Tampa – Anaheim 6:1 (kon.) | Washington – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Montreal 2:5 (kon.)
Carolina – St. Louis 4:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 3:6 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 2:1 (kon.)
Nashville – Vancouver 5:4 (1:0 po s.n.) | Chicago – Vegas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Philadelphia 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Chicago Blackhawks
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Vegas Golden Knights
Středa 22.02.2023, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Vegas Golden Knights prohrává tento zápas na ledě soupeře, Vegas přišlo v závěru třetí třetiny o vedení a v nájezdech neuspělo. (05:32:50)

Statistika
    Střely na bránu: 39 – 36 | Přesilová hra: 1/3 – 0/1 | Trestné minuty: 12 – 6

Petr Mrázek (CHI) – 34 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,4 %, odchytal 63:43
    Laurent Brossoit (VGK) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,9 %, odchytal 65:00

Česká a slovenská stopa

1. Tyler Johnson (CHI) 1+1, rozhod. náj.
    2. Cole Guttman (CHI) 1+0
    3. Petr Mrázek (CHI) 34 zákroků

Tyler JOHNSON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Autorem vítězné branky je TYLER JOHNSON.

Samostatné nájezdy začínají.

Hodně dramatický zápas bude pokračovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Patrick Kane sice kotouč dostal do branky po brejku, ale sudí zjistili po poradě s videem, že gól padl po čase. Uvidíme nájezdy.

64:07
    Laurent Brossoit kryje kotouč, buly před jeho brankou. Dramatické momenty na obou koncích hrají plochy.

64:00
    Petr Mrázek rozehrává od své branky.

63:30
    Vegas pokračuje v dobré hře a hledá cestu k brance. Trefilo tyč.

63:14
    Jack Eichel pálil, Petr Mrázek byl připravený.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Guttman (T. Johnson, Raddysh), 60. T. Johnson (P. Kane, Domi), rozh. náj. T. Johnson – 4. Kolesar (N. Roy), 32. Eichel (Theodore)