Mladá Boleslav – Litvínov 1:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 6:1 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:5 (po pr.)
Pardubice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 0:4 (kon.) | Kladno – Sparta 3:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 24.02.2023, 17:30 • WERK ARENA, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 19. kolo

62:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! O pár vteřin později se úplně sám před plzeňskou brankou ocitl Šimon Pohludka. Dostal přihrávku a ostrou střelou k pravé tyči ukončil zápas.
    Asistence: Kubiesa, Dravecký

58:34
    Vojtěch Tolar se rozjel proti Heczkovi, ale minul branku. Možná Heczko kotouč lehce vytěsnil, ale důležité je, že stav 2:2 se nemění.

58:34
    Trestné střílení pro Plzeň!

57:59
    Oceláři mají luxusní příležitost zlomit vyrovnaný zápas. Tomáš Pittr z Plzně dostává menší trest za držení protihráče.

49:10
    Dobrý pohyb domácích nese první ovoce v podobě přesilové hry. Dvě minuty pro Skalu za hákování.

41:34
    Dvě minuty za hákování pro plzeňského Matějku.

38:22
    První přesilovka pro domácí. Dominik Fábera dostává dvě minuty za podražení.

27:59
    Třetí trest utkání a opět pro domácí. Dvě minuty za podržení inkasuje Marcel Mikula.

24:34
    Na takovou kombinaci domácí čekali! Hezkou přihrávkou posunul Pohludka kotouč na volného Andreje HEBARA, který krásně vymíchal plzeňského brankáře a bekhendem zavěsil. Je vyrovnáno!
    Asistence: Pohludka

13:11
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku! Obránce Černý postrčil puk na svého kolegu Matyáše ÚBLA a ten přesnou střelou do horního rohu třinecké branky otevírá skóre.
    Asistence: Černý, Beran

11:44
    Nepříjemný moment pro domácí. Šimon Pohludka dostává menší trest za podražení.

08:03
    Domácí šli do útoku, avšak rozhodčí přerušuje jejich snahu vyloučením. Dvě minuty za podražení pro třineckého Čmiela.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 25. Hebar (Pohludka), 63. Pohludka (Kubiesa, Dravecký) – 14. Úbl (Černý, Beran)

HC Oceláři Třinec: Heczko (Skácel) – Byrtus, Mrtka, Dravecký, Solowski, Holub (A), Čmiel (A) – Urbánek , Blaha , Hebar, Mikula, Granečný, Sajdokt, Rybnikár, Kubiesa (C), Pohludka, Weiss, Hrček
    Trenér: Pavel Benek

HC Škoda Plzeň: Mařík (Šimánek) – Mašek, Skala (A), Černý, Holubec, Tolar, Kamas – Slačík, Makovec (A), Beran, Pittr (C), Klatovský, Matějka, Pavlák, Úbl, Hofrajtr, Fábera
    Trenér: Petr Makovec

Rozhodčí: Janda – Bartek, Navrát