ho do vzdálenějšího rohu hostující branky – 1:3. Asistence: Willie Raskob, Lukáš Kovář.

37:43
    Několik pokusů končí na pozorném Strmeňovi, hosté vyhazují kotouč, ale zapomněli na Kováře na modré, který zachraňuje pásmo pro svůj tým.

37:11
    Domácí se drží kolem hostující branky, ale ta jim stále odolává.

36:38
    Českobudějovický ofsajd.

36:31
    Pokus Vondrky tentokrát ovoce v podání dalšího gólu nepřinesl.

36:17
    Zakázané uvolnění vyprodukovali domácí, vhazuje se po pravici Stezky.

36:00
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

35:19

34:58
    Vítkovičtí usazeni v pásmu, ale Strmeň má dobrý výhled.

34:24
    Domácí jakoby zapomněli, že hrají přesilovku, brání se v pásmu před Stezkou.

34:00
    Další smělá akce v podání Jihočechů, tentokrát do byl Bindulis, který se snažil vyzrát na vítkovického gólmana.

33:41
    Hosté se vydali do pásma, na branku si sám najížděl Vráblík, jeho první střela mířila do Stezky, vyražený puk znovu umístil jen do domácího gólmana, který přidržel kotouč.

33:40
    Vítkovičtí kombinují v útočném pásmu.

33:19
    Za nedovolené bránění brankáři je na dvě minuty vyloučen hostující Strnad.
    33:08 Michal VONDRKA - 0:3

33:08
    Hosté jdou do trháku, nejprve zprava střílel Valský, Stezka puk vyrazil betony, ale jen k MICHALOVI VONDRKOVI, který mohl střílet do odkryté klece – 0:3. Asistence: Jakub Valský.

33:01
    Chlán byl dobře postavený u hostující branky, ale dostal přihrávku na špatnou stranu.

32:49
    Puk končí v lapačce domácího gólmana, následuje komerční přestávka.

32:40
    Domácí zmatkují ve svém obranném, pásmu a Stezka má co dělat, aby něco viděl.

32:18
    Českobudějovičtí se drží těsně před domácí klecí.

31:34
    Hosté tečují puk do pásma, Stezka jej chtěl za svou brankou zkrotit, ale málem upadl poté, co těsně kolem něj projel Dzierkals.

31:10
    Muellerova střela letí těsně nad hostující klecí.

30:56
    Vítkovice se dostaly do pásma lehce, ale na Strmeně se jim nedaří vyzrát.
    30:11 Roman VRÁBLÍK - 0:2

30:11
    Hosté trestají faul Kocha, po nahrávce Štencela prostřelil ROMAN VRÁBLÍK vše, co mu stálo v cestě – 0:2. Asistence: Jan Štencel.

29:50
    Hanzl nezachytil puk na modré a hosté musejí vycouvat.

29:39
    Pokus Vondrky končí ve Stezkově lapačce.

29:25
    Za hákování bude pykat domácí Koch.

29:16
    Hostující Gulaš si sjel pro puk v rohu, odpálil jej před branku, kde měl ale Čachotský zablokovanou hůl, najíždějící Štencel už šanci nedostal.

29:00
    Vítkovická snaha končí odpískaným ofsajdem.

28:38
    Až do rohu za vítkovickou klec byl vytlačen Strnad, jeho spoluhráči mezitím vystřídali.

28:13
    Lindberg před Strmeněm, ale chyběla mu přesnost.

28:00
    Domácí se drží v útočném pásmu, ale hosté bojují zdatně.

27:39
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

27:07
    Českobudějovičtí na skok v pásmu, ale vítkovičtí se znovu vracejí do útoku.

26:42
    Vítkovičtí atakují útočné pásmo, ale Strmeň je v pohotovosti.

26:24
    Prčík vypálil od modré, Strnad zlomil při obranném zásahu hůl a odjíždí si pro novou.

26:11
    Branka vítkovického Fridricha není uznána. Pokračuje se ve hře.

26:11
    Vítkovice se nahrnuly před hostující branku, střelu Muellera Strmeň zadržel, ale Fridrich viděl volný puk a začal jej dorážet mezi gólmanovy betony. Fanoušci za hostující klecí se radují, ale sudí nekompromisně rozpažuje. Následuje komerční přestávka, během které se budou sudí radit s videorozhodčím.

