Královo Pole – Lovosice 27:28 (kon.) | Dukla – SHC Maloměřice 41:31 (kon.) | Tatran Prešov – Hranice 28:20 (kon.)
Frýdek-M. – Kopřivnice 37:31 (kon.) | Strakonice – Jičín 20:27 (kon.) | Plzeň – Zubří 37:27 (kon.)
Nové Veselí – Karviná 26:30 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
37:31 (19:14)
KH ISMM Kopřivnice
Středa 22.02.2023, 18:10Chance Extraliga mužů • 23. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – KH ISMM Kopřivnice 37:31 (19:14)
    Nejvíce branek: Choleva 9/3, Mucha 8, Zbránek 8 – Střelec 12/3, Čadra 4, Polcar 4, Lefan 4. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/3. Vyloučení: 6:3. Diváků: 420. (19:44:54)

Frýdek-Místek oplácí házenkářům Kopřivnice šestibrankovou porážku z jejich hřiště a odskočil soupeři v tabulce na tříbodový rozdíl. Dnešní zápas rozhodl už úvod, kdy se hostům nedařilo překonat výborného Pyška, neproměnili ani dvě sedmičky a ztrátu 2:9 už za celý zápas nestáhli ani přes skvělý střelecký výkon Střelce, který zaznamenal dvanáct gólů. Uprostřed druhého poločasu se čtyřbrankovou šňůrou přiblížili nejvíce za celý zápas na dvě branky, Frýdek-Místek se ale rychle vyburcoval a stejným počinem zápas definitivně zlomil.

Konec zápasu. (37:31)

59
    Zdeněk Čadra dostává 2 minuty za zásah míčem do obličeje soupeřova brankáře. Na tyto situace je to tedy 1:1, ale Pyško zápas za potlesku zaplněného hlediště dohraje. (37:31)

59
    Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

59
    Bohumil Pšenica vytáhl vynikající zákrok, z protiútoku pálí snad nechtěně přímo do obličeje Víta Pyška Zdeněk Čarda. (37:31)

58
    Oddechový čas pro Pepino SKP Frýdek-Místek. (37:31)

58
    Po nepřesné rozehrávce hostujícího Polcara zakončil rychlý protiútok v pádu jen do břevna Zbyněk Bureš. (37:31)

57
    Oddechový čas pro KH ISMM Kopřivnice. (37:31)
    57
    Jan Mucha dostává nečekaně hodně prostoru a přidává další přesnou ránu. (37:31)
    56
    David Lefan na druhé straně střílí přesně o zem. (36:31)
    56
    V přesilovce se prosazuje domácí Nikolas Noworyta. (36:30)
    55
    Tucet gólů včetně tří proměněných sedmiček dovršil ranou mezi nohy brankáře Střelec. (35:30)
    54
    Faul trestá sedmičkou o zem Choleva. (35:29)

54
    Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (34:29)

54
    Sklenák prohodil míč zadovkou na Mazura, který byl při střele faulován, výsledkem je konec přesilovky a sedmička. (34:29)
    54
    Z křídla si seběhl na gólovou ránu pod břevno Zdeněk Čadra. (34:29)
    53
    Noworyta si naběhl na přihrávku a v oslabení zavěsil na zadní tyč. (34:28)

53
    Jen osm vteřin hráli domácí oslabení o dva hráče, teď jsou alespoň v pěti a drží míč. (33:28)