25:54
    Domácí v pásmu, ale Mueller končí na ledě.

25:19
    Skákavý puk se odrazil od branky jen k Vondrkovi, hosté mohou zůstat v pásmu i nadále.

25:10
    Stezka si musel povyjet z branky, aby schoval puk pod lapačku. Vhazuje se po jeho pravici.

24:43

24:40
    Tečovaný puk míří do útočného pásma Vítkovic.

24:27
    Hosté příliš ve své přesilovce nestřílejí.

23:52
    Dělovku vyslal z malé vzdálenosti Čachotský, ale puk označil jen zadní mantinel.

23:33
    Velmi zvolna se hosté dostávali do útoku, ale nyní jsou již usazeni před Stezkou.

23:05
    Domácí posílají kotouč ke Strmeňovi.

22:43
    Vítkovičtí špatně vystřídali a budou znovu hrát v oslabení. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Kotala.

22:32

22:23
    Od modré to zkusil Vráblík, ale tečovaný puk se dostal mimo branku.

21:55
    Hosté museli vycouvat až ke své brance, domácí je následují.

21:24
    Vítkovice vyhazují puk do středního pásma.

21:20
    Čachotský nebezpečně před Stezkou, ale kotouč se odrazil mimo jeho hůl.

20:53
    Hosté se drží v pásmu, ale nedaří se jim najíst skulinka ve Stezkově brance.

20:32
    První přesilovka pro hosty, za sekání je vyloučen Koch.

20:21
    Do rychlého úniku se dostal hostující Čachotský, který ale ani nadvakrát zblízka Stezku neprostřelil.

20:09
    Domácí se hned po vhazování vrhli do útoku.

20:01

Po první třetině jsou spokojenější hosté a necelá dvacítka jejich fanoušků, protože už ve třetí minutě dokázali překonat Stezku a i přes dvě oslabení neinkasovali žádný gól. Vedou tedy nejtěsnějším možným výsledkem. Vítkovičtí si vytvářejí šance, ale zatím je neproměňují, to by měli do dalších minut určitě změnit. Uvidíme, s čím po přestávce přijdou. Buďte u toho s námi.

1/3 – 7:2

Další třetina začne přibližně v 16:53.

20:00

19:46
    Vítkovice mají puk pod kontrolou, ale hosté nechtějí dopustit v této třetině už žádné změny.

19:34
    Chlán vystartoval sám na hostující branku, ale je odpískán ofsajd.

19:27
    Kotouč mají sice pod kontrolou domácí, ale nedokážou jej dostat mimo obranné pásmo.

18:58
    Domácí pořádají výpady na hostující branku, ale Strmeň je v pohotovosti.

18:15
    Bukarts si najížděl s Muellerem do situace dva na tři, Mueller prostor pro přihrávku nenašel, a tak vystřelil sám, ale těsně nad českobudějickou klec.

17:37
    V útočném pásmu hostů bojovaly o puk sedmadvacítky, ta vítkovická v podání Deje byla úspěšnější a dostala puk do středního pásma.

17:17
    Ofsajd pro domácí hráče.

17:03
    Strnad ve středním pásmu předvedl dobrý úhybný manévr, ale přesto je odpískán ofsajd.

16:31

16:14
    Puk míří ke Stezkovi, hosté mohou rychle vystřídat.

16:01
    Kotala dobře clonil výhled hostujícímu gólmanovi, ale Mikuš za jeho záda od modré puk neposlal.

15:54
    Vítkovičtí pokračují v přesilovkovém kolotoči, Bukartsova střela z kruhu končí v náručí Strmeně.

15:18
    Hosté se osvobozují vyhozením puku až ke Stezkovi.

15:03
    Raskobova střela od modré proletěla těsně kolem tyče českobudějovické klece.

14:55
    Domácí točí hostující čtveřici v rychlém tempu.

14:31
    Další přesilovku si zahrají domácí, za vysokou hůl použitou na domácího Lakatoše bude potrestán českobudějovický Strnad.

14:10
    Štencel čeká s rozehrávkou na dostřídání spoluhráčů.

13:53
    Kotouč mimo hrací plochu, bude se vhazovat po pravici Strmeně.

13:38
    Stezka je ve střehu, i když hosté se až k jeho kleci příliš nehrnou.

13:25
    Hosté v nouzi odpalují puk na zakázané uvolnění.

13:15
    Kalus si po vhazování nenechal odebrat puk Bindulisem, vítkovičtí mohou v pásmu setrvat.

13:10
    Hosté se daleko nedostali, domácí jdou do protiútoku, Raskobovu střelu zastavuje břevno hostující branky a puk končí v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.

12:45
    Fridrich byl ve své snaze v pásmu osamocen, čtveřice českobudějovických vyráží do útoku.

12:04
    Bukarts si nahrál s Muellerem, ale hosté vystihují další přihrávku a přesunují se do útoku.

11:35
    Zmatky u vítkovické obranné modré, ale Mikuš nakonec puk posílá do středního pásma.

11:20
    Zakázané uvolnění pro hosty.

11:10
    Vítkovičtí okupují prostor kolem hostující branky.

10:31
    Vítkovice přišly ve středním pásmu o kotouč, Kachyňa nahrával na Strnada, ale ten netrefil puk ideálně.

10:16
    Lakatošova střela končí v náručí českobudějovického gólmana.

10:08

09:58
    Lakatoš, ani Krenželok, ale ani Mikuš od modré nedokázali hostujícího gólmana překonat.

09:30
    Vítkovičtí v pásmu, ale Strmeň je ve střehu.

09:03
    Čachotský znovu vyhazuje kotouč, domácí musejí rozehrát od Stezky.

08:40
    Hosté vyhazují puk do bezpečí.

08:25
    Domácí okamžitě rozjeli přihrávkový kolotoč, pohybovali se v pásmu velice rychle, Raskob to zkusil z kruhu, ale puk byl tečovaný mimo.

08:08
    Během komerční přestávky na trestnou lavici usedne hostující kapitán Pech, který se provinil podrážením.

07:38
    Vítkovičtí v pásmu, Kotala si vybruslil zpoza branky, ale z otočky nemířil přesně.

07:12
    Toman se probojoval až do kruhu, ale tam neměl komu nahrát a o puk přišel.

06:53
    Domácí couvají ke své brance a uklidňují hru.

06:32
    Vítkovičtí znovu v pásmu, ale hosté bojují o každý kousek ledové plochy.

06:08
    Dej sprintoval do rohu ke Strmeňovi pro puk, ale nebyl úspěšný.

05:40
    Hanzl vyrazil do útoku podporován Vondrkou, ale domácí si poradili.

05:22
    Mueller byl u mantinelu tísněn, nedosáhl tak na přihrávku Kocha.

05:17
    Až nyní dostali hosté puk z pásma, ale musejí se vrátit ze střídačky, protože je to zakázané uvolnění.

04:58
    Vráblíkovi se nepodařilo vytěsnit hru do středního pásma.

04:40
    Domácí se drží v pásmu, ale spíše bojují podél mantinelu o kotouč.

04:12
    Prudká nahrávka končí na zakázaném uvolnění hostů.

04:00
    Hraje se v rychlém tempu na obě strany.
    02:36 Matěj TOMAN - 0:1

02:36
    Hosté se rozjeli do pásma, Dzierkals si objel domácí branku, přes brankoviště poslal puk na MATĚJE TOMANA, který využil odkrytého místa, kam se Stezka nestačil zcela přesunout – 0:1. Asistence: Martins Dzierkals, Zdeněk Doležal.

02:18
    Nepřesná rozehrávka končí na zakázaném uvolnění Jihočechů. Vhazuje se po pravici Strmeně.

01:59
    Českobudějovičtí rozehrávají zpoza své klece.

01:30
    Vítkovičtí v pásmu, ale hosté jim kotouč nepůjčují.

00:57
    Fridrich bojuje za Strmeňovou brankou, ale hosté si dokázali poradit, vyhazují puk a střídají.

00:36
    Hra za domácí brankou, ale vítkovičtí kontrolují puk.

00:15
    Mueller se hnal do pásma za nahozeným pukem, ale Vráblík byl u kotouče jako první.

00:02
    Úvodní bully vyhrávají hosté.

00:01

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Klimeš) – Mikuš, Grman, Koch, Raskob, Prčík, J. Stehlík, L. Kovář – Bukarts, Lindberg, Mueller (A) – Fridrich, L. Krenželok (C), Lakatoš (A) – Kotala, Chlán, Kalus – Dej, Marosz, Jarůšek.
    Trenér: Miloš Holaň

Trenér: David Čermák

Rozhodčí: R. Hradil, A. Kika – M. Hlavatý, V. Lederer.
    Trefí se dnes proti Motoru?

Vzájemné zápasy během loňské sezóny se vydařily vítkovickým, které vydolovali sedm bodů (2:1 pp; 4:2; 2:3; 4:3 pp). V letošní sezóně mají navrch znovu Vítkovice, které ztratily prozatím ztratily jen bod (3:2 sn; 4:3; 2:0). Jak to dopadne tentokrát, to teprve uvidíme.

Nejproduktivnějším hráčem Českých Budějovic je s šestačtyřiceti kanadskými body útočník Lukáš Pech (8+38), který dostává na ledě nejvíce prostoru s průměrným časem 22:14 minut. Nejlepším střelcem je s jednadvaceti góly útočník Milan Gulaš (21+17). Mezi obránci se s osmnácti body nejvíce daří Stuartu Percymu (7+11). Ve statistice "+/-" bodů mají jeden kladný bod obránci Karel Plášil a Daniel Gazda společně s útočníkem Tomášem Chlubnou. Bodování Radegast indexu vede s devadesáti body obránce Jan Štencel. Nejtrestanějším hráčem je s šestačtyřiceti minutami útočník Lukáš Pech, který se mimo jiné stal sedmkrát nejlepším hráčem utkání. Z dvojice gólmanů má lepší statistiky Jan Strmeň s jedním čistým kontem, průměrem 2,49 a úspěšností 91,81 %.

Kanadského bodování Vítkovic vede s pětačtyřiceti body útočník Roberts Bukarts (21+24), nejlepším nahrávačem je ale s pětadvaceti asistencemi útočník Dominik Lakatoš (16+25), který se sedmnácti kladnými body vede statistiku "+/-" bodů. Nejlepšími obránci jsou s třiadvaceti body Willie Raskob (5+18) a Juraj Mikuš (3+20), který je zároveň s průměrným časem 23:20 nejvytíženějším hráčem týmu. Obránce Patrik Koch má v bodování Radegast indexu 141 bodů, ale s třiašedesáti trestnými minutami je nejtrestanějším hráčem týmu. Nejlepším hráčem utkání se celkem sedmkrát stali útočník Peter Mueller a gólman Aleš Stezka. Ten dostává z vyrovnané dvojice gólmanů více prostoru a v letošním ročníku vychytal pět nul, připsal si dvě asistence a který má průměr 2,15 a úspěšnost 92,37 %.

Vítkovičtí si v pátek došli na ledě Pardubic pro tři body, když převedli opravdu brilantní souhru a pěkné góly. Připsali si tak třetí výhru v řadě a i díky tomu se stále drží v tabulce na 2. místě před třetí Spartou, která má ale zápas k dobru. S bilancí 25-4-9-9 a aktivním skóre 144:112 mají na svém kontě 92 bodů. Opačnou situaci řeší na jihu Čech, České Budějovice mají za sebou sérii proher, tou poslední, byť až v prodloužení, se dostali na poslední, 14. místo v tabulce a s bilancí 12-5-6-24 a pasivním skóre 114:143 nasbírali 52 bodů.

Vítkovice si v pátečním duelu vyšláply na v tabulce první Pardubice, dnes to bude právě naopak, v osmačtyřicátém kole Tipsport extraligy přivítají na svém ledě poslední České Budějovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 38. Jarůšek (Raskob, L. Kovář) – 3. M. Toman (Dzierkals, Doležal), 31. Vráblík (Štencel), 34. Vondrka (Valský), 60. Gulaš

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Hrachovina) – Štencel (A), Vráblík, Bindulis, Percy, Hovorka, Kachyňa – Čachotský, Pech (C), Gulaš (A) – Vondrka, Hanzl, Valský – Dzierkals, M. Toman, Doležal – Strnad, Přikryl, V. Tomeček.

Rozhodčí: R. Hradil, A. Kika – M. Hlavatý, V. Lederer

Diváci: 5 525